brm
22.03.05,14:43
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?
marion
22.03.05,14:01
Ja navrhujem za miesto stretnutia Kaviaren Curiosity v budove Slovenskeho narodneho muzea v ulicke od osobneho pristavu, nie zozadu. Je tam dost priestoru a nie je tam nafajcene v nerfajciarskej casti.
coneek
22.03.05,14:37
to bude 1. april...:D
Helenah
22.03.05,15:21
Škoda, že nie som z Blavy, hneď by som prišla medzi vás.Prajem vám príjemnú zábavu a aspoň 1. apríla nerozprávajte o práci,daniach,účtovaní, DPH atď.....
Nika
22.03.05,17:20
Rada sa zúčastním aj ja ak budem v Ba. Na budúci týždeň si totiž beriem ZASLÚŽENÚ dovolenku a veľmi túžim vypadnúť nielen z roboty, ale aj z domu a dokonca aj z mesta.
Muška
22.03.05,22:02
bratislavskí poraďáci, už ste vymysleli miesto potlachu?Karkulka, len budeme musieť vybrať, niečo, kde luebchenku nebude bolieť pozadie od stoličiek. Mne, samozrejme aj ike - fajčiarský kútik.:D
Zuzka
22.03.05,22:05
Tak to zorganizujte a ja pricválam :D, už sa tešíííím :) leubchenke donesiem vankúšik :p
Len aby som trafila :D
Muška
22.03.05,22:07
:) :) :) Zuzička, beriem Ťa za slovo. Dúfam, že prídeš.:) :) :)
Lúčim sa. Dosť bolo rozkoše, idem pracovať:D
Zuzka
22.03.05,22:13
Jasné že príde, už sa teším. :)
Ahoj, a prajem Ti, aby sa Ti darilo, ale radšej by som Ti priala príjemné buvanie. :):):)
brm
23.03.05,11:39
všetci sa len tešíte, len žiadne návrhy nevidím...už vidím, že skončíme v steinovi, tam trafí každý...
vladan
23.03.05,11:40
všetci sa len tešíte, len žiadne návrhy nevidím...už vidím, že skončíme v steinovi, tam trafí každý...
... no každý, jak každý ... ja som z vyhodu a žiadneho Steina nepoznám ... len Štajdla :D
brm
23.03.05,11:45
... no každý, jak každý ... ja som z vyhodu a žiadneho Steina nepoznám ... len Štajdla :Dkedysi to bol pupok bratislavy, nechutný zagrcaný zafajčený zapľuvaný a epicentrum výskytu radodajných dievčeniec a stred cigánskeho vesmíru...vyrástla som na susednej ulici tak viem o čom hovorím...teraz je to ganz gut, ale len doobeda...poobede a navečer by som to už neriskovala...v lete je tam dobrá terasa...
ingi
23.03.05,12:11
Karkulienka a všetky babizničky, mne už niekto urobil programček, ale budem na Vás myslieť :) ...
Jozef Mihál
23.03.05,14:04
Určite prídem, kdekoľvek v BA a blízkom okolí.
Ale čo SUPERSTAR o 20.00?
luebchenko
23.03.05,14:15
To už budeme namodro a bude nám to všetko jedno :D a veď to v sobotu opakujú! a možno vyhodnotenie o polnoci stihneme :D Len ten lokál vymyslite! To múzeum (tuším hneď 2. príspevok) aj niekto iný pozná?
luebchenko
23.03.05,14:16
alebo vymyslime lokál s TV :D
dr.kuko
23.03.05,15:41
Mrzi ma, ale neuvidim vsetky spravne uctovnicky a uctovnikov, ktorych poznam, len po prezyvkach. Dufam, ze to nebude posledne aj ked myslim, ze to bude pporiadna psina :), tolko danami tyranych ludi po strese, odhodlany sa uvolnit. Ono zasa sa minu vsetci kamarati a znami po 1. aprily:), tak aspon my ostaneme spominat na nase "dobre casy" spolu (bohuzial bezo mna).
luebchenko
23.03.05,15:47
:eek: ty si taký doktorský/ská, že som ti ani zbla nič nerozumela :D !
babenko1
23.03.05,15:52
Tak 1. aprílika dievčinky v kroji nastúpené... ale otázka kde? Ja neviem, kde je tá kaviareň pri múzeu, aj ked som blaváčka :-) a blavu poznám celkom dobre. Ale mohli by sme ísť nikde tam, kde je TV, xixi.. keby sme to trošku pretiahli s kvákaním, aby nám neušlo spievanie našich miláčikov, hm? :-)
ingi
23.03.05,16:33
Ja len tak nesmelo, ale predsa - nemohli by sme to presunúť na "účtovnícky napísané" 02.04.2005?????:confused: Aj SUPERSTAR by sme videli...?:) Prosííím...:mad:
accad
23.03.05,19:34
Čo tak navštíviť kultovú novootvorenú Štefáku. Je to centrum, blízko spoje a garáže oproti v Tatracentre.
bepo
23.03.05,19:44
Ževraj nová Štefánka je dobrý šok pre tých čo pamätajú starú Štefánku.
accad
23.03.05,19:56
Bepo, ja som ani slovíčkom nenapísala, že to má byť spomienka na starú. Ale určite je to lepšie ako posledná čínska reštaurácia čo tam bola, kým ju definitívne nezavreli. Nostalgia ide bokom.
