astensova
12.03.08,15:37
Ako by ste riešili DPH ak by ste dostali teraz doklady za rok 2007 a fa. vystavené v treťom mesiaci čiže 1Q. a DPH nebola odvedená. Ďakujem
zuhl
12.03.08,14:39
Poslala by som takého do ...
astensova
12.03.08,14:53
Je to stručné ale neviem či mám podať opravné DPH alebo nie veď to už bude rok. Posledné 2 štvrťroky opravím. Totiž to on si sám robil DPH Aj z fa. a následne aj s úhrady tejto fa. Má sprehádzanú FO s PO nákup materiálu. a podľa priznania s DPH mi nesedí ani jeden štvrťrok. Tak neviem čo robiť.
astensova
12.03.08,14:55
Pikoška má ešte v DPH aj REDBUL.
VladoaKatka
12.03.08,15:10
Je to stručné ale neviem či mám podať opravné DPH alebo nie veď to už bude rok. Posledné 2 štvrťroky opravím. Totiž to on si sám robil DPH Aj z fa. a následne aj s úhrady tejto fa. Má sprehádzanú FO s PO nákup materiálu. a podľa priznania s DPH mi nesedí ani jeden štvrťrok. Tak neviem čo robiť.

Nezávidím Ti a nechaj si to dobre, ale dobre zaplatiť, ak niečo z toho vykúzliš.
VladoaKatka
12.03.08,15:13
Mala by si všetko celý rok ponahadzovať znova do tabuliek, rozdeliť čo je FO a čo PO a keď bude treba tak spraviť dodatočné priznanie za každý štvrťrok tak za FO ako aj za PO. Iné východisko, aby to bolo dobré nie je.
A nech sa teší Tvôj klient na pokuty, alebo ten kto to zvŕzal.
Kazu
12.03.08,15:24
Ako by ste riešili DPH ak by ste dostali teraz doklady za rok 2007 a fa. vystavené v treťom mesiaci čiže 1Q. a DPH nebola odvedená. Ďakujem

Pekne si urob všetko nanovo a podaj dodatočné . Aj za 1.kv. 2007. "Premlčacia doba" sa na daňovú povinnosť nevzťahuje. Dúfam, že je aj patrične hrdý na to, že si to účtovanie "dokázal" urobiť sám :---
astensova
12.03.08,16:14
No myslela som si to najhoršie je, že je šibeničný termín a on má okolo 500 poločiek len FO, nemá ani čas prísť ku mne takže to poslal poštou jednu hrubú obálku. Keby som bola vedela tak to ani nezoberem. No ale dala som sa na boj, takže idem nahadzovať. Prajem pekný večer.