Mackovka
05.03.08,13:48
Potrebujem darovať peknú hračku ročnému dieťaťu. Potrebovala by som nejaký tip. A kde ju kúpiť, aby nebola čínska. Zatiaľ som bola v obchodnom dome, ale čo som chytila do rúk bolo z Činy. Vďaka
hanelie
05.03.08,13:02
plyšového medvedíka alebo psíka:) asi veľkosti toho dieťatka, / hračka sa dá aj vyprať /
Tweety
05.03.08,13:08
Potrebujem darovať peknú hračku ročnému dieťaťu. Potrebovala by som nejaký tip. A kde ju kúpiť, aby nebola čínska. Zatiaľ som bola v obchodnom dome, ale čo som chytila do rúk bolo z Činy. Vďaka
Napr. húseničku s riekankami, alebo hovoriaceho psíka.
monok
05.03.08,13:10
No s plysakmi sa rocne dieta podla mojich skusenosti moc nezahra. Skor nieco edukacne - kruzky, ktore sa daju navliekat na tyc (take robi aj FIsher Price), alebo rozne tvary, ktore sa daju vkladat do otvorov, knizky, drevene hracky - kocky, ci rozne zvieratka na snurke, ktore dieta taha za sebou, lego DUPLO, da sa urcite vybrat.
Heni
05.03.08,13:26
takú obrázkovú "knižku" z umelej hmoty - obhrýzateľnú, umývateľnú
Emwa
05.03.08,14:12
Nas drobec rocny dostal trojkolku s vodiacou tycou, a bol nadseny. Jeho vozia rodicia a on vozi svoje hracky. Ale aj tak najvacsi uspech ma tel. ovladac, mobil a klavesnica k PC. Aha a este klasicky tlacidlovy telefon, ktory taha za slúchadlo ako psika.:D
Takze tazko vybrat