murka27
21.03.05,16:35
Dobrý deň p. Mihál,


pomáhi ste mi s otázkou na výpočet výšky materského. Už dva mesiace som šťastnou mamičkou dvojčiat Lenky a Peťka. Narodili sa mi cisárskym rezom dňa 10.1. Peťko 2190g, 43 cm a Lenka 2510g a 44cm. Sme zdravučkí a už vážime 4650 a 4320g. Nespinkáme, všetci sme unavení, ale som šťastná, hlavne, že sme zdraví.

Prajem Vám veľa pracovných a aj osobných úspechov.


Mirka
M0NIKA
21.03.05,15:37
Blahoželám a závidím!
Heni
21.03.05,15:59
Blahoželám aj ja, nech vás zdravie a šťastie neopúšťa ;)
ondrejvla
21.03.05,17:52
Blahoželám k životnému šťastiu, ktoré Vás postretlo, nech Vám rastú do krásy, v zdraví a s plnou náručou šťastia.
babenko1
21.03.05,18:01
Gratulujem k tomu dvojnásobnému šťastíčku :-) a hlavne, aby ste boli zdravučkííííí....:-)
Julča
21.03.05,18:30
Dobrý deň p. Mihál,


pomáhi ste mi s otázkou na výpočet výšky materského. Už dva mesiace som šťastnou mamičkou dvojčiat Lenky a Peťka. Narodili sa mi cisárskym rezom dňa 10.1. Peťko 2190g, 43 cm a Lenka 2510g a 44cm. Sme zdravučkí a už vážime 4650 a 4320g. Nespinkáme, všetci sme unavení, ale som šťastná, hlavne, že sme zdraví.

Prajem Vám veľa pracovných a aj osobných úspechov.


Mirka
Blahoželám a želám pevné nervy. Viem o čom hovorím. Ja mám tiež dvojčatká. Dvoch chlapcov. Tomáška a Danielka. Narodili sa 16.3.2003. Sú to už poriadni chlapi, vedia nám poriadne zavariť, ale užijeme si s nimi aj veľa zábavy.
Držím palce a želám veľa šťastia.
luebchenko
22.03.05,13:32
uf uf murka, to musela byť fuška :D nech ste všetci zdraví a dúfam že po porade s Jožkom Mihálom sú aj peniažky OK :) prajem pevné nervy a uži a vychutnaj si toto obdobie.
Jozef Mihál
22.03.05,14:17
Murka, Mirka,

blahoželám a teším sa na diaľku s Vami!



...a čo materská? Dopadlo to dobre?
murka27
28.01.08,16:17
Ďakujem za odpoveď a gratuláciu k narodeniu dvojičiek. Dlho som tu nebola. Materská dopadla dobre,ale ani som sa nestihla dobrovoľne poistiť, lebo som išla po dvoch mesiacoch na rizikové tehotenstvo. Dostávala som vtedy najvyššiu materskú, aká sa dala z hrubého príjmu. A teraz od januára 2008 už znova pracujem. Deti mali tri ročky, ubehlo to rýchlo. Ešte raz ďakujem za odpovede. Želám všetko dobré.

Mirka
Marianna01
28.01.08,16:36
Ďakujem za odpoveď a gratuláciu k narodeniu dvojičiek. Dlho som tu nebola. Materská dopadla dobre,ale ani som sa nestihla dobrovoľne poistiť, lebo som išla po dvoch mesiacoch na rizikové tehotenstvo. Dostávala som vtedy najvyššiu materskú, aká sa dala z hrubého príjmu. A teraz od januára 2008 už znova pracujem. Deti mali tri ročky, ubehlo to rýchlo. Ešte raz ďakujem za odpovede. Želám všetko dobré.

Mirka

Fíha! Tomu sa povie verný a vďačný poraďák! :)
Dúfam, že detičky sú v poriadku zdravé a obšťastňujú celú rodinu i okolie...

Je zaujímavé, že si si dala tú námahu a vyhľadala túto starú tému. To sa v dnešných časoch tak ľahko nevidí... je vidieť, že je to "stará škola":)
Martina80
22.04.09,13:24
Fíha! Tomu sa povie verný a vďačný poraďák! :)
Dúfam, že detičky sú v poriadku zdravé a obšťastňujú celú rodinu i okolie...

Je zaujímavé, že si si dala tú námahu a vyhľadala túto starú tému. To sa v dnešných časoch tak ľahko nevidí... je vidieť, že je to "stará škola":)

Aj mne sa páči , že si tému vyhľadala murka aj neskôr, prajem jej všetko dobré, vidno , že nemá čas a "dovidenia " o 3 roky :D:D:D / Ak by niekto nerozumel, murka napíše raz za 3 roky :D:D:D /
Muška
22.04.09,13:29
Aj mne sa páči , že si tému vyhľadala murka aj neskôr, prajem jej všetko dobré, vidno , že nemá čas a "dovidenia " o 3 roky :D:D:D / Ak by niekto nerozumel, murka napíše raz za 3 roky :D:D:D /
Martinka,
a Ty si kde vyhrabala túto tému :eek:
Už len o dva roky :D:D
Martina80
22.04.09,13:46
Martinka,
a Ty si kde vyhrabala túto tému :eek:
Už len o dva roky :D:D

Muška, zdravím Ťa , ja som tiež " stará " poraďáčka, ktorá mala dlhodobú absenciu - cca od 03/2006 - 03/2009, tak tu snorím, že čo mi za ten čas ušlo, kto sa ako má, kto sa oženil, kto porodil :D:D:D a na šuťáku sa mi zdá už takééé ticho v poslednej dobe / kedysi pri polhodinovom výpadku som nestíhala čítať archív :D:D:D/ tak sa motkám po témach :---
Muška
22.04.09,13:49
Muška, zdravím Ťa , ja som tiež " stará " poraďáčka, ktorá mala dlhodobú absenciu - cca od 03/2006 - 03/2009, tak tu snorím, že čo mi za ten čas ušlo, kto sa ako má, kto sa oženil, kto porodil :D:D:D a na šuťáku sa mi zdá už takééé ticho v poslednej dobe / kedysi pri polhodinovom výpadku som nestíhala čítať archív :D:D:D/ tak sa motkám po témach :---
Tak vitaj Martinka po dlhej dobe :)
Tak ja som sa chvalabohu ani neoženila a ani neporodila /hoci postavu na pôrod by som aj mala.....a možno aj viac krát za sebou :cool:/
Martina80
22.04.09,13:54
Tak vitaj Martinka po dlhej dobe :)
Tak ja som sa chvalabohu ani neoženila a ani neporodila /hoci postavu na pôrod by som aj mala.....a možno aj viac krát za sebou :cool:/


Ďakujem Muška :) . Aj moja postava je taká podobná / ale pracujem na tom.....celý život :D:D:D /
Jozef Mihál
22.04.09,14:16
Hned sa mi zlepsila (beztak dobrá) nálada.
Martina80
22.04.09,14:32
Som si aj myslela, či nepomýlim p. Mihála, keď napíšem znova do témy, ale naozaj oceňujem, keď niekto vyhľadá tému , ku ktorej sa potrebu poradiť a neotvára nanovo nové témy alebo aj napíše neskôr ako dopadol . Ale to už je asi do inej témy a nejdem robiť mrník . Inak my na strednom Slovensku hovoríme neporiadku " mrdník" ;):D:D:D.

Pozdravujem Vás p. Mihál a som rada, že máte super náladu. Mám rada "vyškerených" ľudí ;):)