brm
24.03.05,09:24
mne sa u toho jozefovho švagra páčilo...
aj telku má...
babenko1
24.03.05,17:57
mňa to tiež napadlo,, v tej pravde tam....:-) aj nefajčiarsky kútik aj fajčiarsky kútik tam je :-)
ik-a
24.03.05,18:01
mňa to tiež napadlo,, v tej pravde tam....:-) aj nefajčiarsky kútik aj fajčiarsky kútik tam je :-)
Spravna pripomienka s tymi kutikmi. Ja som za akekolvek miesto v BA, mam iba jednu podmienku. Nech sa tam da dostat autom, teda parkovat.
babenko1
24.03.05,18:02
Ale to si nebudš môcť dať ani frťana :-) ale hlavne, že tam bude fajčiarsky kútik, čo? :))
luebchenko
25.03.05,10:36
hrozná vec sa stala! podrobne to vysvetliť by zabralo 2 porady tak skúsim stručne: naša samo dedinu spravujúca správa nám chce do našej malebnej dedinky nasekať (že LEN 4-poschodové) paneláky!!!! Do Devína !!!! ako by nebolo dosť toho novozbohatlíckeho baroka čo tam teraz v poslednej dobe rastie, ale to je aspoň na dom maximálne nejakých 3-5 nových ľudí. Ale oni tam chcú jedným vrzom prihodiť vyše 1000 ľudí (teraz je nás nejakých 850) !!! a bývať majú nejaké 2 metre (vraj nasadia stromy, ktoré to ochránia :D ) od chránenej krajinnej oblasti s kopou rôznych buriniek a háveďatiek, ktoré inde na svete nenájdete! To akoby Petržalku do srca TANAPu praskli s tým, že však to budú solventní ľudia, najmä športovci, ktorí si vraj prírodu budú určite vážiť :D. Na úzkej hlavnej ceste, už dnes prepchatej, pribudne denne 1500 áut! Samozrejme protestujeme kde sa dá a starosta čo nespravil?! Keďže sa to prevalilo a nezadarilo sa mu to celé šuťomba schváliť, zvolal práve na 1.4.2005 o 18.30 verejné zhromaždenie. Pozvánku prikladám v prílohe, ak máte chuť protestovať proti tomuto zverstvu, ste vítaní. A prikladám aj článok ktorý sme posielali do devínskeho časopisu, môžte hádať autora :D ...

Len som vlastne chcela skonštatovať že nemôžem na kafčotref :eek:. Tak sa potichu pripájam k ingi - nedá sa to presunúť na sobotku večer? Alebo príďte do Devína - je tam priamo v kulturáku celkom slušný lokál, miesto by som zarezervovala, majú aj terasu, pivo čapujú, dobre varia a nie sú drahí. Je to síce od ruky ale autobus chodí pod Most SNP.... Veď mi inak srco roztrhá od žiaľu za vami :D...
luebchenko
25.03.05,18:51
To je hotová tragédia, čo chystajú na Devín! Pamätám si (už som nebola dlho na Devíne)tie prekrásne prechádzky okolo hradného vrchu smerom na Devínsku kobylu (na ktorej mimochodom rástol kvietok, veľmi vzácny a údajne jediný tento druh v celej Európe), alebo popri Dunaji so závistlivým pohľadom na rakúsku stranu. Bolo to čarokrásne miesto. Držím Vám všetkým, devínskym obyvateľom palce, prsty aj päste, aby ste v tomto ne-rovnom boji vyhrali!
Drž hodne tuho :) ďakujeme
eviketa
26.03.05,19:50
To s tou výstavbou nemyslíš vážne !! A kde to tam chcú preboha dať? To sa už DNV poriadne na Devín ani neprejdem či čo ?

Inak som za lokal čo bol minule. Parkovisko je veľké,, kútiky rôzne, aj to tam poznáme...
babenko1
26.03.05,19:53
Už len, aby sme sa hlavne dohodli, že kde :-)
bepo
27.03.05,07:57
Úžasné je,že tam podávajú malé tiramisu v takýýýých obrovitých tanieroch aké som ešte nevidel.Keď časníčka nesie 2 taniere,má čo robiť.Určite je na druhý deň PN :D
brm
29.03.05,09:09
ja by som navrhovala teda ten istý plac čo minule, len o čosi skôr aby závisláci na superstar neumreli na absťák ...pán švagor by nám určite rezervoval zo dva tri stolíky tam kde sme lapeli minule, čo najďalej od fajčiarov...muška bude chodiť huliť pod televízor za roh alebo von, už je teeeeplo...
Ajulka
29.03.05,09:13
Až Vám tak závidím, že sa stretávate, škoda, že mám do BL tak ďaleko. Ale aj tak Vám prajem príjemnú atmosféru na Vašom stretnutí. Snáď niekedy sa aj ja tam ukážem. Čaute!!!!!!!!! :) :)
ingi
29.03.05,15:17
Len som vlastne chcela skonštatovať že nemôžem na kafčotref :eek:. Tak sa potichu pripájam k ingi - nedá sa to presunúť na sobotku večer? Veď mi inak srco roztrhá od žiaľu za vami :D...
