Ketrin01
17.03.08,11:53
Chcela by som sa spýtať, ako si upravujete vlasy, aby dobre vyzerali. Mám velmi jemné vlasy a vyzerajú ako slama. Novovyrastajúce vlásky mi večne trčia z hlavy a nedá sa to poriadne prihladiť ani lakom. Ako to robíte, čo máte také krásne vlasy v pramienkoch?

Plus ďalšia vec čo by ma zaujímala, ako dosiahnuť lesk na vlasoch? Ja som vyskúšala už nejaké prípravky z reklamy a výsledok nulový. Raz som si kúpila aj špeciálnu farbu pre vysoký lesk vlasov, modelka na obrázku mala nádherne lesklé vlasy a ja som po aplikovaní vyzerala úplne rovnako ako predtým. Žiaden lesk.
Ejkabejka
13.04.08,00:47
Leskle vlasy sa daju dosiahnut hlavne zdravou stravou a castymi zabalmi napriklad z olivoveho oleja,citrona a zltka,ale ajroznymi inymi.a tiez nepouzivat lacne farby na vlasy blond odtienov, skor trocha tmavsimi, nie vysvetlenymi, lebo tym vlasy stracaju na vlhkosti a su suche a lamave.pouzivat sampony na objem a po umyti si treba naniest mlieko ktore chrani vlasy pred susenim a zehlenim.vlasy potom treba velkou kefou trocha presusit,dat zopar velkych nataciek na 20 minut a nakoniec ich vyzehlit kvalitnou zehlickou na vlasy. potom dosiahnes lesk vlasov, novonarastajuce vlasky prilahnu k ostatnym. nakoniec si daj na prsty krem na vlasy, alebo prostriedok na lesk a jemne si prejdi vlasy rukami. na zaver ich este prelakuj tiez len jemne, lakom na objem. vysledok by mal byt zretelny.Z vlastnej skusenosti.Eva
eskaa
01.05.08,20:54
tie vyrastajuce vlasy mam aj ja... pouzivam na to vosk na vlasy, rozotriem ho na vsetky prsty a jemne prejdem po vlasoch.. niekedy predtym pouzivam zehlicku na vlasy, ale pred zehlenim si nanasam specialny sprej "iron spray" na ochranu vlasov od Wella..
eskaa
01.05.08,20:55
a na lesk pouzivam taky kokosovy olej..
maryann
16.07.08,13:15
Kočky, aj ja mám podobný problém. Viete niečo poradiť aj na to, keď si vlasy vyžehlím, trochu zalakujem a keď vyjdem von, stačí že silnejšie zafúka alebo je vlhko a po žehlení nie je ani stopa. Vlasy sú rozlietané na všetky strany a robia si, čo chcú. Máte niekto podobný problém?
betyna8
16.07.08,13:27
Ja som uz odskusala snad vsetky znacky samponov a vlasovej kozmetiky, z drogerky a aj kvalitne z lekarne.Dobre skusenosti som mala so samponom FITOVAL ale pri dlhodobom pouzivani mi zacali z neho lupiny.
Teraz pouzivam druhy mesiac obycajny sampon z Dm drogerky/balea/na jemne vlasy + penove tuzidlo od welly ked ich vyfenujem maju objem aj lesk,dokonca sa prestali mastit.Viem,ze je to dost individualne,ale mne je momentalne najlepsie.No a denne papam zinok .
pasuliatko
29.01.09,20:55
ako vždy odporúčam Fructis šampón a kondicionér, ja ked si farbím vlasy ich mám vždy pekné a lesklé, treba si nájsť správnu farbu na vlasy ;)
Martina-BA
01.07.09,22:50
Na krasne vlasy je nevyhnutny dostatocny prisun zinku, selenu a B-vitaminov.
Nedavno som citala celkom dobry clanok o tom - Ake potraviny miluju krasne a leskle vlasy. (http://www.fitcomplex.sk/clanky/ake-potraviny-miluju-krasne-a-leskle-vlasy) Koho zaujima tato problematika z vyzivoveho hladiska, docita sa prakticke informacie, comu sa vyhnut a co pridat. Treba zabudnut na bagety, napolitanky a dopriat vlasom regeneraciu zvnutra organizmu.