elenka
05.03.08,19:24
Dobrý večer,
prosím neviete mi poradiť - nejde mi odoslať mail - vypisuje mi chybu "server odmieta odosielateľa" -
čo s tým ?

ďakujem vopred za pomoc
elenka
05.03.08,18:36
Dobrý večer,
prosím neviete mi poradiť - nejde mi odoslať mail - vypisuje mi chybu "server odmieta odosielateľa" -
čo s tým ?

ďakujem vopred za pomoc
Posúvam
elenka
05.03.08,18:51
Dobrý večer,
prosím neviete mi poradiť - nejde mi odoslať mail - vypisuje mi chybu "server odmieta odosielateľa" -
čo s tým ?

ďakujem vopred za pomoc

Prosím ak tu niekto je kto môže pomôcť - poraďte - potrebujem súrne poslať e-mail.
ďakujem
skonline
05.03.08,19:11
asi posielas postu cez tzv. smtp, robila si nejake zmeny v nastaveniach posty alebo internetu,aky typ pripojenia mas do internetu?
elenka
05.03.08,20:20
T-com - dsl prístup (4G Turbo)
Nerobila som zmeny v nastaveniach.
skonline
05.03.08,20:45
toto riesenie tvojho problem od MS som nasiel v jednej diskusii:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;214402
ono to vlastne ani nie je riesenie, skor je to zdovodnenie, ze to nie je chyba posty, ale poskytovatela. Aj sa som sa s tym uz stretol,ale nejak sa sa to vzdy vyriesilo samo, ta adresa kam to posielas je taka, kam si uz niekedy nieco posielala - nevykazuje znaky SPAM-u?
elenka
05.03.08,20:49
nevykazuje znaky SPAMu, bežne tam posielam poštu - dcére a sebe do práce som si chcela posla, čo som si doma urobila.
elenka
05.03.08,20:54
Presne mi to ukazuje chybu ako uvadza stranka MS, čo si ponúkol.
skonline
05.03.08,21:00
chod do outlooku - Nastroje - Konta - Na zalozke Posta klikni vpravo na vlastnosti(ak mas viac post.kont, musis byt na tom, cez ktore to chces poslat). Otvori sa ti dalsie okno vyber zalozku servery a dole by si mala mat server vyzaduje overenie zaskrtnute a vpravo od toho je nastavenie v ktorom vyberies prvu moznost (pouzit rovnake nastavenie ako server prijimanej posty.
Ak uz toto nezaberie, tak to vzdavam.
elenka
05.03.08,21:25
Veľmi pekne Ti ďakujem, že si tomu venoval čas,ale bohužiaľ
nejde to, stále sa mi zobrazí hlásenie tej chyby.
Prebehla som to podľa tvojho návodu.
elenka
05.03.08,21:26
Veľmi pekne Ti ďakujem, že si tomu venoval čas,ale bohužiaľ
nejde to, stále sa mi zobrazí hlásenie tej chyby.
Prebehla som to podľa tvojho návodu.
Snáď niečo zajtra vymyslím.
EditaF
06.03.08,08:03
No tak som si to prečítal a navrhujem ti toto:
1. Ak máš poštu na T-Come tak máš problém, riešil som takéto niečo aj v inej firme. Zmeň si poskytovateľa emailovej pošty a máš po probléme.
2. jednoduché riešenie - skús sa prihlásiť cez Webmail a poslať to odtiaľ, ak to pôjde malo by to ísť aj z Outloku

3. A ide ti internet po zmene na Turbo ...?, lebo pri zmene na iný program sa menia prihlasovacie údaje k internetu...


Ak môžeš tak zavolaj na 0903470835 bude to tak lepšie.
daja
06.03.08,08:25
Pravdepodobne Ti to stále nejde (ani mne). Volala som do T-comu, majú nejakú poruchu. Takže chyba je u nich.
elenka
06.03.08,16:58
Nejde to ani dnes, chystam sa zavolat tiey do T-comu, zajtra...
elenka
06.03.08,17:00
No tak som si to prečítal a navrhujem ti toto:
1. Ak máš poštu na T-Come tak máš problém, riešil som takéto niečo aj v inej firme. Zmeň si poskytovateľa emailovej pošty a máš po probléme.
2. jednoduché riešenie - skús sa prihlásiť cez Webmail a poslať to odtiaľ, ak to pôjde malo by to ísť aj z Outloku

3. A ide ti internet po zmene na Turbo ...?, lebo pri zmene na iný program sa menia prihlasovacie údaje k internetu...


Ak môžeš tak zavolaj na 0903470835 bude to tak lepšie.
Zmenu na Turbo som mala este koncom minuleho roka - islo to ako delo.
Toto sa mi stalo prvy krat. Este zavolam zajtra v pracovnom case do T-comu a potom uvidim.
Dakujem za ochotu, budem Ta mat v "merku".