Lubka, lueueuebchenkoooo, oni nás tam asi nechcú :eek::o, keď nereagujú?:D
brm
29.03.05,17:54
Lubka, lueueuebchenkoooo, oni nás tam asi nechcú :eek::o, keď nereagujú?:Dale chcúúúúúúúúúúúúúúúúú, opice...v piatok, v sobotu, v nedeľu, furt...len nech sa už dakto vymačkne...nech je to rande kedykoľvek, tak mám obavy že budeme všetci sedieť a nepríčetne čumeť do do blba, oči stĺpkom a rozmýšľať, čo som ešte zabudol? čo mi ušlo?dofrasa, ešte som našiel dva bločky atď...ešte jeden chcel zúčtovanie....a kedy mám odovzdať výplaty?
Jozef Mihál
30.03.05,05:19
Ja v sobotu 2.4. určite nemôžem,

piatok 1.4. skôr nie ako áno, ale keby sme sa dohodli na piatok 17.00 do Pravda café, tak prídem.
luebchenko
30.03.05,06:18
tak hláste komu by vyhovovala sobota :) Zatiaľ sme 2:
ingi
luebchenko
karkulke je to jedno?
ďalší ako?
A Jozef, ani v sobotu večer vôbec nemôžeš?
A kto sa vlastne chystá na piatok?
Alebo by pripadal aj ten piatok večer v Devíne do úvahy? (autobus stojí rovno pri kulturáku :D )
Píšte konkrétne, nech to dáko zosumarizujeme, šak sme nejaký uzávierkami ostrieľaní účtovníci :D !
Jozef Mihál
30.03.05,07:14
Ja v sobotu nemôžem od 0:00 do 24:00
a v piatok ak by bol treff v Devíne, neprídem.
Nepresunieme treff na piatok 8.4.?
brm
30.03.05,13:08
brmbrmbúúúúúúúú...súhlasím so všetkým a s každým a osmeho ma zobuďte...
Jozef Mihál
30.03.05,13:18
Ako vidím, aj Karkulka súhlasí, presuňme kafčotreff na 8.4. ...
ingi
30.03.05,13:26
Kolega má oslavu 40-tky a ja si trhám vlasy :mad: :D , tak sa teda dobre bavte...:(
brm
30.03.05,13:34
Kolega má oslavu 40-tky a ja si trhám vlasy :mad: :D , tak sa teda dobre bavte...:(štyridsiatka je dôvod na oslavu?
Jozef Mihál
30.03.05,13:43
Nie je. Ale oslavujem ju napriek tomu spoločne s ďalšími podobne postihnutými nešťastníkmi túto sobotu...
accad
30.03.05,13:48
Kedže u nás obdobím jari nastupuje každopiatkové sťahovanie smer Záhorie, mne by viac vyhovoval nejaký deň mimo piatku, soboty a nedele. Ja po zime a daňových priznaniach mám taký záhradsky absťák, že sa až fyzicky teším na krtkovanie v zemi, trhanie buriny (to je prechodné) a očné kochanie prvými jarnými kvietkami. Takže ja dávam návrh niečo mimo piatku, ale ak to neprejde väčšinou, budem musieť transport na chalupu presunúť občas aj na sobotu.
accad
01.04.05,05:19
Po mojom príspevku tu zostalo ticho. Aký dohodneme termín? Dnešný večer pravdepodobne padol. Kedy náhradný? Skúsme niečo cez týždeň.
brm
01.04.05,05:28
Po mojom príspevku tu zostalo ticho. Aký dohodneme termín? Dnešný večer pravdepodobne padol. Kedy náhradný? Skúsme niečo cez týždeň.muška a ja sme nachystané kedykoľvek a kamkoľvek...
gabri
01.04.05,05:36
Fííha, kebyže-a vyzerá to tak, to nie je dnes, tak by som veľmi rada dobehla aj ja.Lenže to musím uvaliť 100km, a zmobilizovať sestru či kamošku či švagrinú na nocľah, čo by sa mi náramne hodilo, lebo už im to sľubujem pol roka.Takže by som spojila dve prííjemné udalosti.Mne by bolo najlepšie piatok,alebo sobota.Rada by som vás spoznala-chichi už sa teším!
accad
01.04.05,05:39
Práve piatok a sobota sú práve dni, kedy to nevyhovuje mne.
gabri
01.04.05,05:48
...tak dobre, ja sa prispôsobím-hocikedy :)
Mickya
01.04.05,06:00
A ja len potichu závidím... (kebyže je tá BA trochu bližšie)...
Tak sa pekne bavte!!!!
