zuhl
11.03.08,11:24
Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
lorelei
11.03.08,10:27
Aj som to prestala pozerat. Stacili mi prve dva.
Tweety
11.03.08,10:30
Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Nevie, nevie, mne sa celkom páči, hrá tak, ako to chce režisér, hoci nepozerám stále. Ale je tu rozhodne iná, dobre hrá frustrovanú Švehlovú Didi.
Zoltán Kovács
11.03.08,10:31
Je to úplne iný žáner, aj charakter. A sme naučení na hlúpučkú Ildikó zo Susedov, preto asi nám nesedí.
VladoaKatka
11.03.08,10:37
Stačí pozerať pondelok a vo štvrtok a druhý týždeň utorok a piatok. O nič neprídete, veď tie upútavky sú na začiatku a na konci sú také rozšírne, že vidíte celú epizódu.

mimotemyA keď už o kultúre, najviac ma štve markíza, že každý deň dávajú susedov, veď sa na to už nedalo pozerať prvýkrát a nie ešte najprv opakovať pondelkové v piatok - konečné víkend a drb, susedia.... a teraz aby sme sa to naučili naspamäť - tak každý deň.
lorelei
11.03.08,10:43
Skor myslim,ze viac zaujme serial Priatelky, ale aj to sa mozem mylit. Tam to bude asi viac dynamickejsie, aj ked .......budeme vidiet.
Tweety
11.03.08,10:51
Skor myslim,ze viac zaujme serial Priatelky, ale aj to sa mozem mylit. Tam to bude asi viac dynamickejsie, aj ked .......budeme vidiet.
Žeby niečo na spôsob Zúfalých manželiek?
912
11.03.08,10:52
Stačí pozerať pondelok a vo štvrtok a druhý týždeň utorok a piatok. O nič neprídete, veď tie upútavky sú na začiatku a na konci sú také rozšírne, že vidíte celú epizódu.

mimotemyA keď už o kultúre, najviac ma štve markíza, že každý deň dávajú susedov, veď sa na to už nedalo pozerať prvýkrát a nie ešte najprv opakovať pondelkové v piatok - konečné víkend a drb, susedia.... a teraz aby sme sa to naučili naspamäť - tak každý deň.


tak to som naozaj veľmi rada, že to takto nevidím len ja ...
Bastian
11.03.08,10:56
Za chvíľu to bude rok čo nepozerám žiadne vysielanie v TV. Iba sem-tam si pustím nejaké DVD. Odkedy sme sa nasťahovali do nového domu som nemal čas na namontovanie antén, ale teraz keď by sa aj našiel to neurobím. Vidím že sa dá žiť aj bez seriálov, večerných správ a všelijakých blbých relácií, ktoré človeku len kradnú čas a energiu. Zabil, podpálil, vykradli, prepadli... už počujem iba z rádia...:D a stačí to.
lorelei
11.03.08,10:56
Žeby niečo na spôsob Zúfalých manželiek?

To neviem, nesledovala som to.
Tweety
11.03.08,10:57
To neviem, nesledovala som to.
Ide to aj teraz na českej TV.
lorelei
11.03.08,11:00
Ide to aj teraz na českej TV.

No nejak sa mi ani moc nedari pozerat telku po veceroch, ani to moc nepostradam. Keby tam bolo ozaj nieco zaujimave, tak by som urcite uz sedela v case pred telkou, ale nic tam neni, a krimi atd, to ozaj nemusim.
Bastian
11.03.08,11:03
A ako vyzerá momentálne vysielanie STV?
zuhl
11.03.08,11:08
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
912
11.03.08,11:31
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.

Tak potom držím palce aj päste ...
lorelei
11.03.08,11:34
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.

