Peterika
07.03.08,10:44
Ahojte! Chcela by som poprosiť o radu či je potreba na faktúre od Slovanetu rozúčtovať analyticky pripojenie internetu a volací program ? Doteraz som tam mala len pripojenie 518 a teraz mi na faktúre pribudlo aj volací program s rozpisom volaní.
Tweety
07.03.08,09:46
Ahojte! Chcela by som poprosiť o radu či je potreba na faktúre od Slovanetu rozúčtovať analyticky pripojenie internetu a volací program ? Doteraz som tam mala len pripojenie 518 a teraz mi na faktúre pribudlo aj volací program s rozpisom volaní.
Ak to chceš mať analyticky rozčlenené tak si zvoľ inú analytiku k účtu 518.
Peterika
07.03.08,10:01
Ok, to chápem ale či to musím anal. rozčleňovať? Napísala si ak chceš... Môžem to priradiť k mobil. operátorom /T- Mobile/ , myslím tie volania názov analyticky mám mobilný operátori............zase sa v tom rýpem........
Martin Mocko
07.03.08,10:19
Ok, to chápem ale či to musím anal. rozčleňovať? Napísala si ak chceš... Môžem to priradiť k mobil. operátorom /T- Mobile/ , myslím tie volania názov analyticky mám mobilný operátori............zase sa v tom rýpem........

Analytika nie je povinná. Ak chceš, môžeš všetky ost. služby účtovať na 518..a tam patrí i net i hlasový program. Ale ak chceš sprehladniť účtovníctvo..prípadne šéf má záujem na konci roka vidieť, koľko sa pretelefonovalo, koľko sa prejazdilo a podobné, tak ti analytika môže iba pomôcť...
Peterika
07.03.08,10:26
Ok , teraz za rok 2007 to nechám rozčlenené a v 2008 už to nebudem rozčleňovať, aj tak tam veľa faktúr a v podstate to súvisí s internetom. Ďakujem Ti za radu.