martina2111
05.03.08,14:31
Ešte by som chcela veľmi pekne poprosiť o radu, pre sesternicu, či niekto nevie, ako má postupovať, keď chce aby jej nejaké nakladateľstvo vydalo knihu.


ďakujem
andrej_rv
05.03.08,13:48
Pozri sem http://www.enigma.sk/chcem-vydat-knihu/ake-mam-moznosti
"Návod" je na spodku stránky..
otázniček
09.11.11,12:19
derek191919
09.11.11,15:36
hlavne skus osloviť menšie vydavateľstva, nedavno som čítal na etrende nejaky pribeh ženy, čo jej nechceli vidať knihu tak postupom času si založila vydavateľstvo a tlači prave taketo začinajuce tituly, tak skus po tom popatrať, lebo už si na nazov toho vydavateľstva nespominam, veľa šťastia....
myara
09.11.11,19:48
treba len rozposlat rukopis do vydavatelstiev, a cakat na odpoved
arizona
09.11.11,20:47
pozerajte aj na datumy, ved odpovedate v takmer 4 roky starej teme
arizona
09.11.11,20:48
http://novy-spisovatel.webnode.sk/

Vcera si si vytvoril web stranku a uz dnes spamujes po nete? :rolleyes:
otázniček
10.11.11,09:45
Vcera si si vytvoril web stranku a uz dnes spamujes po nete? :rolleyes:

No si predstav, že áno - myslím si, že je to omnoho lepšie, ako posledných 43 mesiacov ťukať svoje zovšeobecnené "múdrosti" bez určitej špecializácie na akúkoľvek tému, len nech sa zviditeľním. Ostatné svoje postrehy nepridávam, aby som si tu "náhodou" od Teba nemusela prečítať ďalších rekordných cca 12tis.príspevkov a to nebodaj na môj účet... ;)
Takže - skúsme nabudúce buď k téme, alebo radšej bez pripomienok, resp. po objasnení si podstaty, aby sme tým predišli neprimeranej spätnej väzbe, o.k.?
Teším sa na ďalšiu možnú komunikáciu, ale jedine na určitej úrovni, resp. na základe témy, ktorá je nám obom blízka.
Prajem Ti pekný deň.
otázniček
10.11.11,09:58
pozerajte aj na datumy, ved odpovedate v takmer 4 roky starej teme

Ono aj peniaze, vzťahy, problémy, starosti, a pod., sú dosť stará a otrepaná téma a predsa sa k nej ľudia vracajú. Pri Tvojej pripomienke je dôležité si položiť otázku: kto si, že mi ideš diktovať, akej a ako starej téme sa mám venovať ja?!
Ale ďakujem za nápad - keď sa budem nudiť a nič iné mi už v živote neostane, iba sa 20 hod.denne obšmietať na nete, aby som si aspoň virtuálne s niekým "hodila reč", tak sa určite pozriem na Tvoje príspevky (a to aj tie prvopočiatočné) , a hlavne na hodnovernosť všetkých odpovedí - zatiaľ som stihla iba pár posledných a isté opravy a upresnenia by naozaj boli vhodné...
Takže - nerýpme a rešpektujme sa, aby sme si tu nevytvorili nejaký "babský osočovací pokecík", o ktorý ja osobne nemám vôbec záujem.
buchač
10.11.11,18:54
No si predstav, že áno - myslím si, že je to omnoho lepšie
...očuj výkričník ....ako prvé je potrebné prečítať si eiketu Porady
...Alebo je na to príslušná sekcia ....že inzercia ...
, ako posledných 43 mesiacov ťukať svoje zovšeobecnené "múdrosti" bez určitej špecializácie na akúkoľvek tému, len nech sa zviditeľním.
...tak JA som potom Randall a Ty Hopkirk....
Ostatné svoje postrehy nepridávam, aby som si tu "náhodou" od Teba nemusela prečítať ďalších rekordných cca 12tis.príspevkov a to nebodaj na môj účet...
...chválabohu .....alebo Božechráň................či ....?
Takže - skúsme nabudúce buď k téme, alebo radšej bez pripomienok, resp. po objasnení si podstaty, aby sme tým predišli neprimeranej spätnej väzbe, o.k.?
...a tá podstata je kde ..........v tom Tvojom vydavateľstve ....???
Teším sa na ďalšiu možnú komunikáciu, ale jedine na určitej úrovni, resp. na základe témy, ktorá je nám obom blízka.
Prajem Ti pekný deň.

