lady14
09.03.08,11:33
to co jeme
ola
09.03.08,11:06
....ja som za každé vyskúšanie čohokoľvek, ale pozor všetko len v rozumnej miere. Narážam na text o "Liečení pitnou vodou" a hlavne na odsek - Doporučuje sa, aby ľudia, ktorí trpia na artériosklerózu, alebo reumu túto terapiu praktizovali 3x denne, t.j. ráno, napoludnie a večer, 1 hodinu pred jedlom - počas jedného týždňa a potom 2x denne až do vyliečenia choroby
Artérioskléroza je závažné ochorenie ciev a spravidla vyúsťuje k ochoreniu srdca. Nabádať "kardiaka" aby vypil 3x za deň 1,5 litra vody a medzi tým ešte požije iné tekutiny vo forme stravy - je dosť odvážne, lebo títo ľudia zväčša berú lieky na odvodnenie organizmu. Sama som bola svedkom boja lekárov o život pacientky, ktorá bola zavodnená. Táto osoba sa držala práve tejto rady a nadájala sa chuderka od rána do večera vodou až skoro pri tom prišla o život.
Vodu tiež treba piť s mierou, kľudne aj zo dva, tri litre, ale hlavne po menších dávkach, tak ako aj požívanie čohokoľvek...či už potravín,tekutín alebo iných požívatín. "Všetko s mierou" je ten najlepší recept na zdravý život
lady14
09.03.08,12:28
Ahoj Oli, ano urcite mas v niecom pravdu.Ja som tu vodu skusala ,ale praktizujem len to napitie sa rano.Po jedle aspon hodinu nepijem.Pre mna sa osvedcil tento sposob.Urcite je to vsak idndividualne.
ola
09.03.08,15:43
Čauko...tak to je fajn, ak ti tento spôsob vyhovuje. Samozrejme nechcem svojim príspevkom nikoho odrádzať, aby vyskúšal aj tento alternatívny spôsob liečenia, len netreba všetkému slepo veriť. Samozrejme, každý človek je jedinečný a každému vyhovuje niečo iné aj pri úplne rovnakej chorobe. To známe "Pomôž si človeče aj boh ti pomôže" platí všade rovnako :)
Bionda
09.03.08,18:47
Ak sa človek pozrie okolo seba, nuž toho čo je zdravé je už naozaj veľmi málo, už len tie potraviny z radu ovocia zeleniny- neurodí sa ak nestriekate... pôda všade je dosť kontaminovaná čo sa kedysi všade "šľahali" umelé hnojivá, to všetko je v spodných vodách... nuž ale keby sme úplne na to pozerali, asi by sme ani ten začadený vzduch nedýchali :)
Tá voda nie je zlá, ale súhlasím, že nie pre každého, niektorí si musia dať pozor, aby si zas nezaťažili obličky a tiež súhlasím, že všetko treba z mierou.
Jasné, že aj ja vyberám čo najviac bio potraviny a celozrnné chleby pečiem doma v rúre a jasné, že teraz sme zvolili aj tú reverznú osmózu na úpravu vody ako niečo na skvalitnenie toho čo užívame.