martina333
09.03.08,15:01
DObrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s vykonávaním ekonomickej správy nehnuteľnosti (obchodné centrum). Potrebovala by som vedieť, akú cenovú ponuku poslať potenciálnemu zahraničnému klientovi, ktorý ide na slovensku postaviť obchodné centrum, založí tu sro a my budeme pre neho vykonávať komplexné účtovníctvo a tiež ekonomickú správu tohto centra. Vôbec neviem akú cenu mám navrhnúť, zatiaľ s tým nemám skúsenosti. Prosím o radu. Vďaka.
Zoltán Kovács
09.03.08,14:17
DObrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s vykonávaním ekonomickej správy nehnuteľnosti (obchodné centrum). Potrebovala by som vedieť, akú cenovú ponuku poslať potenciálnemu zahraničnému klientovi, ktorý ide na slovensku postaviť obchodné centrum, založí tu sro a my budeme pre neho vykonávať komplexné účtovníctvo a tiež ekonomickú správu tohto centra. Vôbec neviem akú cenu mám navrhnúť, zatiaľ s tým nemám skúsenosti. Prosím o radu. Vďaka.

Ťažko takto poradiť, keď nevieme čo všetko od váas klient očakáva. Či budete iba účtovať, alebo aj vyhotovovať dokumenty. Mám na mysli, či tá jeho spoločnosť bude mať zamestnancov, ktorí prvotné úkony budú vykonávať a potom vy iba účtovať.
martina333
09.03.08,14:23
tá firma na slovensku nebude mať nikoho, od nás chcú kompletné služby od vystavovania dokladov, realizácií platobných príkazov, korešpondencie, komunikácia v nemeckom jazyku až po účtovníctvo, výkazníctvo pre materskú spoločnosť v nemecku.
martina333
10.03.08,07:55
viete mi niekto prosím poradiť?