luebchenko
01.04.05,06:21
Konečne sa trochu začínam podobať na homo sapiens, prvé čo som omrkla je kafčotref a ako vidím, zrejme nám to viacerým vyhovuje skôr toho 8.4. ? Čo takto Slovenská krčma na Obchodnej? Parkovať sa dá buď plateno v Tatracentre, alebo občas sú fleky na Vysokej, na Radlinského smerom ku štátnej, ale ani od nás z Panenskej to nie je ďaleko a možno sú aj ďalšie fleky, ktoré nepoznám. Alebo tu bol návrh na tom múzeum na Vajanského zozadu, len to nepoznám. Dávam teda najprv hlasovať za 8.4. - kto by prišiel? - potom sa dohodneme na mieste :)
brm
01.04.05,06:24
pre mňa za mňa, aj na hlavnú šťanicu na stojáka...enem poďme
Zuzka
01.04.05,07:05
Ja som za, a do Tatracentra trafím :p, takže 8.4. :)
babenko1
01.04.05,07:57
Aj mne to vyhovuje toho 8.4... teraz som PN, takže dnes by som nemohla... a dobre by bolo v tej pravde, nie? tam to už poznáme...a aj nás tam poznajú :-)
Muška
01.04.05,08:14
Ako som už povedala. Mne je to jedno. Bárs kedy, bárs kam, bárs s kým, teda iba čo sa Poraďákov týka.;)
gabri
01.04.05,09:42
Ja len potrebujem zavčasu naisto vedieť kde, aby som sa mohla pripraviť.Mám totižto katastrofálnu orientačnú neschopnosť, zabludim aj doma v špajzi- a Bratislavu, aj keď ju mám prechodenú krížom krážom, nepoznám teda skoro vôbec.(hanba sem-hanba tam)
Ružena
01.04.05,10:31
Vajnoráci sa dnes chystajú na otvorenie Korčuliarskej sezóny, ktoré bude v sobotu o 15,00 hod vo Vajnoroch a keďže do organizácie trošku džavocem, nemôžem dnes prísť na stretko (ak bude).Iný termín mi bude možno viac vyhovovať. Rada prídem. Ružena
luebchenko
01.04.05,11:00
Aj mne to vyhovuje toho 8.4... teraz som PN, takže dnes by som nemohla... a dobre by bolo v tej pravde, nie? tam to už poznáme...a aj nás tam poznajú :-)
BABENKO!!! nie všetci bývajú pri NTC- čku! ale z Obchodnej ťa predsa domov rovno do postele hodí nejaká eletrika!!! A s tým dátumom 8.4. to vypádá nádejno, ne? Dovtedy sa aj Jožko z oslavy prebere.... :D
anka1
01.04.05,12:07
8.4. to vyhovuje aj mne. Veľmi sa na Vás všetkých teším
Jozef Mihál
01.04.05,13:56
OK, 8.4., uff, snáď vtedy už budem mať voľno (na MZ).
babenko1
02.04.05,20:03
Ja nie, že preto, kde bývam... ale dá sa tam aj zaparkovať autíčko, nemusíš hodinu hľadať miesto na parkovanie.. xi... a ja prídem hocikam.. kam ide aj šalina, xiix
Zuzka
02.04.05,20:06
Tam to bolo fajn, a naozaj je kde parkovať bez problému. Mne by to vyhovovalo ešte lepšie. Ale tiež sa prispôsobím :)
babenko1
02.04.05,20:28
Zuzka, tuším si tu píšeme len my dve, xixi... snáď sa nám k tomu tiež niekto vyjadrí zajtra :-)
Nika
03.04.05,16:55
8.4. rada prídem aj ja. Po 17-tej kamkoľvek kde jazdí MHD. Dajte vedieť.
Jozef Mihál
04.04.05,05:42
Takže môj návrh - piatok 8.4. o 17.00 Pravda café.
Zuzka
04.04.05,06:32
Súhlasím :)
ingi
04.04.05,06:42
Aj ja som za, hneď po tej oslave dofrčím :D .
anka1
04.04.05,07:22
Takže môj návrh - piatok 8.4. o 17.00 Pravda café.
Súhlasím :) , ibaže neviem kde je Pravda café.
bepo
04.04.05,09:14
ingi-a o koľkej sa chystáš prifrčať?Ja tiež mám nejakú akciu tak neviem kam skôr ísť,tá moja druhá akcia bude min do 22 hod
ingi
04.04.05,09:53
ingi-a o koľkej sa chystáš prifrčať?Ja tiež mám nejakú akciu tak neviem kam skôr ísť,tá moja druhá akcia bude min do 22 hod
bepo, tiež predpokladám záver o cca 21-22 hod, snáď nás počkajú naši poraďáci, keď sa tak vytešujú. Ja osobne by som išla radšej na treff, alebo
by som ušla aj skôr, ale je to štyridsiatnik práve z mojej firmy.
anka1
05.04.05,11:41
Tak ako ľudkovia? Kedy vlastne a kde vlastne???
babenko1
05.04.05,11:52
V piatok o 17 hod. v pravda kaffééé môže byť :-)
anka1.. je to vedľa kauflandu z druhej strany športovej haly, tuším mladosť sa volá
brm
05.04.05,12:03
jak povedal ujo švejk, po vojne u kalicha....pravda café v piatok ôsmeho...hurá
babenko1
05.04.05,12:16
konečne sme sa dohodli :-) TAKŽE : Kto príde v piatok do Pravda kafé?
ja, karkulka, Jožko, Zuzka. ingi a bepo... teda ak stihnú utiecť z osláv...ak trafí, tak aj anka1. zabudla som ešte niekoho? hej.. muška, luebchenko, gabri...?
anka1
05.04.05,12:27
V piatok o 17 hod. v pravda kaffééé môže byť :-)
anka1.. je to vedľa kauflandu z druhej strany športovej haly, tuším mladosť sa volá
OK :) prídem - už viem kde to je :)
ik-a
05.04.05,13:27
konečne sme sa dohodli :-) TAKŽE : Kto príde v piatok do Pravda kafé?
ja, karkulka, Jožko, Zuzka. ingi a bepo... teda ak stihnú utiecť z osláv...ak trafí, tak aj anka1. zabudla som ešte niekoho? hej.. muška, luebchenko, gabri...?
Pride aj moja malickost, ak mi to cas dovoli. No proste ratajte aj so mnou. Ved tam nenecham Musku samu medzi nefajciarmi.
