Danka T
06.03.08,19:05
Ahojte všetci, potrebujem radu ako vyplniť daňové priznanie. Dôchodkyňa uzatvorila mandátnu zmluvu, z ktorej mala príjem cca 12 tis. Mala aj príjem zo závislej činnosti cca 8 tis., kde zaplatila preddavok 1,6 tis. Za radu vopred ďakujem.
Johanka
06.03.08,18:11
Ako myslíš zvýraznené ? Máme Ti ho vyplniť? Však sa pokús sama podľa predtlače .... konzultácia je tu možná ;).
Zoltán Kovács
06.03.08,18:11
Danka T
07.03.08,12:48
Ja som chcela pomôcť, ako vyplniť daňové priznanie B, lebo keby to mala iba príjmy zo závislej činnosti a nepresahujú jej sumu 47 808 Sk celú daň by jej vrátili. Lenže, keď vyplním daň. priz. B vyjde mi ešte zaplatiť daň. Možno to zlé robím, nie som účtovníčka. Ona mandátnu zmluvu mala uzavretú na 2 týždňovú brigádu niekde v zelenine. Jej dôchodok /spolu s vdovským po manželovi/ presiahne 95 616. Takže neviem ako by som to urobila?
Danila
07.03.08,12:52
Ja som chcela pomôcť, ako vyplniť daňové priznanie B, lebo keby to mala iba príjmy zo závislej činnosti a nepresahujú jej sumu 47 808 Sk celú daň by jej vrátili. Lenže, keď vyplním daň. priz. B vyjde mi ešte zaplatiť daň. Možno to zlé robím, nie som účtovníčka. Ona mandátnu zmluvu mala uzavretú na 2 týždňovú brigádu niekde v zelenine. Jej dôchodok /spolu s vdovským po manželovi/ presiahne 95 616. Takže neviem ako by som to urobila?Smith Ti prilepil link.... a stále zima? :);)