jess
22.03.05,18:21
založila som nový toner do laserovej tlačiarne HP a "špiní" mi papier, čiže na vytlačenom papieri nie je len písmo napr.doklad, ale celý papier mám nie biely, ale do šeda. Nikdy pred tým sa mi to nestalo a toto je asi 6-ty toner.

Vie mi niekto poradiť ?
emily
22.03.05,17:28
Dáška, reklamuj toner...manžel sa tonermi živí....vraj keď ide o renováciu, má otočenú stierku a originál nech si také veci nedovoľuje
jess
22.03.05,17:37
no vidíš, to by ma nenapadlo, akurát mi manžel nadával, že keď otáčam papier, tak zašpiním nejaký valček a ten mi potom robí galibu, ale ja hovorím, že to nie je v tom, lebo aj keď som dnes celý deň tlačila len na "nové" listy aj tak mi "špinil" ... len problém bude v tom, že teraz neviem, kde a kedy som ho kúpila ...:eek:
emily
22.03.05,17:39
a je originál alebo renovácia?
jess
22.03.05,17:43
takže teraz prišiel manžel a vraví, že to bola renovácia, takže zajtra naklušem s tonerom ku chalanom, čo sa mi o toto starajú a dám to reklamovať. Díky za radu. Teda dúfam, že dobre pochodím
učty
23.03.05,20:56
Zaujalo ma to, lebo mne šedne lacný papier od kamošky, neviem kde ho kúpila, asi v T :mad:
jess
24.03.05,07:05
Toto moje nebude lacným papierom, pretože papieru mám za kartón a pred použitím tohto toneru bolo všetko v poriadku. Vybavím to asi až budúci týždeň,lebo teraz som s deťmi doma a stejne ho chalani, ktorí mi ho predali musia reklamovať až v BB.
lenkak
24.03.05,17:39
Buď rada, že ten toner Ti nezašpinil a nepoškodil aj súčiastky tlačiarne, lebo teplo ktoré sála pri tlači tlačiareň Ti poškodila nakvalitný toner, rozleptáva sa Ti ochranná páska na tonery a tým pádom máš špinavé papiere. Určite treba vymeniť toner, a dúfaj, že Ti nepoškodil aj tlačiareň, ale ja rozhodne by som netlačila, aby sa to nepoškodilo ešte viacej.
jess
30.03.05,08:34
tak som bola dnes s tým vadným tonerom, chalani mi ho vymenili, vraj asi bude už zničená tá stierka..... a teraz sa vytešujem z krásnych čistých vytlačených dokladičkov, ah takto :) :) :) :) :) :) :)

díky za rady
hanulla
30.03.05,08:58
tak som bola dnes s tým vadným tonerom, chalani mi ho vymenili, vraj asi bude už zničená tá stierka..... a teraz sa vytešujem z krásnych čistých vytlačených dokladičkov, ah takto :) :) :) :) :) :) :)

díky za rady
Byť tebou tak si dám spravit celkovú profilaktiku tlačiarne. a máš pokoj aj do budúcna, pretože špinenie papieru može robiť aj valec alebo pec a to si rovno možeš kupiť novú tlačiaren