Twiggy
12.03.08,10:25
Viete mi niekto poradit - odporucit DOBRU firmu na stavbu rodinneho domu? mam na mysli po holodom ;-) dakujem
BXLmiami
12.03.08,09:48
Uprimnu sustrasť.Na žiadnu spoľahlivú stav.firmu som v tejto republike nikdy nenarazila.:cool:
Twiggy
12.03.08,09:50
:confused: to fakt...?
tohto som sa obavala...
BXLmiami
12.03.08,11:00
Ak Ti môžem poradiť,rozhodne nenaleť na také-my Vám to spravíme za lacno budete spokojná a určite dávaj všetko na papier,aj keby to bol najlepší bratov kamarát.Co spravia,za koľko to spravia a dokedy to spravia.Hlavne dokedy,aby nebolo z kúpeľne celoživotné dielo,ako u nás.A rozhodne neplať nikdy nič dopredu,peniaze až ked to bude do posledného šroubu urobené.A dalšia finta-dajte nám peniaze,my Vám to kúpime,máme zľavy v obchodoch,donesieme blok.Blbosť,sú dohodnutí s predavačmi dajú im vyšší blok,podelia sa a donesú taký brak že len.Prerábala som len byt,ale po tých skúsenostiach nechcem remeselníkov ani vidieť.
zuhl
12.03.08,11:06
Netreba hádzať všetkých do jedného vreca, môj brat má dobrú stavebnú firmu. Lenžia ľudia si vyberú tých najlacnejších a potom len doplácajú a doplácajú. On napíše skutočnú cenovú ponuku a môžem povedať, že on je stavbár srdcom.
reno2
12.03.08,17:40
stavba ako komplet na kluc ci len hrubu stavbu?
Twiggy
12.03.08,18:39
Aj-aj...
Zaujima ma najskor rozpocet... dve etapy, hruba stavba aj na kluc... niekto spolahlivy, rychly...aby som nebola sedivsia skor ako sa patri... :cool:
Twiggy
12.03.08,18:41
Netreba hádzať všetkých do jedného vreca, môj brat má dobrú stavebnú firmu. Lenžia ľudia si vyberú tých najlacnejších a potom len doplácajú a doplácajú. On napíše skutočnú cenovú ponuku a môžem povedať, že on je stavbár srdcom.

A kde funguje?
reno2
13.03.08,06:10
no co sa tyka tej hrubej stavby tu je cisielko 0918 309 215 a co sa tyka toho ze aj na kluic to neweem neweem,,,,
Twiggy
13.03.08,17:17
Dakujem velmi pekne ;-)

Viete mi niekto poradit, na co si dat pozor pri uzatvarani zmluvy o zrealizovani tej stavby?
lumich
19.03.08,08:17
natrafiť na dobrú firmu je veľký problém, my sme sa tiež opláchli stavbu nám mal realizovať známy, na cene sme sa nedohodli,mysleli sme že to bude lacnejšie ako oficiálna firma,peniaze sme dávali dopredu práca bola katastrofálna, na stavbe zamestnával nezamestnaných, ktorí nerobili v podstate nič a aj to čo urobili bolo nekvalitné,ani nie po roku nám začalo pretekať zo strechy z dôvodu zlej práce,v živote už by som neverila žiadnemu známemu radšej zaplatím firme, ktorá presne povie cenu,dobu za ktorú práca bude hotová, ak nie môžete ich penalizovať a známeho čo?nikdy viac na pekné slová!
OlgaM
19.03.08,11:41
skuste napisat a opytať sa na e-mail : simostav@orangemail.sk
stavitel
23.03.08,20:29
Precitajte si stranku firmy acoro aj ked su z vychodu, da sa. Web je zhodny s nazvom.
pivko
24.03.08,10:38
Precitajte si stranku firmy acoro aj ked su z vychodu, da sa. Web je zhodny s nazvom.
AJ KEĎ SÚ Z VÝCHODU ??? to akože keby boli z Bratislavy tak su lepší???
Twiggy
24.03.08,10:44
AJ KEĎ SÚ Z VÝCHODU ??? to akože keby boli z Bratislavy tak su lepší???

