patrik24
17.03.08,21:40
Dobrý deň.


Neviem, či sme v dobrej rubrike, ale prosím vás o pomoc.


Chcem vás poprosiť o odbornú a právnu radu, pretože si už neviem pomôcť, a neviem kam sa mám obrátiť.

Manželka pracuje v istej súkromnej firme, išla na materskú a neskôr na rodičovskú dovolenku, a mám pocit, že zamestnávateľ sa k manželke nezachoval podľa zákonníka práce a krátil jej dovolenku neprimerane.

Manželka je zamestnaná v istej súkromnej firme. Pracovný pomer začala 1.10.2004 ako referentka predaja.
Pracovala zbytok roku 2004, celý rok 2005 a začiatok roka 2006.
31.mája 2006 nastúpila manželka na maródku (rizikové tehotenstvo).
18. augusta 2006 - nástup na materskú dovolenku
18. februára 2007 - zmena na rodičovskú dovolenku
Dňa 1.10. 2007 - nástup späť do práce

Stará dovolenka z roku 2005 = 5 dní - prenesená do roku 2006
V roku 2006 bola čerpaná dovolenka - 13 dní
V marci 2006 - maródka - 11 dní
Čiže v júni, keď manželka nastupovala na maródku /rizikové tehotenstvo/ dostala výplatnú pásku, na ktorej bola uvedená dovolenka v počte zostávajúcich (nevyčerpaných) 12 dní.

V októbri 2007 (nástup do práce po rodičovskej dovolenke) dostala manželka výplatnú pásku, kde bolo uvedených 32 dní dovolenky, ale o mesiac neskôr (november 2007) mala na výplatnej páske už iba 5 dní.
V novembri bola manželka na ošetrovnom s dcérou - 7 dní.

Zamestnávateľ to odvôvodnil tak, že manželka nemá právo na zostávajúcich 12 dní dovolenky z roku 2006, nakoľko je podľa zákona nepatrí, pretože neodpracovala celý rok 2006.

Prosím Vás o pomoc, o vysvetlenie zákonníka práce v tomto prípade.

Ak zamestnanec odpracuje počas roka napr. 5 mesiacov a potom ide na materskú dovolenku, nemá nárok na 20 dní dovolenky?
Alebo sa mu táto dovolenka kráti?
A kedy zamestnávateľ môže použiť formulu zo zákonníka práce, že " nárok na dovolenku a jej pomernú časť za odpracované dni" - tomuto nerozumiem.

Prosím o výklad, pretože už si neviem rady, a mám dosť silný pocit, že tu každý klame.


Študovali sme aj zák. práce, ale jeho formulácia nám robila menšie problémy s porozumením.

Vopred vám ďakujeme.

S pozdravom

Patrik a Bernardína Ihnátoví
patrik24
18.03.08,07:41
Zdravím endrju.

Vdaka za link. Preštudoval som ho a dúfam, že aj pochopil.

Len na potvrdenie môjho zmýšľania.

Podľa toho čo som čítal tvoj príspevok, tak v konkrétnom prípade mojej manželky v roku 2006 (odpracovala 60 dní a zároveň bola v pracovnom pomere celý rok, hoci od júna bola na rizikovom tehotenstve, a v auguste nastupovala na materskú dovolenku) jej patrí dovolenka 20 dní.

Alebo sa mýlim?
patrik24
18.03.08,20:56
Dobrý deň.

Chcem vás poprosiť o odbornú a právnu radu, pretože si už neviem pomôcť, a neviem kam a na koho sa mám obrátiť.

Manželka pracuje v istej súkromnej firme, išla na materskú a neskôr na rodičovskú dovolenku, a mám pocit, že zamestnávateľ sa k manželke nezachoval podľa zákonníka práce a krátil jej dovolenku neprimerane.

