dusan58
16.03.08,13:49
Ahojte! Vie mi niekto poradit ci sa da vymenit Monitor na notebook-ku???
hladal som na nete ale nič presne som nenasiel!!! Ak mate link na niejaku stranku kde si to zistim tak DAKUJEM!!!!
Rozalka
16.03.08,12:58
Ahojte! Vie mi niekto poradit ci sa da vymenit Monitor na notebook-ku???
hladal som na nete ale nič presne som nenasiel!!! Ak mate link na niejaku stranku kde si to zistim tak DAKUJEM!!!!
hľadaj podľa konkrétnej značky notebooku
endrju
16.03.08,13:33
Ahojte! Vie mi niekto poradit ci sa da vymenit Monitor na notebook-ku???
hladal som na nete ale nič presne som nenasiel!!! Ak mate link na niejaku stranku kde si to zistim tak DAKUJEM!!!!

Všetko sa dá. Avšak cena výmeny zvykne byť taká vysoká, že sa asi rozhodneš pre výmenu notebooku celého.
prajvi
19.03.08,11:29
1.) Presne tak ako pise endrju.
2.) Pri najhorisom mozes z notebooku spravit ako-take "stolove PC".
Vecsina dnesnych notebookou ma VGA konektor na pripojenie 2. monitoru. Takze pripojis k notebooku LCD monitor a nemusis ho vyhodit alebo odpredat servisakom za smiesnu cenu.
3.) Ak mas chut bojovat skus si na nete najst nefunkcny napriklad poliaty notebook-presne taky isty ako mas ty, kup ho za par korun a vymen si alebo daj si vymenit obrazovku (nieje to extra zlozite).

Moznosti mas viac ako pokracovat.
zanetth
19.03.08,12:04
Skús sa obrátiť na:
http://www.ppelektronika.sk/
Je to seriózna firma, napíš v čom je problém do 12 hod by si mal dostať odpoveď, či sa to dá opraviť, za akú cenu. Potom im stačí notebook len poslať - celý postup nájdeš na uvedenej stránke.
vladenka29
19.03.08,12:49
Ahojte! Vie mi niekto poradit ci sa da vymenit Monitor na notebook-ku???
hladal som na nete ale nič presne som nenasiel!!! Ak mate link na niejaku stranku kde si to zistim tak DAKUJEM!!!!
Dá sa to, mňa to stálo cca 5 tis.