Nika
05.04.05,13:52
Prídem aj ja ak dovtedy nespadne zemeguľa:D
Muška
05.04.05,15:34
Pride aj moja malickost, ak mi to cas dovoli. No proste ratajte aj so mnou. Ved tam nenecham Musku samu medzi nefajciarmi.Ikuška, ja s Tebou počítam:) Aspoň budeme dve, kvôli komu bude Karkulka takto vyzerať:eek: .
Muška
05.04.05,15:37
Babenko, no museli by v Bratislave sekery padať, aby som neprišla.:cool: Ale vlastne aj keby padali, tak neako by som prebehla.:p
babenko1
05.04.05,15:38
no výborne.. pekne sa zbierame....:-)
brm
05.04.05,16:02
konečne sme sa dohodli :-) TAKŽE : Kto príde v piatok do Pravda kafé?
ja, karkulka, Jožko, Zuzka. ingi a bepo... teda ak stihnú utiecť z osláv...ak trafí, tak aj anka1. zabudla som ešte niekoho? hej.. muška, luebchenko, gabri...?richard, spíš?
babenko1
05.04.05,16:07
richard sa nejako nevyjadruje...
Ružena
06.04.05,05:52
Akcia Vajnory na kolieskach dopadla dobre, nohy som si nezlomila, pozadie je tiež celé, takže mám na čom sedieť. Ak bude ešte nejaká voľná stolička-tapacírovanáhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif, tak prídem aj ja.
luebchenko
06.04.05,07:20
Šak asi aj ja ak ma dovtedy náhodou električka na pešej zóne nezrazí, keďže urputne bojujeme protiva istému nemenovanému zo Švédska implantovanému tunelstavajúcemu stavebnému žralokovi :eek: možné je všetko :)
eviketa
06.04.05,07:50
tak dúfam, že aj mne sa zadrí. Mám, určité prekážky ale snáď to preložím
babenko1
06.04.05,08:06
Ľubka, aký švédsky žralok ťa papká? :-)
bepo
06.04.05,08:53
ingi-tuším bude lepšie ísť najskôr na poraďácku akciu,zrejme skončíme skôr.
luebchenko
06.04.05,09:44
Ľubka, aký švédsky žralok ťa papká? :-)
keby len mňa, Devín chce zožrať potvora jedna SKANSKA! ja som len jedna z mnohých rybičiek čo sa mu v tom snažia zabrániť - chcú nám tam nasekať tzv. viladomy - na projektovom obrázku krásne domčúriky - v skutočnosti 4posch.baráky pre 1000 ľudí (včúľ je nás 850 aj s batoľatami) - do roboty budem chodiť asi potom helikoptérou alebo tak 2 hod.pred začiatkom prac.doby - ale možno zasypú Dunaj a cestu rozšíria :D. A keď bude chceť sused suseda navštíviť, tak si budú musieť popod cestu tunelíky vyhrabať, žeby prešli :D no a v ďalšej etape sa podľa vzoru SKANSKEJ určite zariadia aj majitelia ďalších 135 ha plochy určenej na výstavbu (skanska má 5ha) a jednoduchou matematikou zistíme, že o pár rôčkov bude Devín prekvitajúce sídlisko s vyše 25000 obyvateľmi, z ktorých si len pôvodných zopár bude nostalgicky spomínať na to, že sme tam kedysi mali chránenú krajinnú oblasť a že tá halda obsprayovaných ogrcaných a območených smradľavých kameňov (ak si ich ľudkovia nerozoberú na výstavbu) bola kedysi národnou kultúrnou pamiatkou Devín. Takže ak chceš deťom nejaké tie pamätihodnosti v rodnej Bratislave ukázať, friško dobehni, kým ešte sú.
ingi
06.04.05,10:34
ingi-tuším bude lepšie ísť najskôr na poraďácku akciu,zrejme skončíme skôr.
Bepík a ostatní, ja to budem musieť vyriešiť tak, že odbehnem k Vám (tááák som sa na Vás tešila :) ), lebo my začíname o 16.00 a končíme vraj v skorých ranných :D ).
...veď viete, ako je to so závislákmi :D :D :D ...myslím tým od treffov :)
bepo
06.04.05,10:36
To je údel okolia Bratislavy.Aj ostatní chcú niekde bývať.
luebchenko
06.04.05,12:21
To je údel okolia Bratislavy.Aj ostatní chcú niekde bývať.
Počítam že si reagoval na moje sťažnosti na plánovanú výstavbu v Devíne - čo si myslíš, čo by si vybral radšej človek, majúci peniažky na byt v tejto luxusnej výstavbe - rodinný dom či bytovku? Myslíš že je v Bratislave ozaj tak málo luxusných bytov, že ich ozaj treba stavať tesne na hranici chránenej lesostepi a to hneď vyše 300? - pre 1000 ľudí? My neprotestujeme proti výstavbe, ale proti sídlisku. Ozaj myslíš že je takéto dačo vhodné práve do Devína? Možno som nekritický zarytý lokálpatriot, ale predsa Devín je vari čosi iné ako Petržalka? Ale môžem sa aj mýliť, veď koniec koncov, do lužných lesov do Rakúska to nie je až tak ďaleko a tam si prírodu trochu inak vážia, takže ešte nejaký ten rôčik sa budeme môcť chodiť rekreovať zo sídliska Devín napríklad tam :D Bepo nič v zlom ale v tomto sa budem hádať dozblbnutia :) i keď si asi moc nepomôžeme, ale je to smutné.