Manželka je zamestnaná v istej súkromnej firme. Pracovný pomer začala 1.10.2004 ako referentka predaja.
Pracovala zbytok roku 2004, celý rok 2005 a začiatok roka 2006.
31.mája 2006 nastúpila manželka na maródku (rizikové tehotenstvo).
18. augusta 2006 - nástup na materskú dovolenku
18. februára 2007 - zmena na rodičovskú dovolenku
Dňa 1.10. 2007 - nástup späť do práce

Stará dovolenka z roku 2005 = 5 dní - prenesená do roku 2006
V roku 2006 bola čerpaná dovolenka - 13 dní
V marci 2006 - maródka - 11 dní
Čiže v júni, keď manželka nastupovala na maródku /rizikové tehotenstvo/ dostala výplatnú pásku, na ktorej bola uvedená dovolenka v počte zostávajúcich (nevyčerpaných) 12 dní.

V októbri 2007 (nástup do práce po rodičovskej dovolenke) dostala manželka výplatnú pásku, kde bolo uvedených 32 dní dovolenky, ale o mesiac neskôr (november 2007) mala na výplatnej páske už iba 5 dní.
V novembri bola manželka na ošetrovnom s dcérou - 7 dní.

Zamestnávateľ to odvôvodnil tak, že manželka nemá právo na zostávajúcich 12 dní dovolenky z roku 2006, nakoľko je podľa zákona nepatrí, pretože neodpracovala celý rok 2006.

Prosím Vás o pomoc, o vysvetlenie zákonníka práce v tomto prípade.

Ak zamestnanec odpracuje počas roka napr. 5 mesiacov a potom ide na materskú dovolenku, nemá nárok na 20 dní dovolenky?
Alebo sa mu táto dovolenka kráti?
A kedy zamestnávateľ môže použiť formulu zo zákonníka práce, že " nárok na dovolenku a jej pomernú časť za odpracované dni" - tomuto nerozumiem.

Prosím o výklad, pretože už si neviem rady, a mám dosť silný pocit, že tu každý klame.


Študovali sme aj zák. práce, ale jeho formulácia nám robila menšie problémy s porozumením.

Vopred vám ďakujeme.

S pozdravom

Patrik a Bernardína Ihnátoví
jankasm
19.03.08,10:31
Zákon je ohľadne dovolenky písaný dosť zrozumiteľne:
- dovolenka môže byť alebo alikvótna časť za odpracované mesiace v roku, alebo dovolenka za odpracované dni /to je len v tom prípade, ak v roku odpracuje menej ako 60 dní/ a potom plný nárok na celú ročnú dovolenku pri odpracovaní celého roka

Z tvojich údajov, jej z roku 2005 zostala časť dovolenky, ktorá prešla do roku 2006. Toto je OK

V roku 2006 časť odpracovala, časť bola na PN a potom MD. PN bola však len cca. 2 mesiace, a keďže doba MD sa považuje za odpracovaný čas, tak má nárok na plnú dovolenku.

Ku kráteniu dovolenky, kvôli tomu, že bola PN, by došlo až vtedy, keby PN trvala viac ako 100 pracovných dní v jednom kalendárnom roku.

Za rok 2007, jej ešte vznikla dovolenka za odpracované dni ak MD trvala viac ako 22 pracovných dní /má nárok na 1/12 za každých 22 odpracovaných dní - čiže trvanie MD/. Počas RD už nárok na dovolenku nevzniká. ;)
Teraz pozerám, že do práce nastúpila 1.10.2007. To znamená, že za rok 2007 bude mať rovnako plný nárok na dovolenku /začiatok roka - trvanie MD, plus nástup do práce od 1.10.2007, v súčte to bude viac ako 60 dní, a preto má rovnako plný nárok na dovolenku, ktorý sa bude krátiť za dni trvania RD /treba spočítať pracovné dni počas trvania RD v roku 2007 a krátenie je za prvých 100 pracovných dní o 1/12 a za každých ďalších 21 dní o ďalšiu 1/12.
Chobot
19.03.08,10:59
Dobrý deň.

Chcem vás poprosiť o odbornú a právnu radu, pretože si už neviem pomôcť, a neviem kam a na koho sa mám obrátiť.

