ZuzanaP
13.03.08,09:12
Poraďáci možno mi poradíte...:rolleyes:

Už dlhšiu dobu ma trápia teplotné stavy.. Sú také, ako keď na vás lezie choroba. Lenže u mňa tento stav pretrváva nejaké dva mesiace a choroba sa žiadna nedostavila. Bolí ma celý človek, je mi stále zima a celkovo sa necítim dobre. V noci sa zobudím úplne mokrá.... Mali ste niečo podobné? Skúšala som rôzne čaje, teplo sa obliekam, nepijem studené a bublinkové malinovky a stále to nechce prejsť.
kalkulka
13.03.08,10:28
Určite by som išla k lekárovi. Niečo sa v tele deje. V noci pracuje imunitný systém, možno si preto mokrá. Daj sa vyšetriť. Určite to nie je normálne. Možno máš nejaký zápal. Neodkladaj to, choď k lekárovi čím skôr. Prajem veľa zdravia a šťastia.
ZuzanaP
13.03.08,10:50
Kalkulka ďakujem, aj ja zvažujem nad lekárom...
VladoaKatka
13.03.08,11:07
Kalkulka ďakujem, aj ja zvažujem nad lekárom...
Určite treba dať spraviť komplexné vyšetrenie u lekára.
Ja som mala už dávno podobný prípad, v pravidelných 20-24 dňových intervaloch som mala vysoké teploty, triašku až keď to bolo za 5 mesiacov 7x, zakaždým týždeň PN, už ma lekárka považovala za simulantku aj sa zaujímala v práci o mne aj o rodine,či nemajú so mno problémy a vtedy som si povedala - dosť. Súkromnou cestou som sa dala vyšetriť a výsledky boli hrozné - nulová imunita, zaschnutý hnis v čelnej dutine, z toho sedimentácia 5-násobne zvýšená horná hranica atď.
Nedala som si rozbiť čelo, aby mi odstránili zashnutý hnis, ale som poctivo brala 2 mesiace najsilnejšie antibiotiká, brala som imonoglobulin na zvýšenie imunitného systému. Imunita a ostatné zápalové ukazovateľe sú v norme.
Chrípku, hnisavú angínu a také bežné choroby z prechladnutia nepoznám už 14 rokov. Nesmiem to zakríknuť:)
ZuzanaP
13.03.08,11:23
Určite treba dať spraviť komplexné vyšetrenie u lekára.
Ja som mala už dávno podobný prípad, v pravidelných 20-24 dňových intervaloch som mala vysoké teploty, triašku až keď to bolo za 5 mesiacov 7x, zakaždým týždeň PN, už ma lekárka považovala za simulantku aj sa zaujímala v práci o mne aj o rodine,či nemajú so mno problémy a vtedy som si povedala - dosť. Súkromnou cestou som sa dala vyšetriť a výsledky boli hrozné - nulová imunita, zaschnutý hnis v čelnej dutine, z toho sedimentácia 5-násobne zvýšená horná hranica atď.
Nedala som si rozbiť čelo, aby mi odstránili zashnutý hnis, ale som poctivo brala 2 mesiace najsilnejšie antibiotiká, brala som imonoglobulin na zvýšenie imunitného systému. Imunita a ostatné zápalové ukazovateľe sú v norme.
Chrípku, hnisavú angínu a také bežné choroby z prechladnutia nepoznám už 14 rokov. Nesmiem to zakríknuť:)

fúha.... asi zajtra idem k lekárke, ja mám priam panický strach z prepichávanie dutín, vždy som sa poctivo naparovala a nahrievala, vždy to prešlo, ale cez Vianoce som vybrala 2 antibiotiká a odvtedy mám tieto problémy....
VladoaKatka
13.03.08,13:03
fúha.... asi zajtra idem k lekárke, ja mám priam panický strach z prepichávanie dutín, vždy som sa poctivo naparovala a nahrievala, vždy to prešlo, ale cez Vianoce som vybrala 2 antibiotiká a odvtedy mám tieto problémy....

Nezanedbaj to, nestojí to za to uprednostniť nebodaj prácu pred zdravím.

P.S.:Mne prepichovali:eek:, neprajem Ti to, ale odmietla som operáciu.
ZuzanaP
14.03.08,07:57
Akurát som sa vrátila od lekárky, tak so mnou drgluje zimnica a to je v kancli 21 stupňov. Zobrali mi krv a moč, v pondelok si idem po výsledky. Uvidím, čo bude.

Ďakujem za nakopnutie, asi by som inak ani nešla....
adi11
14.03.08,16:30
Poraďáci možno mi poradíte...:rolleyes:

Už dlhšiu dobu ma trápia teplotné stavy.. Sú také, ako keď na vás lezie choroba. Lenže u mňa tento stav pretrváva nejaké dva mesiace a choroba sa žiadna nedostavila. Bolí ma celý človek, je mi stále zima a celkovo sa necítim dobre. V noci sa zobudím úplne mokrá.... Mali ste niečo podobné? Skúšala som rôzne čaje, teplo sa obliekam, nepijem studené a bublinkové malinovky a stále to nechce prejsť.
Asi pred dvoma rokmi som mala stále zvýšenú teplotu, zimnicu a cítila som sa blbo. Myslela som, že mi to prejde od Paralenu a pitím čajíkov a rôznych vitamínov. Takto som chodila do práce lebo bol čas bilancovania, až jedného dňa mi kolegyňa povedala, že nevyzerám dobre. Konečne som sa po dlhej dobe pozrela do zrkadla a hned som vedela,že je zle. Lekárka ma znosila, že prečo idem tak neskoro, veď mám vírusový zápal priedušiek. Nasadila mi silné antibiotiká a rôzne iné lieky. Ten vírus ma tak skosil, že dva týždne som ležala ako mrtva, horeli mi pľúca, na robotu som vôbec nepomyslela.
Takže pozor na vírusy, prajem skoré uzdravenie
ZuzanaP
19.03.08,06:23
Podľa výsledkov mám silný zápal močových ciest, dostala som antibiotiká (po ktorých by som stále spala - ale cez deň, v noci som paradoxne hore) a objednala ma na reumatológiu kvôli bolestiam kĺbom.... No tak sa teda liečim, trošku to tuším aj poľavuje.....
kalkulka
19.03.08,06:37
Tak prajem skoré vyzdravenie.
ZuzanaP
19.03.08,06:39
Tak prajem skoré vyzdravenie.


Ďakujem veľmi pekne....:)