accad
06.04.05,12:33
V piatok prídem aj ja. Odchod na chalupu odkladám na sobotu, takže so mnou počítajte a teším sa na všetkých. Smútok a protestné akcie nechať doma. Život ide ďalej a čas veľa vecí vyrieší úplne ináč ako to vyzerá teraz. From Luebchenko - SKANSKU asi neprevalcujete. Aj ja by som bývala radšej v Devíne ako v Petržalke. Dať za byt 4,5 mil. na Tomášikovej alebo v Devíne je predsa len rozdiel. Takže ak majú záujemcov urobia pre výstavbu možné aj nemožné. A radšej pozor na električky.
luebchenko
06.04.05,12:40
Záujemcov vraj majú z radov športovcov, ktorí sú solventní a kultúrni, takže prírodu ničiť nebudú :D :D :D za tie prachy by som na tvojom mieste už radšej uvažovala nad rodinným domčekom :) vidíš a furt budem rýpať! :D teším sa na zajtra a sľubujem že si od skanskej mrchy dám pauzu. čestné pionierske možno :)
bepo
06.04.05,12:42
Ľubi-jasne že to bolo pre teba.Choď sa pozrieť do okolitých dedín ako sa rozrastajú.Tam kde boli rodinné domy dnes stavajú bytovky a radovú zástavbu.V posledných rokoch sa čoraz viac ľudí sťahuje do Blavy.Ja som sa tu narodil a tiež mi je z toho zle ale realita je taká.
luebchenko
06.04.05,13:17
Ľubi-jasne že to bolo pre teba.Choď sa pozrieť do okolitých dedín ako sa rozrastajú.Tam kde boli rodinné domy dnes stavajú bytovky a radovú zástavbu.V posledných rokoch sa čoraz viac ľudí sťahuje do Blavy.Ja som sa tu narodil a tiež mi je z toho zle ale realita je taká.
Peťko, ja ozaj len tak šuškám potichúčku :) : ale veď tu ide o Devín a nie o okolité dediny. O Devín... A veď aj v tých dedinkách si tri krát rozmyslia či sídlisko či rodinné domčoky (i keď novodobé baroko.... :D )
Jozef Mihál
07.04.05,07:17
Ak tomu správne rozumiem, tak zajtra (8.4.) o 17.00 v Pravda café?

Ak áno, určite prídem. Tešte sa na kopu pikošiek.
Richard
07.04.05,07:35
aj ja by som, ale ešte to neviem naisto...
accad
07.04.05,09:50
Ak tomu správne rozumiem, tak zajtra (8.4.) o 17.00 v Pravda café?

Ak áno, určite prídem. Tešte sa na kopu pikošiek.Už si chystám zápisniček.
Jozef Mihál
07.04.05,10:09
Editka, ako náš premiér hovorí, pikošky budú "off record".
luebchenko
07.04.05,12:02
No zbohom! idem plátať diery v pamäti :D
gabri
07.04.05,12:53
Mne nikdy nista nevyjde ako by som chcela. Dcéra v pond.,utorok maturuje, tak budem cez víkend radšej doma-nech jej dobre vyživím mozog-akosi som na to pozabudla minulý týždéň.V stredu beriem otca do KN na radioterapiu-to bude 5 týždňov pendlovania-takže ešte tento víkend v kľude doma. :(
Ale majte sa pekne, troška pookrejte aj za nás ostatných.
babenko1
07.04.05,17:48
Ach Ľubka.. toto som nevedela, že vám tam idú také strašné stavať... Ach jo... A zítra v kroji o 17 :-)
anka1
08.04.05,06:32
Dúfam že to dnes platí ?!... Ako Vás spoznám? :) Asi blbá otázka že? Tam kde bude najviac ľudí tam sa pridám :)
anka1
08.04.05,12:26
Haló!!! Haló!!! Dnes to platí????????
Jozef Mihál
08.04.05,12:29
Naozaj, tak kto to dnes platí???
anka1
08.04.05,12:34
Naozaj, tak kto to dnes platí???
:) to bolo dobre :)
Ale naozaj, bude dnešná akcia? Pravdu povediac ešte presne neviem kde to je a nerada by som blúdila zbytočne :)
brm
08.04.05,12:57
Naozaj, tak kto to dnes platí???väčšinou ten,kto sa moc pýta,jozífku...
Muška
08.04.05,13:17
:) to bolo dobre :)
Ale naozaj, bude dnešná akcia? Pravdu povediac ešte presne neviem kde to je a nerada by som blúdila zbytočne :)Anka, jasne, že to platí.:)
babenko1
08.04.05,19:56
tak sme si tam pokecali... asi desiati.. :-) z toho hejna ľudí.. ja som síce musela pred 20 hod odísť superstarovať sa.. tak neviem ako to tam dopadlo :-).. haloo.. karkulka, accad? :-) nepoinformujete? prípadne Jožko? :-)
Nika
08.04.05,19:59
No o 20 zatvárali tak sme išli domov.
babenko1
08.04.05,20:01
Ejha... tak to krátko po mne...
brm
09.04.05,06:16
a keby nám podaktorým zmrzlátkam nebolo pred tým podnikom zima, klebetili by sme ďalej do rána...:D príliš skoro nás vypoklonkovali
accad
09.04.05,10:36
Bodkou za stretnutím bola dohoda o stretnutí poráďákov zatiaľ pod heslom "DONOVALY". Jožko si zobral na svoje plecia hodiť to na Poradu. Takže čítajte.
