veronika2308
10.03.08,15:51
Ahojte! Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s vylepšovaním marketingovej komunikácie v podniku. Potrebovala by som troška nakopnúť. Za každý nápad veľmi pekne ďakujem.
Danila
10.03.08,15:46
Ahojte! Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s vylepšovaním marketingovej komunikácie v podniku. Potrebovala by som troška nakopnúť. Za každý nápad veľmi pekne ďakujem.Téma na 24 hodín, ale vylepšovanie MK dovnútra, ide ruka v ruke s MK k zákazníkovi. Skús formy súťaže, zľavy, ocenenia s finančným bonusom za nápady a prínosy... A chce to dobrého marketéra.
kačkapoliačka
11.03.08,06:53
skús sa prihlásiť na www.opendoor.sk Je to školenie pre ženy,
ak sa tam dostaneš, sú tam aj dobré nápady.
kp
biaaa
11.03.08,07:46
No ide o to co chces komunikovat - ci budovat znacku, alebo posilnit predaj sluzby ci produktu - skus to trosku rozpisat co presnejsie ta zaujima.
veronika2308
11.03.08,14:48
Tie základné "učebnicové" texty mám zmáknuté. Ide skôr o to, že robím diplomovku a už mi dochádzajú nápady:(
Ide mi o posilnenie predaja, pritiahnúť viac kúpy schopného obyvateľstva... možno by to chcelo nápad na reklamu...
Za všetky tvoje rady vopred ďakujem :)
Danila
11.03.08,15:01
Tie základné "učebnicové" texty mám zmáknuté. Ide skôr o to, že robím diplomovku a už mi dochádzajú nápady:(
Ide mi o posilnenie predaja, pritiahnúť viac kúpy schopného obyvateľstva... možno by to chcelo nápad na reklamu...
Za všetky tvoje rady vopred ďakujem :)Reklamu už predstihuje podpora predaja. Skús sa trošku zamerať týmto smerom.:)
anklar
11.03.08,15:47
Veronika, ešte si vyhľadaj od príspevok od Camelfy jej téme s názvom: "Podpora predaja,reklama,inzerovanie,publicita,image." Zadala ju ešte 28/1/07, možno ťa "nakopne".
dotazniky.com
01.04.08,20:01
Dobry den,

zaujala ma Vasa otazka ohladne zlepsovania vnutornej komunikacie v ramci podniku.

Podobne ako tu bolo uvedene komunikacia smerom von je prepojena s komunikaciou smerom dovnutra...

Jednym s prvych krokov zlepsenia MK do vnutra je zistenie co vlastne zamestnanci potrebuju a co im chyba...Velmi dobrym nastrojom na to moze byt anonymne dotazovanie prostrednictvom online dotaznikov.. skuste si prezriet stranku dotazniky com tam je moznost vytvorenia online dotaznika.

Ziskane udaje potom mozu sluzit ako odrazovy mostik pri dalsich Marketingovych aktivitach.

pekny den este prajem
hoya_bella
08.04.08,13:27
marketingova komunikacia? smerom k zakaznikovi, fajn (sutaz, akcie, ankety....), smerom k firmam, zcasti fajn (sutaz, akcie, partnerstvo). a s tym partnerstvom, co nepochopim, cakala som viac zaujmu, zvlast, ked je zadarmo. alebo maju firmy dost penazi, aby ich vyhadzovali na reklamu ineho typu? (najma bannery, ved net je nimi uz preplneny... klikacky, direct mailing, kazdeho otravuju spamy, ci nie?) Nechapem....