alena4010
04.03.08,14:21
Prosím Vás poradte mi ako vyčistit sedačku. Je to materiál, asi useň, niečo ako semiš, teraz tie materiály letia. Ked po nom prejdem rukou tak je raz tmavši a inokedy svetlejší.....neviem ho inak popisat. Velke diiik za odpoved.
zuhl
04.03.08,13:25
Aj ja mám takú sedačku. Záleží na tom od čoho ju chceš vyčistiť. Bežné veci čistím bielou handrou namočenou len vo vode.
hanelie
04.03.08,14:05
v predajniach s autokozmetikou - čistič čalunenia -
DanielaSL
04.03.08,20:54
Je to ten materiál, ktorý neprepustí vodu a obsahuje mikrovlákno? Niečo podobné mám a si na ňu volám tepovaciu službu. Je to lacné, vyčistia to pekne a ja som bez starostí. Až máš takúto možnosť, tak odporúčam vyskúšať.
JankaV.
05.03.08,17:16
Tak ja sedačku vytepujem strojovým tepovačom a hotovo. Je čistá. Používam prípravky určené na tepovanie.
anklar
06.03.08,08:44
v predajniach s autokozmetikou - čistič čalunenia -
Aj mne sa osvedčil tento prostriedok. Tiež mám sedačku potiahnutú týmto materiálom - smotanová farba - veľmi rýchlo sa špiní a s týmto čistiacim prostriedkom ju vyčistím najlepšie.
Žabinka
06.03.08,09:25
Mám tiež sedačku z takéhoto materiálu, rozhodla som sa pre ňu na základe odporučenia predajcu, že je jednoducho čistiteľná. A pri troch nezbedníkoch to veľmi pomôže. Nedávno počas oslavy bola sedačka obliata červeným vínom, vyčistila som to jednoducho jarovou vodou ( ale nepremočiť), a následne som to prešla handričkou namočenou v teplej obyčajnej vode. Uschlo a po víne ani stopy. Už bola aj popísaná perom, vyčistené tak isto. Jednoduchšie fľaky čistím len čistou vodou. Som s ňou maximálne spokojná.