Muška
10.04.05,16:23
Tam to bolo fajn, a naozaj je kde parkovať bez problému. Mne by to vyhovovalo ešte lepšie. Ale tiež sa prispôsobím :)Zuzanka, a prečo si neprišla?????:( Ani na PORADE Ťa nevidím. Čo je s Tebou?
Jozef Mihál
11.04.05,05:37
Fotky z kafčotreffu.
Accad + Muška.
Jozef Mihál
11.04.05,05:38
Muška, karkulka
Ik-a, eviketa, bepo
Nika, Luebchenko, Ik-a
bepo, accad
eviketa, bepo, accad
Jozef Mihál
11.04.05,05:39
A tu ešte okrem vyššie menovaných aj JM
...babenko1
...sign s frajerkou
Jozef Mihál
11.04.05,05:40
...a na záver:
ola
11.04.05,06:01
Je to fajn, že už sú aj autentické zábery a my ostatní sa budeme hrať na hru:

Tipujte, kto je kto? :D
Hlinkovx
11.04.05,06:04
Oli...a ty tiež náhodou nie si z Blavy..??
ale je fakt ..že menovky Vám chýbajú...spoznala som asi len troch účastníkov http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
ola
11.04.05,06:05
Silvi, ale vážne iba náhodou.... :D
bepo
11.04.05,06:07
Nabudúce si dáme so uší také veľke tabule aké nosia kravy na uchách aby ste nás spoznali,nie? :D
Ola-tiež by si sa mohla ukázať.
Hlinkovx
11.04.05,06:12
Nabudúce si dáme so uší také veľke tabule aké nosia kravy na uchách aby ste nás spoznali,nie? :D
Ola-tiež by si sa mohla ukázať.Bepo...tak teba ušetrím od toho...teba poznám....:D:D
ale OLI fakt...ukázať si sa tam veru mohla :D:D
alebo aspoň na to generálne stretko prifrč ...
Ružena
11.04.05,09:09
Sľúbila som, neprišla som. Dôvod? http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif Syn išiel zabehnúť čerstvo získaný vodičák a dopadlo to tak, že napravil fasádu môjho autíčka. Našťastie sa synovi nič nestalo ale o program som mala postarané t.j. poisťovňa, autorervis, kriesenie manžela zo šoku....hrúza. Opravedlňujem sa a snáď tie Donovaly...
luebchenko
11.04.05,12:49
Sľúbila som, neprišla som. Dôvod? http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif Syn išiel zabehnúť čerstvo získaný vodičák a dopadlo to tak, že napravil fasádu môjho autíčka. Našťastie sa synovi nič nestalo ale o program som mala postarané t.j. poisťovňa, autorervis, kriesenie manžela zo šoku....hrúza. Opravedlňujem sa a snáď tie Donovaly...
Uf, Ruženka, s..ť na plechy, hlavné že synátor má fasádu v poriadku. A do Donoval alebo kde sa už len zídeme je ešte 6 máj na kafčotref! :) a teba kto zo šoku kriesil ?(keď ty si manžela musela! - veď hádam my sme to nežnejšie a citlivejšie pohlavie, či sa mýlim :D?)
evina
11.04.05,13:36
Uf, Ruženka, s..ť na plechy, hlavné že synátor má fasádu v poriadku. A do Donoval alebo kde sa už len zídeme je ešte 6 máj na kafčotref! :) a teba kto zo šoku kriesil ?(keď ty si manžela musela! - veď hádam my sme to nežnejšie a citlivejšie pohlavie, či sa mýlim :D?)
Luebchenko, mýliš sa, žena musí všetkých pozbierať, ofúkať , ošetriť potom sa ešte raz obzrieť a keď uvidí, že sú všetci v poriadku môže odpadnúť.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Jozef Mihál
11.04.05,13:48
:D .
Nika
11.04.05,13:58
Luebchenko, mýliš sa, žena musí všetkých pozbierať, ofúkať , ošetriť potom sa ešte raz obzrieť a keď uvidí, že sú všetci v poriadku môže odpadnúť.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
A úplne najlepšie je ísť odpadnúť kamsi pred špitál.
Jozef Mihál
11.04.05,14:09
...ak neviete, kto bol na tých fotkách, pozrite sa na ne ešte raz...pribudol manuál pre tých, čo ešte nepoznajú BA tvrdé jadro.
eviketa
11.04.05,15:49
Jozífku a tak som prosila, aby si ma na foto vynechal....No čo už s tebou.
Jozef Mihál
11.04.05,15:51
Veru, čo už. Aj ja som tam...hoci som sa prosil vynechať...
Hlinkovx
11.04.05,15:51
p. Mihál...na poslednej fotke v príspevku 118 Vám nesedia mená...
ale ináč díky....za upresnenie...
Muška
11.04.05,16:03
p. Mihál...na poslednej fotke v príspevku 118 Vám nesedia mená...
ale ináč díky....za upresnenie...Silvi!!!!!!!!!!!!
Mne Jožko sľúbil, že urobí všetko preto, aby ma urobil štíhlejšou na foto.
