Enyma
07.03.08,13:26
Chcela by som vedieť názor, ktorý softvér je lepší pre JU či alfa, alebo sunsoft, budeme ho mať iba tento rok, lebo od 01.01.2009 budeme chcieť prejsť na podvojné účtovníctvo buď olymp, alebo od sunsoftu, podľa toho, od koho budeme mať jednoduché účtovníctvo.

Síce alfa v prehľadnosti sa mi zdá lepšia, len má jeden problém, keď mám na jednom bločku napr. réžiu a materiál, nedá sa to rozdeliť.

Zatiaľ čo som videla sunsoft demoverziu, zdá sa mi dosť neprehľadná.


Za všetky vyjadrenia vopred ďakujem.

enyma
denisie
07.03.08,12:30
....My sme účtovali rok 2007 v Alfe a tento sme prešli na PÚ na Omegu, si sa zmýlila Olymp je pre mzdy a personalistiku. Ja ten druhý program, ktorý spomínaš nepoznám, ale myslím že Alfa bola vyhovujúca, a rýchlo som sa naučila v nej orientovať.
a ešte k tomu tieto programy sú od Krosu, ktorý poriada celkom fajn školenia, či už s programami alebo legislatívne, a to sa veru zíde vždy, rovnako ako Hotline, kde odpovedia na naše otázky.
Martin Mocko
07.03.08,12:31
Vyber si ten najlepší. Ak si už raz zvyknutá na jeden soft..bude sa ti tažko prechádzať na iný soft. Každý má svoje prednosti ale i mínusy. Ja som s Alfou pracoval dosť dlho v JU...teraz som prešiel na Money a ten sa mi zdá lepší. Hlavne čo sa evidencie majetku týka..ale i samotného účtovníctva. To, čo hovoríš o rozdelni dokladu...to money tiež zvláda. Ale napr. mzdy má lepšie Pohoda..avšak majetok v pohode je úplne na draka..

Tak si vyber :D

Ešte ti zostalo MRP..aj v tom som robil, ale ak mám pravdu povedať...najviac sa mi na MRP páčila tá stará DOS verzia...

Keď to zhrniem..záleží od týchto faktorov..Chceš JU alebo aj PU? Chceš mzdy? Chceš sklad? Chceš pokladňu?...atď. A podľa toho si vyber...
ekopo
07.03.08,12:40
čo je chutnejšie: hruška alebo jablko ? ;)
Zoltán Kovács
07.03.08,12:42
Komu ako, jablko aj hruška! :D
Martin Mocko
07.03.08,12:47
Komu ako, jablko aj hruška! :D

Trosku mimotemy

Vies co je to lobbing? Studujem VS popri zamestnani..a mame predmet s nazvom "Automatizacia uctovnictva"...a cele to prebieha v POHODE. Sice je to o uctovani elementarnych veci..ako faktury alebo banka...ale bude to asi tym, ze Pohoda jedina urobila tzv. Skolsku verziu. Aj ked sa to napadne podoba na hociaku demoverziu, preto ze su tam obmädzenia ako 200zapisov v denniku a pod.
A som pozeral, ze vela skol typu OA robi vyucbu prave v pohode.
Zoltán Kovács
07.03.08,13:10
Trosku mimotemy

Vies co je to lobbing? Studujem VS popri zamestnani..a mame predmet s nazvom "Automatizacia uctovnictva"...a cele to prebieha v POHODE. Sice je to o uctovani elementarnych veci..ako faktury alebo banka...ale bude to asi tym, ze Pohoda jedina urobila tzv. Skolsku verziu. Aj ked sa to napadne podoba na hociaku demoverziu, preto ze su tam obmädzenia ako 200zapisov v denniku a pod.
A som pozeral, ze vela skol typu OA robi vyucbu prave v pohode.

Aj MRP má školskú verziu.