richardg
10.03.08,07:59
Ahojte všetci, tento týždeň otváram svadobný salón:D, viete my poradiť, pošuškať do uška čo všetko si bude pýtať odomňa kontrola z daňového, živnostenského, mestkého úradu, hygiena.... nakoho som ešte zabudla?Ďakujem pekne každému za radu:---
mysimis
10.03.08,07:21
Ahojte všetci, tento týždeň otváram svadobný salón:D, viete my poradiť, pošuškať do uška čo všetko si bude pýtať odomňa kontrola z daňového, živnostenského, mestkého úradu, hygiena.... nakoho som ešte zabudla?Ďakujem pekne každému za radu:---

Na prevádzke máš mať fotokópiu živnostenského listu, schválenie prevádzky hygienou, potvrdené otváracie hodiny z mestského úradu, knihu pokladnice a tržieb s pravidelne nalepenými páskami a zapísanými tržbami. Zabudol si na požiarnikov, aj od nich musíš mať schválené požiarno-poplachové smernice.
richardg
10.03.08,07:38
ahoj, ďakujem pekne za radu, lenže mám takú malú otázočku.
Keď sme boli na MU vybaviť si otváracie hodiny, tam sme sa pýtali aj na požiarnikov a oni nám povedali, že to nepotrebujeme, že oni si to určite nebudú vyžadovať.Tak teraz čo? Mám si to vybaviť a aspoň budem mať?Podnikám doma.
mysimis
10.03.08,07:49
To, že to nepotrebujú k vydaniu súhlasu na prevádzku na MÚ neznamená, že to nemáš mať. Prídu Ti požiarnici na kontrolu a môže Ťa to stáť o veľa viac peňazí a tak či tak si to budeš musieť vybaviť.