Richard
06.03.08,12:54
Spustili sme novú službu pre SVB a hlavne teda pre obyvateľov bytových domov na webovej adrese


www.susedko.sk
http://www.susedko.sk/files/logo.gif
(http://www.susedko.sk)
Na stránke si môže každá bytovka vytvoriť vlastné spoločenstvo, teda stránku ktorú môžu využívať všetci členovia daného spoločenstva.

Stránka spoločenstva má tieto funkcie:
OBMEDZENÉ ČLENSTVO len pre obyvateľov bytovky (administrátor spoločenstva ten kto vytvorí stránku - môže nastaviť, či sa môžu členovia registrovať voľne, alebo ich zápis do spoločenstva musí odobriť)
SÚKROMIE: príspevky a články môžu byť voľne viditeľné, alebo len tzv. súkromné kde ich vidia len členovia spoločenstva
ANKETY: na stránke si môžete zriadiť ankety a takýmto spôsobom hlasovať o rôznych témach týkajúcich sa spoločenstva
DOKUMENTY: na stránke môžete zverejňovať dokumenty v príspevkoch, ktoré budú viditeľné len pre členov spoločenstva
DISKUSIA: ku každému článku je možno pridať komentár a týmto spôsobom diskutovať o nastolenej téme.
OBRÁZKY, FOTO: v príspevkoch môžete zverejňovať fotografie a iné obrázky (napr. ak chcete diskutovať o Vašom okolí, môžete v článku zverejniť foto)
NOTIFIKÁCIA: členovia spoločenstva si môžu nastaviť notifikáciu aby tak boli promptne informovaní o dianí na stránke svojho spoločenstvaČi ste predsedom spoločenstva, či nie môžete sa stať administrátorom Vášho spoločenstva a založiť si stránku na www.susedko.sk (http://www.susedko.sk) :)
Heni
06.03.08,12:00
Richard
06.03.08,12:18
Dúfam že dobre poslúži :)
Jozef I
06.03.08,12:37
Výborný nápad !
Bastian
06.03.08,13:31
skôr fantastický
Milan.Žiška
28.05.08,10:52
Môžem len súhlasiť. Ďakujem.
Evelinb
30.11.08,17:22
Potrebujem poradiť. Tiež byvam v bytovke, všetci sme vlastníci bytov ale nemáme samosprávu ale patríme pod bytové hospodárstvo ono je našim správcom. Ja robím domovu dôverničku. Otázka: Je nejaká možnosť ako získať peniaze na opravu bytového domu z fondou? Vie mi niekto poradiť?
Elena Navrátilová
30.11.08,17:29
Potrebujem poradiť. Tiež byvam v bytovke, všetci sme vlastníci bytov ale nemáme samosprávu ale patríme pod bytové hospodárstvo ono je našim správcom. Ja robím domovu dôverničku. Otázka: Je nejaká možnosť ako získať peniaze na opravu bytového domu z fondou? Vie mi niekto poradiť?

Vymaž to odtiaľto a presuň do témy ktorá pojednáva Tvoj problém. Je tu toho dosť aj ohľadom zatepľovania, obnovy, úverov...
Lenocka1950
26.01.09,17:17
Úprimne Vám závidím, v dobrom. Škoda, že nám sa také niečo nemôže stať.
stewe60
14.06.09,10:45
Aj ja by som chcel založiť takúto stránku pre náš panelák v DS Hlavná 46
jsomsak
19.12.09,11:54
dobry napad dakujem za inspiraciu
jomanko
28.03.10,09:41
Veľmi dobrý napad budem ho presadzovať aj u nas
aninocka
21.04.10,06:24
sranda napad :)
meridase
10.01.11,18:55
Ako mám postupovať, keď sused obsadil nebytový priestor(práčovňu) tak, že sa nedá používať a i napriek viacerým ústnym výzvam odmieta vypratať nebytový priestor. Budem úspešný podaním súdnej žaloby o vypratanie nebytového priestoru i narpiek tomu, že ostatní spoluvlastníci na tom nemajú záujem?
brani
11.05.11,05:47
Zdravím,
Richard stara sa este niekto o stranku susedko.sk?? mam pocit ze ta stranka je mrtva, mam podobne otazky na jej funkcnost ako je v diskusiach, ale vidim ze ziadne odpovede niesú??
Napad je to super, aj ja by som tam rad neverejne, len pre clenov ukladal veci tykajuce sa bytoveho domu, ale naozaj postradam funkcnost a vyvoj tejto stranky.
Dik
Brani
Semetrika1
05.06.11,05:42
JE TO SPOPLATNENÉ?