Omylom som dala suhlas, ale nevadi. Chcela som dodat,ze drzim palce.:)
zuhl
11.03.08,11:35
Dík, ale zle som to napísala: už sme súťažili, len v telke ešte len budeme.
lorelei
11.03.08,11:45
A ako ste dopadli?
zuhl
11.03.08,11:58
Postúpili sme až do 4.kola, ale len v prvom kole sme nahrali 5O.OOO, ale bol to úžasný zážitok. V telke budeme 14.5.
Olgica
11.03.08,12:00
Správy sú tam najlepšie a občas sa im podarí dať aj dobrý film, ale najviac ma tam baví súťaž 5proti5, lebo tam budeme aj my.
Pridám aj ja svoj názor na STV - hlavne na 5proti5. Zo začiatku som Bičana celkom brala, lebo som si zvykla naňho. Ale už ho nemôžem ani vidieť, lebo mi leze na nervy s tým jeho - teta tabuľka.... a pod. Niekedy je hrozný. Najlepší je v tom varí vám to.
zuhl
11.03.08,12:02
Ja som ho vrcholne nenávidela a nechcela som ísť ani do tej súťaže, ale tam je na to úplne iný pohľad. Obdivujem ho a klobúk dolu, je to dobrý herec a improvizátor. Denne sa natáča 6 dielov, od rána do šiestej a on improvizuje až do konca.
VladoaKatka
11.03.08,12:05
.... Zabil, podpálil, vykradli, prepadli... už počujem iba z rádia...:D a stačí to.

No to čo "vyvádzajú" komerčné TV stanice /ale už aj verejnoprávne sa snaží to od nich odkukať/, ohľadom kriminality, to už nemá obdobia... 10 minút zo všetkých správ je to presne tak ako si napísal. Tá hodina, čo trvajú TV noviny na všetkých staniciach - je o činnosti podpalačov, nezodpovedných vodičov, zlodejov, záškolákov, utečencoch ...atď., ale aké zákony pripravuje vláda a ich ministerstvá, čo robí parlament, nejaké vyjadrenia verejnosti - radšej nedajú - veď to by už bola prílišná demokracia.A keď uverejnia rebríček oblúbenosti a neoblúbenosti politikov :eek::eek::eek:, kde na to chodia???
zuhl
11.03.08,12:09
Na tejto našej porade je sranda, že aj keď sa zadá nová téma, tak v nejakom napr. 30 príspevku sa už rozpráva úplne o inom.
účtovník 007
11.03.08,12:12
Zo seriálu Panelák som videla prvé dve časti. Viac nemusím. Škrobený dej, herci, neprirodzené dialógy....celý seriál na mňa pôsobí strojeno a umelo. A keď už by som mala niekoho pochváliť, tak je to predstaviteľka Švehlovej.
zuhl
11.03.08,12:19
Zo seriálu Panelák som videla prvé dve časti. Viac nemusím. Škrobený dej, herci, neprirodzené dialógy....celý seriál na mňa pôsobí strojeno a umelo. A keď už by som mala niekoho pochváliť, tak je to predstaviteľka Švehlovej.
A ešte jej svokra..děvenko...
lavi
24.03.08,08:17
...mne to naopak pride velmi prirodzene, situacny humor, herci mam pocit sa celkom vyblaznia pri svojich ulohach, herectvo p. Turzonovovej a jej "manzela" je koncertom panov hercov, podobne p. Paulovic bol skvely. Postava Diany Morovej je usita akoby rovno na mieru pre nu a vyborny je aj A. Barta, myslim, ze predstavuje typicku postavicku z nasej milej Bratislavy :-)
janna_1
25.03.08,12:37
Najlepšia je v celom serialy "Švehlová". Ta nemá chybu.
912
10.04.08,10:55
Mne sa vcelku tento seriál začal pozdávať, aj keď nepozriem dva-tri diely v podstate sa nič nestane.
Apropo - čo hovoríte na markizácku "Normálnu rodinku"?
lavi
13.04.08,10:09
Mne sa vcelku tento seriál začal pozdávať, aj keď nepozriem dva-tri diely v podstate sa nič nestane.
Apropo - čo hovoríte na markizácku "Normálnu rodinku"?

..vydrzala som to pozerat 3 minuty
DanielaSL
13.04.08,10:54
Panelák začal pozerať môj muž..... ja som to nejako nemusela, ale teraz sa mi to celkom páči aj úlohy , ktoré tu herci hrajú. Normálna rodinka a Priateľky ma nejako nechytili.
kukučka
13.04.08,11:21
...mne to naopak pride velmi prirodzene, situacny humor, herci mam pocit sa celkom vyblaznia pri svojich ulohach, herectvo p. Turzonovovej a jej "manzela" je koncertom panov hercov, podobne p. Paulovic bol skvely. Postava Diany Morovej je usita akoby rovno na mieru pre nu a vyborny je aj A. Barta, myslim, ze predstavuje typicku postavicku z nasej milej Bratislavy :-)

