fasia
22.03.05,16:05
Začínajú sa ma dotazovať moji klienti či som počula o tom, že sa má meniť zákon o sociálnom poistení a to asi v tom zmysle, že sa majú odvody počítať nie z daňového základu ale nejakým tabuľkovým spôsobom z obratu živnostníka. Hovorím sebe, že bez vetra sa ani lístok na strome nepohne a niečo takéto som počula už pred koncom roka ale som hodila rukou nad tým, že to hádam nie...

počuli ste niekto niečo takéto????
Jozef Mihál
23.03.05,06:06
Áno, od 1.1.2006 sa chystajú zmeny, možno dosť dramatické, pri stanovení vymeriavacieho základu. Detaily neviem.
brm
23.03.05,09:54
Áno, od 1.1.2006 sa chystajú zmeny, možno dosť dramatické, pri stanovení vymeriavacieho základu. Detaily neviem.jozífku, nestraš
coneek
23.03.05,10:13
no pekne! ako keby to uz teraz nebolo dost zlozite... O chvilu sa bude na kazde poistenie pocitat osobitne vymeriavaci zaklad, potom sa zmenia aj rozhodujuce obdobia a potom.... potom emigrujem :D
fasia
23.03.05,10:23
Zaujímavé je že vrabce moje klientské o tom čvirikali už pred koncom roka... kde na to tí ľudkovia chodia..


Jozef budete nás priebežne informovať ak sa dozviete?
Jozef Mihál
23.03.05,13:37
Porada je stránka č.1 na svete a šírom okolí, takže akoby to vyzeralo, keby som Vás tu neinformoval. Dnes už som sa k tomu skoro dostal, ale v návale práce sa na to napokon zabudlo. Po VN sa vyjadrím, čo som zistil.
fasia
25.03.05,11:28
Ja tomu hovorím "naša zlatá porada" :)

Peknú veľkú noc želám..