Pru
06.03.08,16:08
ďakujem, chcem sa ešte opýtať, danové priznania nové tlačivá už sú na daňovom riaditeľstve-na ich stránke, ale stále tam nevidím hlásenie ročné o zrazených a odv.predd..
evina
06.03.08,15:13
ďakujem, chcem sa ešte opýtať, danové priznania nové tlačivá už sú na daňovom riaditeľstve-na ich stránke, ale stále tam nevidím hlásenie ročné o zrazených a odv.predd..

http://www.drsr.sk/wps/portal

klikni úplne dole na Daňové priznania a hlásenia pokračovanie, a potom hlásenia
Pru
06.03.08,18:34
tam sú len vzory, nedajú sa vyplniť, ale aj tak tam to hlásenie nie je
Zuzy
06.03.08,18:55
Keď hladáš Ročné hlásenie za rok 2007 klikni na porade na Tlačivá, potom Daňové tlačivá a 4. riadok je tam Ročné hlásenie za rok 2007, môžeš to vytlačiť
Pru
06.03.08,19:55
zoberú mi ho na daňovom, lebo vždy vyplňujem len na ich stránke?
Katija
09.03.08,19:56
tam sú len vzory, nedajú sa vyplniť, ale aj tak tam to hlásenie nie je Dnes dali na web stránku DR konečne aj editovateľné Hlásenie za rok 2007.
Kto to potrebuje môže vyplňovať.
Pru
22.03.08,20:22
Idem vyplňať to tlačivo prvýkrát, do r. 0 sa píše úhrn hrubých miezd? Musím to za pol roka narátať ručne, lebo mzdy robím od pol roka, svoj polrok mám v softe, ale prvý musím narátať, takže r. 0 - hrubé mzdy narátam z pások a r. 4 v časti V. tiež hrubé mzdy-mám len jednu pracovníčku s min. mzdou, a r. 6 - základ dane-čisté mzdy vyplatené - neviem či tam mám odrátať aj stravné lístky, čo jej bolo strhnuté z výplaty? ďakujem pekne