A Ty si ma zradila??:eek:
Hlinkovx
11.04.05,16:09
Silvi!!!!!!!!!!!!
Mne Jožko sľúbil, že urobí všetko preto, aby ma urobil štíhlejšou na foto.
A Ty si ma zradila??:eek::D:D:D:D
Muška....hlboko sa ti ospravedlňujem, že som zranila tvoju dušu :D:D:D
ale keď mne to akosi nesedelo...
ale beriem späť....všetko sedí...to len mne sa nejako očká prekrížili http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
neboj..keď ja prídem na stretko.....to už pán Mihál na tú fotku nikoho nestrčí..:D:D:D
Muška
11.04.05,16:16
Silvinka, to som rada.:)
A na foto budeme my dve spolu, len musíš prísť. Lebo pri tej tenkej Editke, vyzerám, že som jej zjedla večeru.:eek:
vladan
11.04.05,16:17
Muška, aj keď som vás na živo nevidela ... nepodobá sa Editka s Ľubkou2? :eek:
Hlinkovx
11.04.05,17:23
Silvinka, to som rada.:)
A na foto budeme my dve spolu, len musíš prísť. Lebo pri tej tenkej Editke, vyzerám, že som jej zjedla večeru.:eek:Oki...prídem určite....neboj...nenecháme im tam predsa večeru :D:D:D:D
Zuzka
11.04.05,19:44
Zuzanka, a prečo si neprišla?????:( Ani na PORADE Ťa nevidím. Čo je s Tebou?
Muška, prepáč, že som sa sľúbila a nakoniec som neprišla. Mala som seknuté kríže a nemohla som veľmi chodiť. Veeeeeeľmi ma to mrzí.
Vidím, že ste sa dobre bavili ale na najbližšie prídem určite. Už teraz sa teším :)
A ďakujem, že na mňa myslíš, cmuk :):):)
brm
12.04.05,04:27
[QUOTE=Zuzka]Muška, prepáč, že som sa sľúbila a nakoniec som neprišla. Mala som seknuté kríže a nemohla som veľmi chodiť. Veeeeeeľmi ma to mrzí.
Vidím, že ste sa dobre bavili ale na najbližšie prídem určite. Už teraz sa teším :)
A ďakujem, že na mňa myslíš, cmuk :):):)[/QUOT
seknutie v krížoch?blbá výhovorka...šak by sme ti ich aj s muškou ponaprávali:)
Jozef Mihál
12.04.05,05:21
p. Mihál...na poslednej fotke v príspevku 118 Vám nesedia mená...
ale ináč díky....za upresnenie...
Ď., opravil som (ale čo na to Muška :D ?)
Jozef Mihál
12.04.05,05:24
...neboj..keď ja prídem na stretko.....to už pán Mihál na tú fotku nikoho nestrčí...
Silvi...pri dostatočne širokouhlom objektíve sa na fotku možno ešte vojde rúčka od metly :)
Hlinkovx
12.04.05,05:25
p. Mihál. ..Muška to rozchodí, už prijala moje verejné ospravedlnenie, za vyzradenie verejného tajomstva.....a nebude sedieť už pre Editke...a hotovo :D:D:D
Hlinkovx
12.04.05,05:27
Silvi...pri dostatočne širokouhlom objektíve sa na fotku možno ešte vojde rúčka od metly :)...len som zvedavá , čo za šikoroúhly objektív na stretku budete musieť mať...aby ste strčili na jednu fotku Mušku so mnou ...bo s rúčkou od metly sa práve nemám chuť fotiť :D:D:D:D
Zuzka
12.04.05,07:17
[QUOTE=Zuzka]Muška, prepáč, že som sa sľúbila a nakoniec som neprišla. Mala som seknuté kríže a nemohla som veľmi chodiť. Veeeeeeľmi ma to mrzí.
Vidím, že ste sa dobre bavili ale na najbližšie prídem určite. Už teraz sa teším :)
A ďakujem, že na mňa myslíš, cmuk :):):)[/QUOT
seknutie v krížoch?blbá výhovorka...šak by sme ti ich aj s muškou ponaprávali:)
karkulka, veru blbá výhovorka, ale tak mi treba, myslela som si, že treba podoháňať čo som nestihla, a hrabanie listov v záhrade ma dorazilo, ale nabudúce už určite prídem aj keby tie kríže boleli, lebo teraz už viem, že na stretnutí nebudú chýbať ani rehabilitačné sestry :D:D:D
Jozef Mihál
12.04.05,11:50
Odkaz od šéfa Pravda-café všetkým, čo boli 8.4. na kafčoteffe:

Veľké ospravedlnenie a odteraz môžeme byť v tomto podniku dokedy len chceme.
brm
12.04.05,13:51
Odkaz od šéfa Pravda-café všetkým, čo boli 8.4. na kafčoteffe:

Veľké ospravedlnenie a odteraz môžeme byť v tomto podniku dokedy len chceme.
urá urá uráááááááááááááááááááááááá á
Muška
12.04.05,18:07
Ď., opravil som (ale čo na to Muška :D ?)No počkaj Jožko:D :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babenko1
12.04.05,18:42
Supriš... nabudúce môžme aj do rána, xixi.. ináč.. Jožko.. tooľko mojich fotiek.. ešte aj môj muž dobehol k PC a obzeral ma, xixi
Zuzka
12.04.05,18:46
... tuším máš protekciu :)