Napíšte nám!08.11.2011 12:31 Určite máte kopec otázok, nakoľko naša doterajšia stránkaje zatiaľ "málovravná" . Len smelo využite možnosť napíšte nám, a to či už Vaše pripomienky, otázky, podnety, či návrhy. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich...
Vitajte na našej novej web stránke 08.11.2011 12:30 Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách, o nových službách, ktoré pripravujeme, ako aj o nových spoluprácach s "ľuďmi od fachu".
....až príliš ......na " určitej úrovni "......
http://novy-spisovatel.webnode.sk/sluzby/sluzba-1/
http://novy-spisovatel.webnode.sk/sluzby/sluzba-2/

....ale aká úroveň ???? .....Hornádu ???
Veď voda tejto rieky sa tohto roku nejak nevylieva ako minulý rok ....na Opatské nedôjde ...
otázniček
13.11.11,08:07
....až príliš ......na " určitej úrovni "......
http://novy-spisovatel.webnode.sk/sluzby/sluzba-1/
http://novy-spisovatel.webnode.sk/sluzby/sluzba-2/

....ale aká úroveň ???? .....Hornádu ???
Veď voda tejto rieky sa tohto roku nejak nevylieva ako minulý rok ....na Opatské nedôjde ...

:) dúfam, že nedôjde - aspoň mi nezaplaví tlačiareň, lebo tiež by mi hrozilo, že : "... .....eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... besný som už aj tak dosť ......" Ostatné platí ako pre Arizonu.
arizona
13.11.11,08:55
:) Ostatné platí ako pre Arizonu.
Fiha, este len zavitas na Poradu a uz ides rozkazovat, co komu plati????
Ach, jaaaj!


Ono aj peniaze, vzťahy, problémy, starosti, a pod., sú dosť stará a otrepaná téma a predsa sa k nej ľudia vracajú. Pri Tvojej pripomienke je dôležité si položiť otázku: kto si, že mi ideš diktovať, akej a ako starej téme sa mám venovať ja?!
Ale ďakujem za nápad - keď sa budem nudiť a nič iné mi už v živote neostane, iba sa 20 hod.denne obšmietať na nete, aby som si aspoň virtuálne s niekým "hodila reč", tak sa určite pozriem na Tvoje príspevky (a to aj tie prvopočiatočné) , a hlavne na hodnovernosť všetkých odpovedí - zatiaľ som stihla iba pár posledných a isté opravy a upresnenia by naozaj boli vhodné...
Takže - nerýpme a rešpektujme sa, aby sme si tu nevytvorili nejaký "babský osočovací pokecík", o ktorý ja osobne nemám vôbec záujem.

Zeby dalsi odbornik na vsetko?:eek:
Taki sa tu zidu. Takze,ak najdes chybu a vies ju opravit a "hodnoverne"oddovodnit,kludne mozes. Nemam sa za co hnevat,ani ja nie som neomylna...
Kludne si precitaj vsetky moje prispevky,ak nemas zaujimavejsiu zabavku...

Vies,prv tu bola vyborna partia,takze sme dokazali prekecat a "preprispevkovat" desiatky prispevkov za vecer. Ono sa to za tie roky nazbiera :---...Ale to ti je zbytocne vysvetlovat...


No si predstav, že áno - myslím si, že je to omnoho lepšie, ako posledných 43 mesiacov TY SA MUSIS FAKT NUDIT :D ťukať svoje zovšeobecnené "múdrosti" bez určitej špecializácie na akúkoľvek tému, len nech sa zviditeľním. Ostatné svoje postrehy nepridávam, aby som si tu "náhodou" od Teba nemusela prečítať ďalších rekordných cca 12tis.príspevkov a to nebodaj na môj účet... ;)
Takže - skúsme nabudúce buď k téme, alebo radšej bez pripomienok, resp. po objasnení si podstaty, aby sme tým predišli neprimeranej spätnej väzbe, o.k.?
Teším sa na ďalšiu možnú komunikáciu, ale jedine na určitej úrovni, resp. na základe témy, ktorá je nám obom blízka.
Prajem Ti pekný deň.

O akej urovni Ty ides mudrovat?
Hned tvoj prvy prispevok je nepovoleny spam,ostatne su primitivne vyhrazky.
A ty ides nieco hovorit o zviditelnovani sa??? To som sa ozaj zasmiala.
Ty si sa potrebovala zviditelnit hned v prvom prispevku.
A ja,hoci tu mam niekolko tisic prispevkov, tak garantujem, ze ani v jedinom nenajdes reklamu,alebo odkaz na moju firmu!!!! Nepotrebujem to, ksefty si viem najst serioznejsim sposobom ako spamovanim na cudzich web strankach ;)
Takze o tom, kto sa potrebuje iba zviditelnovat si kazdy z Poradakov urobil svoj nazor...;):)

PEKNU NEDELU ZELAM :)

KLIKAM NA VYRIESENE,LEBO SME RIADNE mimotemy
soniatkor
02.10.12,18:29