Daniela37
05.03.08,17:14
Ahojte, može mi prosím vás niekto poradiť? Bola som na školení, firma ktorá to organizovala tak mi vystavila faktúru na firmu v ktorej pracujem. Uhradu som zrealizovala tak ze som ciastku vlozila priamo na ucet dodavatela skolenia. Samozrejme ze banka mi dala doklad ze uhradu som urobila ja ako fyzicka osoba. Nasa uctovnicka mi to vyhodila ze to sa neda zauctovat. Dá sa to nejako zauctovat tak aby to bolo v poriadku? Vopred dakujem za kazdu odpoved.
Daniela
Zoltán Kovács
05.03.08,16:17
Ahojte, može mi prosím vás niekto poradiť? Bola som na školení, firma ktorá to organizovala tak mi vystavila faktúru na firmu v ktorej pracujem. Uhradu som zrealizovala tak ze som ciastku vlozila priamo na ucet dodavatela skolenia. Samozrejme ze banka mi dala doklad ze uhradu som urobila ja ako fyzicka osoba. Nasa uctovnicka mi to vyhodila ze to sa neda zauctovat. Dá sa to nejako zauctovat tak aby to bolo v poriadku? Vopred dakujem za kazdu odpoved.
Daniela

Dá sa to, len treba chcieť. Klasicky 321/211. Snaď na potvrdení od banky je uvedený nejaký variabilný symbol.
cloe
05.03.08,16:20
Nechápem, prečo ti to účtovníčka vyhodila, veď na doklade z banky by malo byť vidieť všetko čo potrebuje, aby mohla zaúčtovať úhradu, teda číslo účtu príjemcu, VS-č.faktúry dodávateľa služby a sumu. A pečiatku banky, že úhradu previedla.
adi11
05.03.08,16:31
Ahojte, može mi prosím vás niekto poradiť? Bola som na školení, firma ktorá to organizovala tak mi vystavila faktúru na firmu v ktorej pracujem. Uhradu som zrealizovala tak ze som ciastku vlozila priamo na ucet dodavatela skolenia. Samozrejme ze banka mi dala doklad ze uhradu som urobila ja ako fyzicka osoba. Nasa uctovnicka mi to vyhodila ze to sa neda zauctovat. Dá sa to nejako zauctovat tak aby to bolo v poriadku? Vopred dakujem za kazdu odpoved.
Daniela
Mala si dať faktúru do učtárne a tá by ju preplatila dodávateľovi. Ked sa tak nestalo.tak predlož doklad o úhrade aj s faktúrou do pokladne a tá ti to preplatí. Stalo sa ...zaučtovanie je také isté z pokladne ako z bank.výpisu.
Zoltán Kovács
05.03.08,16:32
Mala si dať faktúru do učtárne a tá by ju preplatila dodávateľovi. Ked sa tak nestalo.tak predlož doklad o úhrade aj s faktúrou do pokladne a tá ti to preplatí. Stalo sa ...zaučtovanie je také isté z pokladne ako z bank.výpisu.

No zaúčtovanie nie je také isté.

Pokladňa 321/211
Banka 321/221
adi11
05.03.08,16:45
No zaúčtovanie nie je také isté.

Pokladňa 321/211
Banka 321/221
ale samozrejme banka je banka a pokl.je pokladna
mala som na mysli že sa to da aj z pokl. preplatiť
janaGT
05.03.08,16:48
Ahojte, može mi prosím vás niekto poradiť? Bola som na školení, firma ktorá to organizovala tak mi vystavila faktúru na firmu v ktorej pracujem. Uhradu som zrealizovala tak ze som ciastku vlozila priamo na ucet dodavatela skolenia. Samozrejme ze banka mi dala doklad ze uhradu som urobila ja ako fyzicka osoba. Nasa uctovnicka mi to vyhodila ze to sa neda zauctovat. Dá sa to nejako zauctovat tak aby to bolo v poriadku? Vopred dakujem za kazdu odpoved.
Daniela

ja tak bežne vkladám na účty dodávateľov, ale ešte so m s tým problém nemala.
Daniela37
05.03.08,17:43
Dakujem Vam vsetkym, velmi ste mi pomohli. Vsetky odpovede som precitala konatelovi spolocnosti a uznal mi to. Este raz dakujem vsetkym.
Daniela