vojtov
04.03.08,15:49
Chcel by som sa opytat, ci moze byt v pracovnej zmluve miesto vykonu prace Slovenska republika? Vdaka.
Danila
04.03.08,14:50
Chcel by som sa opytat, ci moze byt v pracovnej zmluve miesto vykonu prace Slovenska republika? Vdaka.Nemôže.
vojtov
04.03.08,15:00
mohli by ste mi to trosku zdovodnit? vdaka
Danila
04.03.08,15:03
mohli by ste mi to trosku zdovodnit? vdakaTy musíš miesto výkonu práce zadefinovať. Napr. Prevádza skládky odpadov Horná Dolná. Pretože je to dôležité z hľadiska cestovných výkazov a následne cestovných náhrad. Skrátene. Na Porade je táto problematika rozobraná podrobne a odpovedám Ti preto, lebo aj toto je v podnikateľskom prostredí často prezentovaný názor. A ja som zásadne proti.
vojtov
04.03.08,15:17
ale v zakone je takto definovane miesto výkonu práce (obec a organizačnú časť alebo inak určené miesto), ako si mam vylozit "alebo inak urcene miesto"? vdaka
Chobot
05.03.08,09:15
ale v zakone je takto definovane miesto výkonu práce (obec a organizačnú časť alebo inak určené miesto), ako si mam vylozit "alebo inak urcene miesto"? vdaka

Napr. "Miesto výkonu práce - observatórium na Lomnickom štíte." Nie je to mesto ani obec a každý presne vie, kde to je. Slovensko je veľmi všeobecné a podľa zaužívanej praxe je takto určené pracovisko nie v súlade so zákonom (nie je to ani obec ani jeho organizačná časť ani iné miesto, je to územie; miestom sa chápe určité konkrétne miesto).
SERVIS
30.11.09,10:15
Prosím o radu, prijímam zamestnanca na novú funkciu. Ešte som nič také nerobila,tak by som sa chcela popýtať na niektoré veci.
Vlastne to najdôležitejšie.
Môže byť názov jeho funkcie obchodný zástupca?
Bude chodiť po republike a ponúkať naše služby a výrobky.. alebo je na to nejaký modernejší názov?
Čo bude miestom výkonu práce?
Ďakujem za odpovede?
Chobot
30.11.09,10:23
Prosím o radu, prijímam zamestnanca na novú funkciu. Ešte som nič také nerobila,tak by som sa chcela popýtať na niektoré veci.
Vlastne to najdôležitejšie.
Môže byť názov jeho funkcie obchodný zástupca?
Bude chodiť po republike a ponúkať naše služby a výrobky.. alebo je na to nejaký modernejší názov?

Áno, môže. V názve funkcie sa fantázii medze nekladú.



Čo bude miestom výkonu práce?
Ďakujem za odpovede?

Pozri príspevky hore a potom prípadne ešte aj tieto témy:

http://www.porada.sk/t124987-miesto-vykonu-prace.html

http://www.porada.sk/t124419-miesto-vykonu-prace-a-diety.html