veja79
08.03.08,15:11
Dojčím a na dvorci prsníka sa ni objavila cervená čkvrna asi 1cm priemeru. Zatiaľ neštípe, nesvrbí len je trošku vystúpená a červená. Z tohoto prsníka síce nedojčím ale odsávam a tak sa bojím aby som nejak nenakazila mimi.:mee: O čo môže ísť? Na čo treba dať pozor? Môžem to preniesť na druhý prsník alebo do úst malého? Čo ako prevenciu - ak je to predsa kvasinka počula som o namáčaní dudlíka do vody so sódou bikarbónou - ale ako často za deň a v akej koncentrácii?Ďakujem za každú radu lebo do pondelka je ešte ďaleko...:confused::confused::confused:
julia.m
08.03.08,14:42
Ja som mala taký istý problém, volala som poradkyni (tá ktorá radí ohľadom dojčenia), ona mi povedala, že mám asi málo vitamínu B, odporučila mi jesť droždie, že tam sa nachádza veľa vitamínov B. Nechutilo to síce, ale recept je asi takýto: rozpustila som si na panvici maslo, pridala do toho droždie, nechala som to trošku rozpustiť, potom som to premiešala so syrom a natrela si na chlebík, ráno a večer. Prikladala som si aj obklady na bradavky z harmančekového čaju. Uvarila som čaj, nechala 10 minút vylúhovať, namočila som vatový tampónik do čaju a priložila som na bradavku. No a keď ani to nepomôže, tak v lekárni dostať takú fialovú vodičku, stačí povedať, že fialovú vodičku na bradavky, oni vedia o čo ide. A môj malý normálne papal z toho prsníka, že vraj mu to nemôže nijako uškodiť. Iba keď som si dala tú fialovú vodičku, predtým ako išiel papať, som si umyla prsník, lebo tá vodička to je vlastne liek. Dúfam, že som poradila.
veja79
08.03.08,18:48
Ďakujem Julia, môže byť lebo s tými vitamínmi je to u mňa slabé lebo malý na zeleninku zatiaľ zle reaguje...A hádaj čo sme dnes mali povinne na večeru? Dúfam, že to skoro prejde. Ď