Rubrika
11.03.08,11:19
Chcem si vytlačiť miestne zoznamy. V starom IBEU som to vedela vytlačiť. Vo WINIBEU neviem čo mám vytlačiť. Našla som len Inventúrny súpis majetku.
Rubrika
12.03.08,07:47
Nikto mi neporadí ?
judita1971
20.03.08,13:22
ak pôjdeš v správe na tlačové zostavy - majetok - prehľady - inventúry - nastav si v šablónu - inventúrny zoznam majetku - úložné miesta a potom pokračuj v tvorbe zostavy - dostaneš inventúrny zoznam majetku podľa úložného miesta / miestny zoznam /
eva7
25.03.08,14:25
Robili ste niekto už vyraďovanie vo WinIBEU? Ako si môžem vytlačiť zoznam vyradeného majetku? Ak mám na vyradenie napr. 5 vecí, označím si na kartách pohyby, ale pri tlači sa zobrazí len celá karta. Ja chcem sumárny zoznam na jednom papieri, nie tlačiť karty vyradeného majetku. To isté aj pri prírastkoch - nie je tu vidieť vytlačiť zoznam prírastkov. V IBEU to ide. Ďakujem.
Rubrika
26.03.08,07:19
EVA7 vo WINIBEU takáto možnosť - vytlačiť úbytky a prírastky nie je, ako to bolo v IBEU. Ja som to potrebovala vytlačiť ku koncu minulého roka. Volala som na IVES, tam mi povedali, že takáto možnosť v zostavách nie je.
Pri vyraďovaní si vytláčam jednotlivé karty vyradeného majetku, sumár sa nedá vytlačiť.
eva7
26.03.08,17:05
Ďakujem za odpoveď. To nám teda veľmi nepomohli! Dúfam, že to do konca roku doplnia. Na inventarizáciu potom nebudeme potrebovať počítač, to hneď môžeme robiť ručne.....
sojciakova
27.03.08,05:23
Ja by som od vás potrebovala radu ako zaradím majetok vo WINIBEU. Za odpoveď vopred ďakujem.Ahojte.
Rubrika
27.03.08,06:31
Aký majetok ? HDM alebo DHM ?
sojciakova
31.03.08,04:51
[quote=Rubrika;691059]Aký majetok ? HDM alebo DHM ?[/quot
Prišli mi lavice a stoličky, ktoré dám na podsúvahový účet a potrebujem ich zaradiť do inventára.
Rubrika
31.03.08,06:02
Ahoj. ak máš drobné veci vedené v sklade, tak v module Sklad - skladové doklady - príjemka, vytvoríš Príjemku, v nej vypíšeš POLOŽKY DOKLADU, výber položky dáš "z číselníka tovarov" (nie zo skladovej karty), vyplníš cenu za MJ, cez kód tovaru vyplníš nový tovar, vyplníš úložné miesto, zadáš podsúvahové účty. Potvrdíš položky dokladu, aj celú príjemku. Potom pôjdeš
Sklad - skladové karty - majetok, vyberieš vložený nový majetok, skontroluješ dolu - základné údaje, ceny, úložné miesta, obraty, v invetnárnych číslach si zadáš inventárne číslo majetku. Potvrdíš skladovú kartu. Dúfam, že som to zrozumiteľne napísala.:)
Rubrika
31.03.08,08:06
Ešte som zabudla na zaúčtovanie majetku. V module Sklad - uzávierky - zaúčtovanie dokladov sa zadáš dátum od... do... si dáš zaúčtovať nakúpený majetok.
Goldia
08.04.08,08:02
Pokiaľ ste prechadazli z DOS IBEU/IPO a ide o evidenciu drobneho majetku v sklade Majetku, treba skontrolovat ci su v poriadku ulozne miesta, pripadne spustit servisne cinnosti. Miestny zoznam pre evidenciu MAJ v sklade - Tlacove zostavy - Inventárny súpis zásob/majetku - prvé dve šablóny sú pre zásoby a ďaľšie 3 majetok, pokiaľ to ma byt naozaj miestny zoznam majetku - treba skontrolovat ci na karte majetku - zalozka Ulozne miesta je v poriadku aj Suma, pokial nie treba spustit servisnu cinnosti Sklad_Rozne-Prepocet sumy na uloznom mieste - je to popisane v samostatnom dokumente ku verzii. Ak je vsetko OK, posledna sablona vytvori miestny zoznam.
Goldia
08.04.08,08:03
Pokiaľ ste prechadazli z DOS IBEU/IPO a ide o evidenciu drobneho majetku v sklade Majetku, treba skontrolovat ci su v poriadku ulozne miesta, pripadne spustit servisne cinnosti. Miestny zoznam pre evidenciu MAJ v sklade - Tlacove zostavy - Inventárny súpis zásob/majetku - prvé dve šablóny sú pre zásoby a ďaľšie 3 majetok, pokiaľ to ma byt naozaj miestny zoznam majetku - treba skontrolovat ci na karte majetku - zalozka Ulozne miesta je v poriadku aj Suma, pokial nie treba spustit servisnu cinnosti Sklad_Rozne-Prepocet sumy na uloznom mieste - je to popisane v samostatnom dokumente ku verzii. Ak je vsetko OK, posledna sablona vytvori miestny zoznam.
Na portali IVES je pre aplikaciu WinIbeu vytvorena diskusna skupina kde mozte zadavat svoje otazky.