HankaH
14.03.08,12:24
Dobrý deň,
chcela by som poprosiť o radu. Teraz som zistila, že som v predchádzajúcich rokoch (2005,2006) uviedla v DP PO nesprávnu-vyššiu sumu dane vyberanej zrážkou-riadok 830. Mali sme stratu, daňový úrad mi tú daň nevrátil, evidujú nám ju ako preplatok. Jedná sa o sumu cca 600,-- Sk. Čo s tým? Dúfam, že existuje jednoduchšie riešenie, ako dodatočné daňové priznanie!? Ďakujem.
liba2
14.03.08,11:35
Dobrý deň,
chcela by som poprosiť o radu. Teraz som zistila, že som v predchádzajúcich rokoch (2005,2006) uviedla v DP PO nesprávnu-vyššiu sumu dane vyberanej zrážkou-riadok 830. Mali sme stratu, daňový úrad mi tú daň nevrátil, evidujú nám ju ako preplatok. Jedná sa o sumu cca 600,-- Sk. Čo s tým? Dúfam, že existuje jednoduchšie riešenie, ako dodatočné daňové priznanie!? Ďakujem.Obávam sa, že to inak nepôjde ako DDP. Skús konzultovať so správkyňou na DU, či by stačilo písomné oznámenie listom (ale pochybujem).
HankaH
14.03.08,12:12
Ďakujem za rýchlu odpoveď. Musím priznať, že práve toto som "počuť" nechcela, ale zas ako realista som to presne očakávala. V pondelok skúsim zistiť na DÚ, čo sa s tým dá robiť.