Jurho
09.03.08,08:44
Prosím Vás o akékoľvek poznatky, názory, príp. fotky z Talianska - Lignano, (konk. :vila Renze). Mám tam ísť v lete na sústredenie a veľmi by ma to zaujímalo, kam to vlastne idem :D
VĎAKA !!!
janča 99
14.03.08,17:24
mňa by to tiež zaujímalo,lebo aj môj syn tam má ísť na sústredenie zo školy

ozve sa niekto s foto ?
Bionda
17.03.08,11:34
http://www.topholiday.sk/index.php?page=renza
A prečo ako tí čo platia, nepožadujete, aby ste vedeli kam vaše dieťa ide a či za to čo zaplatíte aj dostanete služby?
janna_1
20.03.08,13:25
ahojte
nech sa paci pre Vas priama linka na lignano - hotely, ubytovania ... aj web kamera, ktora mi nejde pridat, lebo este nama 15 prispevkov vo fore :eek:

to www a potom si dajte lignano a .it/sk/

Ja som bola v Lignano Sabiadoro na dovolenke v auguste 2007 a uz nikdy viac!!! Ale 100 ludi, 100 chuti. Je tam strasne preplnena plaz, vecer, pokial si nerezervujete pred tym v restike miesto, tak sa nenajete, na promenade koooopec ludi. atd. Co sa tyka ubytovania, boli sme sklamani. Byvali sme v dome, kde bolo niekolko apartmanov so samostatnym wc a sprchou, ale o apartmane nemohla byt ani rec, hlavne velkostou m2, a pretoze oni pokladali za samostatnu izbu aj kuchynu s roztahovaciou dvojpostelou, a ked idete do takeho apartmanu 6 + 2 deti (a mate k dispozicii 1miestnos pre 4 osoby + 1komorku s poschodovou postělov pre 2 osoby a kuchynu s roztahovacim gaucom a 1 skrynou pre vsetkych) mate co robit, aby ste nedostali na takom stiesnenom priestore bez stipky sukromia ponorkovu chorobu a hlavne ked je skarede pocasie, co bolo v mojom pripade. Mozno sme mali iba smolu :-( na ubytovanie a pocasie.
Odporucam ale vylet lodou na muslickovy ostrov, kde si mozete nazbierat vela musli roznych tvarov a farieb. Tak isto vylet do Benatok, ktore su vzdialene cca 1,5 hodiny autom.