cowboyka
07.03.08,13:58
Chcela by som sa opýtať, čo môže spôsobovať, že mi niekedy netlačí tlačiareň, iba mi zaradí dokumenty do tlače. Po reštarte počítača sa to spustí. Už bola aj tlačiareň preinštalovaná a stále tam vykakuje niečo spoločne s flash playerom.
Martin Mocko
07.03.08,13:00
Chcela by som sa opýtať, čo môže spôsobovať, že mi niekedy netlačí tlačiareň, iba mi zaradí dokumenty do tlače. Po reštarte počítača sa to spustí. Už bola aj tlačiareň preinštalovaná a stále tam vykakuje niečo spoločne s flash playerom.


Pri nastavení tlačiarne je možnosť "Tlačiť priamo na tlačiareň" - to znamená, že dokumenty nie sú zaraďované do fronty..neskúšala si toto?
cowboyka
07.03.08,13:07
ale ja tam pouzivam aj fax a nie, toto som neskusala, kde to najdem?
Martin Mocko
07.03.08,13:10
ale ja tam pouzivam aj fax a nie, toto som neskusala, kde to najdem?

Tak vyskusaj..

Start-Nastavenia-Tlaciarne

Najdi tlaciaren a klikni na nu pravym tlacitkom a daj "vlastnosti" a myslim, ze v zalozke "rozsirene" najdes moznost "Tlacit priamo na tlaciaren"...

nemam tu XPcka, takze som to pisal z pamati... Vyskusaj.
cowboyka
07.03.08,13:12
Tak vyskusaj..

Start-Nastavenia-Tlaciarne

Najdi tlaciaren a klikni na nu pravym tlacitkom a daj "vlastnosti" a myslim, ze v zalozke "rozsirene" najdes moznost "Tlacit priamo na tlaciaren"...

nemam tu XPcka, takze som to pisal z pamati... Vyskusaj.
ok, dala som, dik za radu, ale nemoze sa tym pokazit prijem faxovych sprav?
Martin Mocko
07.03.08,13:16
ok, dala som, dik za radu, ale nemoze sa tym pokazit prijem faxovych sprav?

Nemozes. Nastavenie faxu je priamo na tlaciarni predpokladam. A toto je nastavenie tlaciarne. Iba ked by tu tlaciaren pouzivalo v sieti viac pouzivatelov, moze nastat niekedy problem. Ale malo by to fungovat OK... Ved vyskusaj. Niektore problemy je lepsie vidiet. Toto je ako keby lekar ordinoval cez telefon :D
cowboyka
07.03.08,13:17
Nemozes. Nastavenie faxu je priamo na tlaciarni predpokladam. A toto je nastavenie tlaciarne. Iba ked by tu tlaciaren pouzivalo v sieti viac pouzivatelov, moze nastat niekedy problem. Ale malo by to fungovat OK... Ved vyskusaj. Niektore problemy je lepsie vidiet. Toto je ako keby lekar ordinoval cez telefon :D
ok, dik za pomoc, vyskusam v priebehu buduceho tyzdna, ci mi to neskrachne. No len lekar niekedy naordinuje dobre cez phone :-)))
cowboyka
11.03.08,18:27
skúšam tvoju radu, ale tento spôsob mi nefunguje - dať tlačiť priamo na tlačiareň, pretože mi to spomalí všetko - asi v pc budem mať najskôr nejaký vírus
cowboyka
12.03.08,16:39
ľudia stále mi tá tlačiareň nechce fungovať, čo mám s ňou už robiť???
Stevo5
12.03.08,17:24
Možno by pomohlo tlačiareň odobnrať zo systému vymazať všetko čo sa týka tlačiarne (nie dokumenty ale adresár kde bola nainštalovaná - niekedy to v PC zostane aj po odinštalácii) a znova ju nainštalovať. Niekedy sa tam niečo po... a inak to nejde.

Ale ak sa toto už stalo ... ako dlho už beží systém Win na tvojom PC? Ak je to rok a viac neškodilo by prečistiť systém a registre. Mnohokrát sa počítač potom "nadýchne" a znova chvíľu šlape ako hodinky. A pravdepodobne ako bonus získaš niekoľko stovák MB voľného miesta.
cowboyka
17.03.08,16:28
Možno by pomohlo tlačiareň odobnrať zo systému vymazať všetko čo sa týka tlačiarne (nie dokumenty ale adresár kde bola nainštalovaná - niekedy to v PC zostane aj po odinštalácii) a znova ju nainštalovať. Niekedy sa tam niečo po... a inak to nejde.

Ale ak sa toto už stalo ... ako dlho už beží systém Win na tvojom PC? Ak je to rok a viac neškodilo by prečistiť systém a registre. Mnohokrát sa počítač potom "nadýchne" a znova chvíľu šlape ako hodinky. A pravdepodobne ako bonus získaš niekoľko stovák MB voľného miesta.
dík za radu, už som to vravela aj svojím IT v práci, ale nikdy ma nepočúvajú, tak to asi musím vyriešiť po svojom a hotovo