ivuska27
11.03.08,07:58
Ahojte vsetci. Potrebovala by som zistit co mi hrozi, ak sa pocas PNky nenachadzam doma. Prosim vie to niekto. Potrebujem to vediet. Dakujem
Tweety
11.03.08,07:00
Ahojte vsetci. Potrebovala by som zistit co mi hrozi, ak sa pocas PNky nenachadzam doma. Prosim vie to niekto. Potrebujem to vediet. Dakujem
Porušenie liečebného režimu, s prípadným odňaťím nemocenských dávok.
ivuska27
11.03.08,07:02
A ked je ta PNka len akoze. Ja pracujem iba na dohodu a zabudla som sa ist hlasit na urad prace, tak som si vybavila pNku, tak mi vlastne nehrozi nic. Da sa to tak povedat, ci nie???
Tweety
11.03.08,07:05
A ked je ta PNka len akoze. Ja pracujem iba na dohodu a zabudla som sa ist hlasit na urad prace, tak som si vybavila pNku, tak mi vlastne nehrozi nic. Da sa to tak povedat, ci nie???
Hrozím, hrozí, a prípadne aj lekárovi za vystavenie takej akože PN.
ivuska27
11.03.08,07:06
Takze mam pruser, lebo od zajtra idem do prace.
Zoltán Kovács
11.03.08,07:07
Takze mam pruser, lebo od zajtra idem do prace.

Počas PN do práce?
ivuska27
11.03.08,07:10
Ano. Pracujem na dohodu, tak som evidovana na urade prace. Tak som musela mat papier na PN-ku lebo som sa nebola hlasit, tak aby ma nevyradili
ivuska27
11.03.08,07:18
A este sa chcem opytat, ze po kolkych dnoch na PN zvyknu chodit na kontrolu, ci som doma??? Tak cca
Paula
11.03.08,07:29
A ked je ta PNka len akoze. Ja pracujem iba na dohodu a zabudla som sa ist hlasit na urad prace, tak som si vybavila pNku, tak mi vlastne nehrozi nic. Da sa to tak povedat, ci nie???



V horšom prípade si to nejaký kontrolný orgán vybaví nielen s Tebou, ale aj s lekárom:cool: . Nešťastná téma a myslím, že na Poradu nepatrí.
katkaj
11.03.08,07:33
Ivuska čítala si si Etiketu porady ? Napríklad aj bod 14?

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
ivuska27
11.03.08,07:39
Ivuska čítala si si Etiketu porady ? Napríklad aj bod 14?

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
Ak som ta touto otazkou velmi urazila, tak mi to prepac. Len som chcela radu,ale dik za oznamenie.
katkaj
11.03.08,07:43
Ak som ta touto otazkou velmi urazila, tak mi to prepac. Len som chcela radu,ale dik za oznamenie.

Neurazila si ma. Len som ťa upozornila že na tejto stránke fungujú určité pravidlá a tvoje otázky sa moc týmito pravidlami neriadia.
Nič viac za tým nie je ;)
ivuska27
11.03.08,07:47
Neurazila si ma. Len som ťa upozornila že na tejto stránke fungujú určité pravidlá a tvoje otázky sa moc týmito pravidlami neriadia.
Nič viac za tým nie je ;)
Tak kde by som sa mohla obratit s tymito mojimi otazkami??? Nevies mi poradit???
katkaj
11.03.08,07:49
Tak kde by som sa mohla obratit s tymito mojimi otazkami??? Nevies mi poradit???

Ivuska pýtaš sa na veci ktoré nie sú moc v súlade so zákonom a napriek tomu ti Poraďáci odpovedali. ;)
ivuska27
11.03.08,07:52
Ivuska pýtaš sa na veci ktoré nie sú moc v súlade so zákonom a napriek tomu ti Poraďáci odpovedali. ;)
Tak fajn, radsej odchadzam
BXLmiami
11.03.08,08:51
Toto je neuveriteľné.A keby som Ti povedala,že si zlodej,okrádaš nás všetkých,spolu s lekárom a ešte sa tým verejne prezentuješ,tak to by si sa na mna asi veľmi naštvala,však?
Tyr
29.07.11,13:11
ahojte
prestahoval som sa do BA za pracou, momentalne tu nemam ani lekara.bol som tri dni mimo pracu, mal som hnacku, ked som si chcel dodatosne vybavit papier u lekara bol som odbity s tym, ze si mam vypisat dovolenku.ja si vsak viem predstavit travenie dovolenky aj prijemnejsim sposobom ako na zachode.zrejme k tejto teme nemam dost informacii kedze toto je moj prvy PP, ale nechapem preco z toho lekari trobia take problemy
viem, ze je to na ich posudeni no je to az taka nestandardna situacia?
som trosku vykolajeny z tohoto pristupu, mozte mi prosim poradit nejakeho lekara v BA ?