aksalka
10.03.08,16:48
Prosím vybrali sme si dve miesta na dovolenku a nevieme sa rozhodnúť.
Kto pozná tieto miesta, prípadne má osobnú skúsenosť.
Veľmi nám to pomôže rozhodnúť sa.

1. miesto sa nachádza na ostrove Pag a je to presne Povljana
2. miesto sa nachádzana tiež na ostrove Pag a presne je to Vlašici
Ďakujem za akú koľvek pomoc
zuhl
10.03.08,15:54
Tak my sme sa minulý rok vybrali len tak do Chorvátska a zastavili sme sa na Pagu. Celý sme ho prebehli a nikde sa nám nepáčilo. Neviem akú máš predstavu a čo ti vyhovuje, ale ja by som tam v živote na dovolenku neišla. Jednak mi nevyhovovalo ubytovanie ďaleko od pláže a jednak je tam všade otrasný prístup do mora. Veľké platne z kameňov na ktorých sa leží, žiadne vlny a všade odparkované lode. Najkrajšie je to asi v campingu, ale tam nás nepustili. Ale to je vec vkusu.
Ivetta
11.03.08,06:23
Bola som na Pagu .Záleží, čo čakáš od dovolenky. Ostrov je pokojnejší, a hlavne Povljana Ale ak máš auto, tak dá sa zájsť do mesta Pag alebo do Novaljii, to sú rušnejšie miesta. Takisto pláže na ostrove sú rôzne. Asi najlepšie sú Zrče a stará Novalja. Pláže sú tu kamenisté, dobre vybavené, no more je kľudné, pretože je to taký hlboký záliv.
janča 99
14.03.08,17:20
Prosím vybrali sme si dve miesta na dovolenku a nevieme sa rozhodnúť.
Kto pozná tieto miesta, prípadne má osobnú skúsenosť.
Veľmi nám to pomôže rozhodnúť sa.

1. miesto sa nachádza na ostrove Pag a je to presne Povljana
2. miesto sa nachádzana tiež na ostrove Pag a presne je to Vlašici
Ďakujem za akú koľvek pomoc
Boli sme tiež na Pagu -Novalija,nepáčilo sa nám -hlavne pláž-daleko a vstup do mora bol kamenistý-boli tam aj balvany /z dovolenky sme prišli doobíjaní/.ubytovanie bolo pekné-rodinné domy.
atmosféra v meste-nočný život nebola zlá,bolo to kludné mestečko ,aleto more-odvtedy už chodíme len na piesočnaté pláže /Tunis,Egypt,Venezuela,Grécko.../