Jarka 1
07.03.08,16:04
Vážení poraďáci, prosím Vás používa niekto tlačiareň HP Laserjet M 1120, alebo Canon MF 4010 k účtovaniu v Money S3. Potrebujem vedieť či je kompatibilná s programom a nie sú žiadne problémy. Vyskúšala som už niekoľko tlačiarní a väčšinou bol nejaký problém pri tlačení výkazov do poisťovní a pod. Prípadne prosím odporučiť čo máte overené v praxi. Ďakujem
Ľuba
11.03.08,05:33
Vážení poraďáci, prosím Vás používa niekto tlačiareň HP Laserjet M 1120, alebo Canon MF 4010 k účtovaniu v Money S3. Potrebujem vedieť či je kompatibilná s programom a nie sú žiadne problémy. Vyskúšala som už niekoľko tlačiarní a väčšinou bol nejaký problém pri tlačení výkazov do poisťovní a pod. Prípadne prosím odporučiť čo máte overené v praxi. Ďakujem

Problém nie je s tlačou - treba si len prispôsobiť okraje formulárov podľa typu tlačiarne.
Alexa.k
17.03.08,17:41
Vážení poraďáci, prosím Vás používa niekto tlačiareň HP Laserjet M 1120, alebo Canon MF 4010 k účtovaniu v Money S3. Potrebujem vedieť či je kompatibilná s programom a nie sú žiadne problémy. Vyskúšala som už niekoľko tlačiarní a väčšinou bol nejaký problém pri tlačení výkazov do poisťovní a pod. Prípadne prosím odporučiť čo máte overené v praxi. Ďakujem


Všetky tlačiarne kompatibilné s WINDOWS / predpokladám že ho používaš / sú kompatibilné s MONEY.
Nastav si formuláre - Nástroje - nastavenie - tlačové formuláre - vyber form- uprav okraje - prípadne si oprav celý formulár cez funkciu EDITOR FORMULÁROV - alebo si vytvor nový -ak si pokročilá v používaní editora.
Jarka 1
18.03.08,06:56
Ďakujem za Vaše rady. Info o tom, že všetky tlačiarne nie sú kompatibilné s programom mi dal priamo človek, ktorý mi chodí aktualizovať program. Môj syn tvrdil, že to nemôže byť pravda a predsa som kúpila inú tlačiareň. Ukázalo sa, že musím použiť radu od Alexy.
Alexa.k
18.03.08,09:06
Ďakujem za Vaše rady. Info o tom, že všetky tlačiarne nie sú kompatibilné s programom mi dal priamo človek, ktorý mi chodí aktualizovať program. Môj syn tvrdil, že to nemôže byť pravda a predsa som kúpila inú tlačiareň. Ukázalo sa, že musím použiť radu od Alexy.

Neviem odkiaľ si, ale ak môžeš zverejni meno dobráka čo Ti takto poradil, nech všetci čo využívame služby technických poradcov MONEY vieme s akým "profikom" máme dočinenia.
Peterika
18.03.08,12:01
Ďakujem za Vaše rady. Info o tom, že všetky tlačiarne nie sú kompatibilné s programom mi dal priamo človek, ktorý mi chodí aktualizovať program. Môj syn tvrdil, že to nemôže byť pravda a predsa som kúpila inú tlačiareň. Ukázalo sa, že musím použiť radu od Alexy.
Aj ja mám také super skúsenosti z technikom s Money - parádne to zúčtoval a neopravil - vraj chyba v operačnom systéme alebo vírus, známy mi pozrel PC komplexne a žiadna chyba ani vírus potom mi to odstránil technik z money / Blava/ cez mt. Bolo to pred 3 rokmi a som rada odvtedy nemám problémy /klop,klop/a už by som žiadneho technika tých zmluvných k môjmu PC neposadila. Mala som tam dva účty 504000. A on, že vírus , ten po MT nemal s tým čo 10min. robiť.Tlačiarne som mala aj lexmark a teraz HP a všetko je v poriadku.