jamis
09.03.08,18:48
Prosím, proradte mi.
Mám emailovú adresu na centrum.sk a už 3 dni nemôžem prečítať žiadnu prijatú správu. Pri kliknutí na neprečítané správy sa mi ukáže akási správa, či si nechcem prečítať denné správy a nikde ma to ďalej nepustí, ani do ďaľšej neprečítanej správy, nedá sa táto správa vymazať, ani presunúť do koša.
Dana K.
09.03.08,18:38
Tiež mám e-mailovú adresu na centrume, ale funguje mi v pohode. Skúste nekliknúť na "nové správy" ale rovno na prijaté. možno tam sa to bude dať pozrieť.:confused:
jamis
09.03.08,18:48
Tiež mám e-mailovú adresu na centrume, ale funguje mi v pohode. Skúste nekliknúť na "nové správy" ale rovno na prijaté. možno tam sa to bude dať pozrieť.:confused:

Nikde sa nedá dostať...iba do odoslaných správ.
Dana K.
09.03.08,19:03
Skúšala som pozrieť aj teraz, mne to ide. Ale pravda je, že mne napr.centrum dosť "mrzne" pozriem si 2 -3 maily a musím to zavrieť a prihlasovať sa znova.

Inak v dolnej časti stránky je takými malými písmenkami Helpline,tak možno by im trebalo skúsiť napísať.
jamis
09.03.08,19:18
Skúšala som pozrieť aj teraz, mne to ide. Ale pravda je, že mne napr.centrum dosť "mrzne" pozriem si 2 -3 maily a musím to zavrieť a prihlasovať sa znova.

Inak v dolnej časti stránky je takými malými písmenkami Helpline,tak možno by im trebalo skúsiť napísať.

Napísala som...uvidím čo bude.
jamis
10.03.08,14:09
No musím povedať, že boli dobrí. Teraz som prišla domov a čudej sa svete, funguje to.