siza
14.03.08,11:45
Neviete o nejakom sikovnom stolarovi z okolia Senca? Potrebujem urobit skrinku so vstavanym umyvadlom do kupelne.
Dakujem
balog.peter
14.03.08,18:58
To sa skor oplati kupit novu skrinku ktorej sucastou su aj umyvadla
siza
15.03.08,10:21
to je sice mozne, ale ziadna, ktoru som nasla na nete, mi do kupelne nepasuje:(
josiph68
15.03.08,22:19
ak nepasuje žiadná,tak naozaj len vyrobiť na mieru.nieje to nič zložité pre žiadného stolára.hľadaj v zlatých stránkach,nemôžem ti ináč poradiť,i keď viem,pretože by to bola reklama.
laur12
16.03.08,06:09
www.kopelux.sk , nie je sice z okolia senca, ale odmeria a odvezie to kamkolvek. je dobry, robil nam nabytok do celeho bytu. aj na svojej www ma pekne ukazky.
siza
17.03.08,06:45
ak nepasuje žiadná,tak naozaj len vyrobiť na mieru.nieje to nič zložité pre žiadného stolára.

No to by si sa cudoval!! Nie je stolar ako stolar a keby vsetci robili rovnako...:(

[/quote]hľadaj v zlatých stránkach,nemôžem ti ináč poradiť,i keď viem,pretože by to bola reklama.[/quote]

Ale ved o tom tato rubrika predsa je, nie? :confused:- teda ak som ju spravne pochopila. Podelit sa o skusenosti o tych, s ktorymi ste boli spokojni !!! Je to isty druh reklamy, ale nerobis ju sam sebe.
bea
17.03.08,07:09
Veru aj najjednoduchšie veci dokážu niektorí "fachmani" celkom pokaziť. Preto je dôležité odporúčanie. I keď ani to nie je vždy 100 % záruka.
josiph68
17.03.08,17:13
zle si ma pochopila.z okolia senca nikoho nepoznám,až ďalej od hlohovca,ale tou reklamou som myslel práve seba,takže ti nepomôžem ináč.
siza
17.03.08,18:27
AHA, prepac, nepochopila som. Skoda. Ale ak si sikovny, mozno sa niekomu zides.