lila7
10.03.08,15:42
Prosím Vás o radu:
daňovému úradu je možné odovzdať aj vytlačené tlačivá daň. priznaní z Alfy, alebo je potrebné originál zakúpené tlačivo?
Ďakujem za odpoveď
katkaj
10.03.08,14:43
Prosím Vás o radu:
daňovému úradu je možné odovzdať aj vytlačené tlačivá daň. priznaní z Alfy, alebo je potrebné originál zakúpené tlačivo?
Ďakujem za odpoveď

Môže byť aj vytlačené z Alfy ;)
lila7
10.03.08,14:47
veľmi pekne ďakujem
Bubačik
10.03.08,19:09
Ked chcem DPFO z Alfy ulozit na USB kluc, preco sa mi potom zobrazuje prazdne?? co mam k tomu suboru este prilozit??:confused:
ekopo
10.03.08,19:16
odpoveď na zadanie:

http://www.porada.sk/t68355-suhrn-2007-a.html

pre Bubačik: daj si to tlačiť cez PDF a to ulož
ekopo
10.03.08,19:19
Tu je návod, postup ako inštalovať Primo PDF

http://www.hdsoft.sk/site/primopdf/primopdf.php
Bubačik
10.03.08,19:22
ale mne sa pokazila tlaciaren, potrebujem to poslat klientovi a on ked si to otvori tak to ma prazdne, chyba tomu nejaky pomocny subor ci co. PDF sa mi zobrazuje spravne!! :((
ekopo
10.03.08,19:25
Primo PDF je ako virtualna tlačiareň. To je, že tlačí do súboru a ten pošleš.
Bubačik
10.03.08,19:26
otvoris a je to prazdne....uz som na to prisla, musis k tomu pdfku prilozit subor s priponou fgf....a uz to mam ok ;)
Bubačik
10.03.08,19:26
OPRAVA: fdf
Miminabb
12.03.08,08:36
Prosím Vás keby ste mi to mohli nejako podrobnejšie opísať ten postup ako to daňové mám poslať mailom. Mám už nainštalovaný aj ten "primopdf" a aj tak mi to nefunguje. A potrebujem to daňové poslať do zahraničia.


VEĽKÁ VĎAKA

Miriam

:confused::confused::confused:
Miminabb
12.03.08,19:06
otvoris a je to prazdne....uz som na to prisla, musis k tomu pdfku prilozit subor s priponou fgf....a uz to mam ok ;)


Prepáčte, ale mne to stále nejde a už tri dni nad tým špekulujem, mohli by ste podrobnejšie info. Potrebujem poslať daňové priznanie do USA.
Veľká vďaka
:confused::confused::confused:

Miriam
Maruška54
12.03.08,19:22
Ja mám nainštalovanú virtuálnu tlačiareň FinePrint pdfFactory. Postupujem takto - Tlač - výkaz - daňové priznanie - tlač- zobrazí sa vo formáte pdf, dám tlačiť a vyberiem si tlačiareň FinePrint pdfFactory, potom mi dáva možnosť uložiť daňové priznanie, pri posielaní e-mailom priložím toto DP ako prílohu. Možno trochu nezrozumiteľné, ale funguje to.
Miminabb
12.03.08,21:05
Ďakujem za rýchlu odpoveď. Ale som sa presvedčila, že asi bude niekde inde chyba, pretože som si nainštalovala aj už tu odporučený PRIMO pdf a aj PDF CREATOR. A nefunguje mi to! Ani zo stránky daňového úradu.:mee:

Ešte raz ďakujem za odpoveď

Miriam