:rolleyes: myslim ze skor to bolo myslene, ze hoci su z vychodu, stavaju aj v okoli BA...
janhalmo
19.06.08,19:50
tie pripomienky na stavbárov niekto chce zateplovať dom a ked sa končí tak by za tú istú cenu chcel ešte opraviť napr. žlaby,parapety,atiky a pod. ale nezaplatiť ani korunu navyše a presné rozpočty v dnešnej dobe ked sa ceny menia zo dňa na deň neverím ani náhodou ja by som sa pýtal po stavbách,susedoch,kamarátoch a pod. na ludí ktorí robili pre nich a boli s nimi spokojní.
Martin Žofaj
29.01.10,06:21
Dobrý deň.poznám partiu chalanov ,robia rekonštrukcie a stavby .sú spoľahlivý a šikovný.mne robili strechu a bol som spokojný,ako sme sa dohodli to platilo a práca je kvalitná. nech sa to podarí. s pozdravom Martin
dobrava
29.01.10,12:17
Dobrý deň.poznám partiu chalanov ,robia rekonštrukcie a stavby .sú spoľahlivý a šikovný.mne robili strechu a bol som spokojný,ako sme sa dohodli to platilo a práca je kvalitná. nech sa to podarí. s pozdravom Martin

Môžete prosím konkrétnejšie uviesť, o aké rekonštrukcie ide a nejaký kontakt na uvedenú partiu? Jedná sa o rekonštrukciu RD v Martine.
peepee
08.02.10,09:08
Môžete prosím konkrétnejšie uviesť, o aké rekonštrukcie ide a nejaký kontakt na uvedenú partiu? Jedná sa o rekonštrukciu RD v Martine.
Dobrý deň, poznám dobrých murárov na živnosť, ktorý robia kvalitné stavebné práce (t.j. obkladanie,murovanie zo všetkých materiálov,omietky, zateplenia, proste všetko ohľadom stavebných prác), majú veľa skúseností - Žilinský kraj, ak by mal niekto záujem, píšte, pošlem nejaké foto a tel. kontakt
Chobot
15.02.10,12:55
Prosím vážených zástupcov firiem, aby si tu nerobili reklamu. Treba si všimnúť, kedy bola pôvodná otázka zadaná (bolo to v roku 2008!!! - skoro pred 2 rokmi), užívateľ už určite nepotrebuje kontakty.

Ak sa aj objaví nejaká požiadavka na vykonanie prác, posielajte prosím svoje ponuky a kontakty cez súkromnú správu priamo zadávateľovi.

Všetky príspevky obsahujúce kontakty na firmy (teda reklamu) budú zmazané.

Obzvlášť prosím jednopríspevkových užívateľov, aby sa neregistrovali len kvôli tomu, aby sem uviedli reklamu svojej firmy.
ski555
15.02.10,19:28
Prosím vážených zástupcov firiem, aby si tu nerobili reklamu. Treba si všimnúť, kedy bola pôvodná otázka zadaná (bolo to v roku 2008!!! - skoro pred 2 rokmi), užívateľ už určite nepotrebuje kontakty.

Ak sa aj objaví nejaká požiadavka na vykonanie prác, posielajte prosím svoje ponuky a kontakty cez súkromnú správu priamo zadávateľovi.

Všetky príspevky obsahujúce kontakty na firmy (teda reklamu) budú zmazané.

Obzvlášť prosím jednopríspevkových užívateľov, aby sa neregistrovali len kvôli tomu, aby sem uviedli reklamu svojej firmy.
treba to hneď zmazávať,lebo poniektorí to nikdy nepochopia:cool:
complexbuild
11.02.13,11:12
ComplexBuild s.r.o. - 0918 778 607 - Sme obchodno stavebná spoločnosť. Od roku 2009 sa zaoberáme s komplexnými stavebnými činnosťami (stavebné práce od A po Z, voda, plyn, kúrenie, elektrika).