adaza
06.03.08,19:10
Dobrý deň,

chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosť s firmou RADEN z Košíc. Táto firma v našej bytovke vykonávala tepelnú vyreguláciu a montovala merače. Prácu vykonali veľmi v zlej kvalite, nevykonali všetky práce, ktoré sú v projekte (namontovanie filtra, ukotvenie topných telies). Po ich zásahu sa radiátory poškodili (tečú tesnenia) a nechcú uznať reklamácie nájomníkov. V podstate ich správanie je arogantné, tzv. podnikanie po slovensky. Prosím o radu ako v tejto situácii postupovať ďalej (pomôže SOI)? Ďakujem
pivko
06.03.08,18:20
Firma RADEN je určite spohľahlivá a Váš problém by som tu určite neriešil, pochybenie bolo určite na Vašej strane.
adaza
06.03.08,18:40
Montovali vo Vašej bytovke? Ak ste v kontakte s majiteľom - konateľom, tak by sme mu mohli poslať fotky. A správanie pracovníkov otrasné. Pracovníčka sa Vám ma ozvať ohľadom reklamácie a ani si to nezaznačí, tak musíte volať o pár dní znova a vysvetľovať.
cervena
07.03.08,09:05
Firma RADEN je určite spohľahlivá a Váš problém by som tu určite neriešil, pochybenie bolo určite na Vašej strane.
Ako si môžete byť taký istý? Aké pochybenie môže byť na strane objednávateľa? Nám keď montovali merače, nijako sme im do toho nezasahovali a všetko v pohode funguje. Ale bola to samozrejme úplne iná firma.
Alena