svecova
17.03.08,09:51
Vedel by mi niekto poradit ohladom uctovania v programe SOFTIP PROFIT?dakujem
scorp
17.03.08,12:01
Velmi siroka otazka. Predpokladam, ze ked ide o uctovanie, tak ide o uctovnictvo. Uctuje sa podla zakona o uctovnictve. Rozpisovat tuto temu je podla mna dost zdlhave. Pokial nemate niekoho v blizkosti, kto by vam aspon ukazal jednotlive moznosti programu, tak sa nema zmysel ani pustat do prace. Principialne sa vytvaraju davky ucovnych dokladov a az po ich zauctovani sa aktualizuju uctovne knihy. Co tak skolenie ?
svecova
17.03.08,12:05
ziadne skolenie pre zaciatocnikov nerobia, aspon zatial
scorp
18.03.08,07:25
ziadne skolenie pre zaciatocnikov nerobia, aspon zatial
Neviem z ktoreho regionu ste, ale uz som aj inde tu kdesi spominal: skuste poprosit - aj cez poradu - urcite sa najdu ludia z vasej blizkosti (mesta, dediny), ktori poznaju program a pomozu. Ziaden program sa nevyuziva tak, ze nainstalujete a idete... toboz uz nie uctovnicky program, kde za chyby sa kruto plati.
maja7
02.04.08,05:02
Ale veď Softipáci zaškolujú priamo vo firme. Práve zajtra tam idem na školenie, kedže budeme tento rok prechádzať z Multieka na Softip Profit.
GABRIELA
13.10.08,14:45
Prosím Vás, čo ste prešli na SOFTIP PROFIT, dajte sem nejaké Vaše skúsenosti s implementáciou, prácou v tomto programe. Ja som pred podpisom zmluvy a ešte mám jeden, dva dni na rozmyslenie...
botosova
16.10.08,17:49
Ja som robila v Softipe asi dva roky, cize s niecim by som ti kludne mohla poradit. Zacnem asi tym, ze program je rozdeleny na viac podsystemov-teda neviem ako sa to vola, ale 1. financovanie-tam spracovavas platby, importy a aj bankove vypisy.2. saldokonto-je vlastne parovanie faktur s ich uhradami, kde prehladne vidis, co je alebo nie je uhradene a ci je uhrada len ciastocna-saldokonto vlastne taha udaje z financovania-bankovych vypisov-cize uhrady sa tam automaticky zaznamenaju a dalej navazuje na 3.dodavatelov, kde sa eviduju faktury, co je tiez automaticky tahane do saldokonta,4.uctovnictvo, tam za zobrazuju vsetky uctovne doklady od opravnych po mzdy atd.,
5.IMA-kde sa uctuje o majetku,6.fakturacia...atd.
Z mojho pohladu je to spolahlivy system a spolupraca so softipom, co sa tyka rieseni a nastaveni bola velmi dobra, vela veci som kludne riesila cez telefon.....Ak by si mala nejake konkretne otazky, tak urcite poradim
jana
20.10.08,11:04
pre svecovú, ako si sa rozhodla kúpili ste profit? ak ano ako si spokojna dík
VERONIKA6
20.10.08,11:19
Prosím Vás, čo ste prešli na SOFTIP PROFIT, dajte sem nejaké Vaše skúsenosti s implementáciou, prácou v tomto programe. Ja som pred podpisom zmluvy a ešte mám jeden, dva dni na rozmyslenie... Škoda, že som to len teraz objavila. Robím na tomto programe od marca. Zo začiatku som sa toho bála, no už som si zvykla. Nebolo to až také hrozné ako sa to zo začiatku zdalo. Ak budeš niečo potrebovať, rada poradím.
GABRIELA
03.11.08,08:20
Ďakujem. My ideme tento týždeň podpísať zmluvy na PROFIT. Implementácia bude trvať tak 3 mesiace. No uvidíme. Sami softipáci ma strašia že budeme tie 3 mesiace hromžiť, ale že potom to bude OK. Som rada že nám pri tejto implementácii zabezpečia hneď aj prechod na EURO.
Som rada že sú tu ľudia ktorí robia v PROFITE. Ak si nebudem vedieť s niečim poradiť snáď mi pomôžete.
svecova
18.11.08,10:42
Mate niekto modul DPH od SOftip Profit?potrebujem poradit s DP DPH
MajaB.
14.01.15,10:10
V dokumentácii Cash Flow sa uvádza, že ako príloha č.2 je prevodový mostík syntetických účtov prevod účet- cash flow. V dokumentácii ale žiadna príloha č.2 nie je. Prosím, ak používate v Softip Profit : ucto - uctovné výkazy - cash flow a máte tento prevodník, môžete mi pomôcť ? Ďakujem.