alena4010
05.03.08,16:49
Poradte!
Do kuchyne by som chcela pracovnú dosku zo žuly, mramoru, jednoducho nech sa nemusim pri kazdom chyteni noza obavat nejakych skrabancov. Vie niekto kam sa obratit a co by to tak stalo??? dakujeeeeem
tixi
06.03.08,18:16
Kuchyna je zatial v povodnom stave, ale na vyberom pracovnej dosky dlho som nerozmyslala, ak som prestudovala vsetky informacie. Bolo nakoniec rozhodnute, ked som videla zaujimave informacie o materialy Polyston, ktory je zo slovenskej produkcie. Pozri: www polyston.sk Preco prave mramor, alebo zula? Pracovne dosky z prirodnych kamenov su narocne na opracovanie a drahe, tazke.
alena4010
07.03.08,08:13
uz som si prezerala aj ich stránku..a co ta bude stat doska od nich???
luciaq
11.03.08,12:55
skus si najst mramorland je to v medzibrode pri bb
kukučka
11.03.08,13:03
Kuchyna je zatial v povodnom stave, ale na vyberom pracovnej dosky dlho som nerozmyslala, ak som prestudovala vsetky informacie. Bolo nakoniec rozhodnute, ked som videla zaujimave informacie o materialy Polyston, ktory je zo slovenskej produkcie. Pozri: www polyston.sk Preco prave mramor, alebo zula? Pracovne dosky z prirodnych kamenov su narocne na opracovanie a drahe, tazke.


......a najmä studené!
Štefka 64
11.03.08,15:25
Ja mám pracovnú dosku klasika, ale nie je lesklá. Povrch je matný, trocha drsný. Mramoru by som sa bála, stačí keď trocha ťukneš pohárom, alebo tanierom, môže prasknúť. Nie doska :-))