keď už nemáme možnosť vidieť ich v nejakej klasike, tak aspoň v tejto oddychovke :D
lavi
13.04.08,11:29
tak ano, Morova vo Wildovom Dokonalom manzelovi v divadle bola skvela;)
BKJURAJ
16.04.08,19:32
SEDELO JEJ TO V SUSEDOCH . TERAZ KAZDY POROVNAVA. ALE HRA TAK AKO CHCE REZISER JE PREDSA HERECKA CI NIE.........:):):):):):):):)
Jozef Mihál
16.04.08,19:46
Málo pozerám TV, ale Panelák si nenechám ujsť.
helvécia
17.05.09,16:03
Kto pozerá Panelák na JOJ-ke? Čo hovoríte na Agátu? Mne sa viac páčila v susedoch. Tu sa mi zdá, že to nevie hrať.
Súhlasím, vo viacerých nebola a ani nechýbala, teraz sa objavila, ale v porovnaní s ostatnými postavami nič moc, možno je to predstava režiséra.
JarkaL
17.05.09,16:53
Možno jej to nejde tak ako v Susedoch preto, lebo tu je toho v scenári veľa a náš slovenčinár nám vždy hovoril, že ak chcem báseň dobre odrecitovať, musím ju vedieť spamäti na 110%, až potom sa dá pracovať na výraze atď. Viki keď sa musí učiť texty ako na páse, nestihne sa to v jej hlave uležať a je rada, že vyloví z pamäti text.
pasuliatko
17.06.09,20:58
áno som za susedov aj dokonca za kutila. mne v paneláku pripadá maximálne trápna ako sa snaži akože hrať. neviem nepáči sa mi to s ňou.jej postava je nudnáááá :(
pasuliatko
29.06.09,17:12
neviete náhodou či bude v septembri pokračovať panelák?
cactus
29.06.09,18:20
pokračuje 31.8.
terezamaria
29.06.09,18:32
Málo pozerám TV, ale Panelák si nenechám ujsť.
Tiež si programy vyberám, ale Panelák musí byť. Jednoznačne je to oddychovka, až na malé výnimky. A tých oddychoviek je už v TV stále menej.
Každopádne je to vec názoru, každému sa páči niečo iné.
pasuliatko
30.06.09,07:58
no to som zvedavá o čom to bude dalej ...:confused:
bobino38
03.07.09,04:36
...mne to už pripomína 90210, každý s každým:-))
wegamizi
03.07.09,05:41
Tento serial sa mi celkom paci, ale neviem sa povzniet nad scenkami, kde herci jedia a popritom mlaskavo rozpravaju text( byva to casto ). Pripada mi to lacno a negustiozne. Keby raz zacas, ale v poslednej dobe " mlaska " sa v kazdej rodinke.
Inac herecke vykony su taky " lahky zaner ". Nic nenarocne, ale pozeratelne. A co sa tyka Agatky, tusim sa trosku zlepsila, ale tiez mam pocit, ze seriozne ulohy jej moc nepristanu.
liba2
03.07.09,06:19
Tento serial sa mi celkom paci, ale neviem sa povzniet nad scenkami, kde herci jedia a popritom mlaskavo rozpravaju text ( byva to casto ). Pripada mi to lacno a negustiozne. Keby raz zacas, ale v poslednej dobe " mlaska " sa v kazdej rodinke.
Inac herecke vykony su taky " lahky zaner ". Nic nenarocne, ale pozeratelne. A co sa tyka Agatky, tusim sa trosku zlepsila, ale tiez mam pocit, ze seriozne ulohy jej moc nepristanu.súhlasím :D tiež vnímam to mľaskanie :D a ešte jedna vec: keď sa pohybujú v byte akože v papučiach, tak nekráčajú ale šúchajú nohami po zemi - ako starci :D no mňa to "pichá v uchu" :D.
wegamizi
03.07.09,08:08
súhlasím :D tiež vnímam to mľaskanie :D a ešte jedna vec: keď sa pohybujú v byte akože v papučiach, tak nekráčajú ale šúchajú nohami po zemi - ako starci :D no mňa to "pichá v uchu" :D.
To mas pravdu, ani som si to neuvedomila. To su take male detaily, ale dost rusia:cool:;)
Nika
04.07.09,06:08
súhlasím :D tiež vnímam to mľaskanie :D a ešte jedna vec: keď sa pohybujú v byte akože v papučiach, tak nekráčajú ale šúchajú nohami po zemi - ako starci :D no mňa to "pichá v uchu" :D.

