Janka 24
07.03.08,12:22
prajem príjemny den a kedze je piatok a kazdy sa tesi na koniec prac.doby, mozno si precita este moj pribeh zo vcera, aby mu cas rychlejsie ubehol
pracujem ako ucovnicka v rodinnej firme. Majitel je otec mojho manzela a manzel veduci vyroby. Robim danove priznania aj vsetko okolo toho. Tento rok som robila aj danove priznanie pre manzela nakolko nepoberal bonus mesacne ,ale sme to chceli naraz. Zavolali mu z DU aby prisiel podpisat danove priznanie,ze tam chyba jeden podpis. No moj manzel samozrejme zabudol ze nieco take ako danove priznanie ma aj on a samozrejme povedal otcovi teda majitelovi firmy ze ma ist podpisat danove priznanie. Ja som sa divila ze preco volali manzelovi ked chcu majitela. Skontrolovala som si pre istotu danove priznania firmy ci bolo vsetko podpisane a tak. Zistila som ze je vsetko OK tak som cakala ked pride sef a co povie.
no samozrejme, prisiel z úradu a ze chybal podpis a ze preco na danovom priznani boli podpisy jeho syna. Nakoniec som prisla na to ze sef nam bol podpisat danove priznanie na bonus a to ze pracovnicka uradu si nevsimla ze prisiel chlap 55 rocny namiesto 34 rocneho tak to nechapem, a okrem toho maju skoro rovnake podpisy ale predsa len sa trochu lisia. pracovnicka sa ho spytala ze preco nie su rovnake podpisy a kedze sa sef bal co len kecnut aby nic nepokazil tak povedal ze bol asi opity ked to podpisoval.
takze aj taketo uradnicky sa naju, chcela som tam zavolat a trosku urobit prievan ale nakoniec som to nehala tak kedze na vine bol moj manzel a poslal tam sefa . ...............................