Vladimír Ozimý
20.06.04,19:37
No vidím že sa tu preberajú aj iné témy čo je strašne fajn. No mňa by zaujímalo či z niekto z vás bol v poľských tatrách a aké to tam je. Rád by som tam chcel ísť pozrieť na Orlju persc (vraj najťažší prístupný chodník v tatrách) ale neviem nikde najsť k tomu fotky alebo nejaký popis a to blúdim na internete hodinu. Tak milý odborníci na dane, hory to je liek na daňové problémy aspoň ja ich tak liečim.
Vladimír Ozimý
22.06.04,15:49
Dakujem za adresy no a co sa tyka tej narocnosti aj ja som pocul ze to je dost zaujimave, no ved nejake tie skusenosti su z pyreneji, alp a nasich tatier tak uvidime.
danasv
16.07.04,08:02
Nemozem sa bohuzial k danej trase vyjadrit- osobne som si to este nepresla ale vyzera to na mape zaujimavo. Inak Tatry som posledne dva roky dost odignorovala- je tam strasne vela ludi na moj vkus. Ale uz mi je za nimi smutno takze asi sa tam na jesen vyberiem a skusim trasu ktoru ste tu hovorili. Uz teraz sa tesim.
A este- zevraj sa maju otvarat nejake nove chodniky v Tatrach- ale neviem ani kde ani kolko. Neviete i tom nieco?
johny18
03.12.08,12:36
Trochu tuto temu ozivim.. Sam som vasnivy turista a tak ako na tomto mieste (fore) sa stretavaju uctovnici a ekonomovia, pred dvomi rokmi som vytvoril podobne forum kde sa "stretavaju" turisti - www.horska-turistika.sk . Takze ak je tu viac uctovnikov a turistov v jednom, kludne navstivte stranku, budem rad.. :))