..... to preto, aby to bolo autentické....;) :D
buchač
04.07.09,08:36
súhlasím :D tiež vnímam to mľaskanie :D a ešte jedna vec: keď sa pohybujú v byte akože v papučiach, tak nekráčajú ale šúchajú nohami po zemi - ako starci :D no mňa to "pichá v uchu" :D.

Buďte radi , že aj iné zvuky nevydávajú ......;)
wegamizi
04.07.09,11:11
Buďte radi , že aj iné zvuky nevydávajú ......;)
Co nie je, moze byt, vydrzme:eek:;)
Liptáčik
04.07.09,11:40
Panelák pozerám rada. Je to oddychovka a tú veľa ľudí v uponáhľadom svete uvíta. Ja však viem jedno. Nebyť takých oddychoviek, asi by som veľa hercov mladšej a strednej generácie vizuálne nepoznala. Do divadla - hlavne mimo Košíc sa nedostanem a filmy sa u nás natáčajú veľmi zriedka. Takto dostali príležitosť oni aj my. A veru mnohokrát sa je na čo dívať. Ich výkony sa mi páčia. Hrajú to, čo hrať majú...
Heder
08.07.09,14:54
Prirovnat priatelky k zufalym manzelkam moze iba ten, kto nevidel obidve, rozdiel je v niekolkych dimenziach
buchač
08.07.09,16:24
Prirovnat priatelky k zufalym manzelkam moze iba ten, kto nevidel obidve, rozdiel je v niekolkych dimenziach

Stačí iba jedna dimenzia :

- naše Priateľky sú zúfalé , že nemôžu hrať manželky v nejakej americkej píííííííííííííííííp ........:rolleyes::---:D

Ďalej musím trochu reagovať na :


lavi
Senior Member
Re: Panelák
...mne to naopak pride velmi prirodzene, situacny humor, herci mam pocit sa celkom vyblaznia pri svojich ulohach, herectvo p. Turzonovovej a jej "manzela" je koncertom panov hercov, podobne p. Paulovic bol skvely. Postava Diany Morovej je usita akoby rovno na mieru pre nu a vyborny je aj A. Barta, myslim, ze predstavuje typicku postavicku z nasej milej Bratislavy :-)
- o Turzonovovej a Slezáčkovi sa nezmieňujem , nemá význam , to sú páni herci , ktorým je potrebné onikať ...:rolleyes:
- na Dianu Moorovú je táto postava NIE AKOBY ušitá , ale jej JU ŠIJÚ na mieru ;)
- Bárta nie je zlý , len mi nie je jasné , že akú TYPICKÚ postavičku Bratislavy , veď v Blave je akurát Čumil a pol Slovenska ....:---:---:---:D:D:D


bobino38
Poraďák
Re: Panelák
...mne to už pripomína 90210, každý s každým:-))
...ešte nie , až v ob nasledujúcej sérii ...:---
bettylou
12.03.10,08:02
V novej sérii sa objavila ťahavá hudba - husle doprevádzané hrkálkami. Vie niekto ako sa volá skladba, prípadne aká je to hudba - teda od koho? vďaka
buchač
12.03.10,17:24
Stačí iba jedna dimenzia :

- naše Priateľky sú zúfalé , že nemôžu hrať manželky v nejakej americkej píííííííííííííííííp ........:rolleyes::---:D

Ďalej musím trochu reagovať na :


- o Turzonovovej a Slezáčkovi sa nezmieňujem , nemá význam , to sú páni herci , ktorým je potrebné onikať ...:rolleyes:
- na Dianu Moorovú je táto postava NIE AKOBY ušitá , ale jej JU ŠIJÚ na mieru ;)
- Bárta nie je zlý , len mi nie je jasné , že akú TYPICKÚ postavičku Bratislavy , veď v Blave je akurát Čumil a pol Slovenska ....:---:---:---:D:D:D


...ešte nie , až v ob nasledujúcej sérii ...:---

...ani sa mi nechce veriť , že ako som sa trafil ....:rolleyes:
Nika
12.03.10,20:48
V novej sérii sa objavila ťahavá hudba - husle doprevádzané hrkálkami. Vie niekto ako sa volá skladba, prípadne aká je to hudba - teda od koho? vďaka


http://www.youtube.com/watch?v=rvI_EsGZtZc&feature=related