IvetaH
07.03.08,10:05
Dobrý deň, asi som si niečo stlačila, lebo môj PC sa správa nemožne.
Mala som nastavenia také, že keď som spustila excel otvorilo mi excel a hneď som mohla písať, ak som spustila kalkulačku, hneď som mohla nahadzovať, dolu na lište mám vždy otvorené excel, word, outlook, access, lebo s tým robím. Napr. bola som vo worde a chcela som ísť do excelu, tak som dole na lište klikla na xls súbor, hneď sa mi zobrazil a bol aktívny, to isté pošta. Teraz mi začne blikať a keď ho zobrazí, tak stále dole bliká, až kým naň nejdem s myšou. Keď spustím kalkulačku, tak nemôžem hneď nahadzovať, ale musím na ňu kliknúť myšou. A najviac ma dráždi pošta, lebo sa mi automaticky nezobrazí keď kliknem na to okienko " Došlá nová pošta. Chcete si ju prečítať. Ano. nie." Keď kliknem na áno, tak sa mi nezobrazí, len bliká dole na lište.
Prosím vás, čo sa stalo môjmu počítačovi.

Ďakujem
Chobot
07.03.08,09:49
Dobrý deň, asi som si niečo stlačila, lebo môj PC sa správa nemožne.
Mala som nastavenia také, že keď som spustila excel otvorilo mi excel a hneď som mohla písať, ak som spustila kalkulačku, hneď som mohla nahadzovať, dolu na lište mám vždy otvorené excel, word, outlook, access, lebo s tým robím. Napr. bola som vo worde a chcela som ísť do excelu, tak som dole na lište klikla na xls súbor, hneď sa mi zobrazil a bol aktívny, to isté pošta. Teraz mi začne blikať a keď ho zobrazí, tak stále dole bliká, až kým naň nejdem s myšou. Keď spustím kalkulačku, tak nemôžem hneď nahadzovať, ale musím na ňu kliknúť myšou. A najviac ma dráždi pošta, lebo sa mi automaticky nezobrazí keď kliknem na to okienko " Došlá nová pošta. Chcete si ju prečítať. Ano. nie." Keď kliknem na áno, tak sa mi nezobrazí, len bliká dole na lište.
Prosím vás, čo sa stalo môjmu počítačovi.

Ďakujem

Neviem, ako sa to robí hromadne, ale pre každú individuálnu aplikáciu to môžeš urobiť tak, že klikneš pravým tlačítkom myši na odkaz, z menu vyberieš "Vlastnosti" a tam je v záložke "Zástupca" okienko "Spustit", kde sa dá vybrať, či sa aplikácia spustí v normálnom, minimalizovanom alebo maximalizovanom okne.
IvetaH
07.03.08,10:57
Skúsila som, ale nepomohlo. Asi to bude niečo iné, lebo mi program spustí v normálnom okne, ale nie je aktívny. Alebo ani mi ich nespustí v okne, ale dolu na lište blikajú oranžovo aj tri. Na nervy.
Ale aj tak ďakujem za snahu a prosím ťa ešte niečo vymyslí.