Manželka pracuje v istej súkromnej firme, išla na materskú a neskôr na rodičovskú dovolenku, a mám pocit, že zamestnávateľ sa k manželke nezachoval podľa zákonníka práce a krátil jej dovolenku neprimerane.

Manželka je zamestnaná v istej súkromnej firme. Pracovný pomer začala 1.10.2004 ako referentka predaja.
Pracovala zbytok roku 2004, celý rok 2005 a začiatok roka 2006.
31.mája 2006 nastúpila manželka na maródku (rizikové tehotenstvo).
18. augusta 2006 - nástup na materskú dovolenku
18. februára 2007 - zmena na rodičovskú dovolenku
Dňa 1.10. 2007 - nástup späť do práce

Stará dovolenka z roku 2005 = 5 dní - prenesená do roku 2006
V roku 2006 bola čerpaná dovolenka - 13 dní
V marci 2006 - maródka - 11 dní
Čiže v júni, keď manželka nastupovala na maródku /rizikové tehotenstvo/ dostala výplatnú pásku, na ktorej bola uvedená dovolenka v počte zostávajúcich (nevyčerpaných) 12 dní.

V októbri 2007 (nástup do práce po rodičovskej dovolenke) dostala manželka výplatnú pásku, kde bolo uvedených 32 dní dovolenky, ale o mesiac neskôr (november 2007) mala na výplatnej páske už iba 5 dní.
V novembri bola manželka na ošetrovnom s dcérou - 7 dní.

Zamestnávateľ to odvôvodnil tak, že manželka nemá právo na zostávajúcich 12 dní dovolenky z roku 2006, nakoľko je podľa zákona nepatrí, pretože neodpracovala celý rok 2006.

Prosím Vás o pomoc, o vysvetlenie zákonníka práce v tomto prípade.

Ak zamestnanec odpracuje počas roka napr. 5 mesiacov a potom ide na materskú dovolenku, nemá nárok na 20 dní dovolenky?
Alebo sa mu táto dovolenka kráti?
A kedy zamestnávateľ môže použiť formulu zo zákonníka práce, že " nárok na dovolenku a jej pomernú časť za odpracované dni" - tomuto nerozumiem.

Prosím o výklad, pretože už si neviem rady, a mám dosť silný pocit, že tu každý klame.


Študovali sme aj zák. práce, ale jeho formulácia nám robila menšie problémy s porozumením.

Vopred vám ďakujeme.

S pozdravom

Patrik a Bernardína Ihnátoví

Mne to vychádza tak, že v roku 2007 mala nárok na 27 dní dovolenky. NA páske po nástupe mala uvedené 32 dní, z tých je však krátili 5 dní, čo predstavuje neodpracovanú časť roku od 18.2 do 30.9, teda ročný nárok dovolenky za rok 2007 sa krátil o 3/12, teda 5 dní.

Z toho vychádza, že by mala mať nárok na 27 dní. Dovolenku spred materskej si mala vyčerpať po nástupe z RD v zmysle § 113 ods. 2:

"Ak si zamestnankyňa (zamestnanec) nemôže vyčerpať dovolenku pre čerpanie materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, nevyčerpanú dovolenku jej (mu) zamestnávateľ poskytne po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky."

V jej prípade to je 12 dní, ktoré mala z roku 2006.

Nakoľko však teraz je už rok 2008, je otázne, či jej náhodou tá dovolenka z roku 2006 neprepadla, lebo v zmysle § 113 ods. 2 prvá veta:

"(2) Ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku v kalendárnom roku preto, že zamestnávateľ neurčí jej čerpanie, alebo pre prekážky v práci na strane zamestnanca, zamestnávateľ je povinný poskytnúť ju zamestnancovi tak, aby sa skončila najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho roka. "

Čiže 12 dní si v zmysle zákona mala vyčerpať v roku 2007, lebo do roku 2008 sa jej môže presunúť len dovolenka z roku 2007. Bližšie som o tom popisoval tu:

http://www.porada.sk/t71041-narok-na-dovolenku-po-md-a-rd.html

Ak by sme takto postupovali, tak má nárok na zvyšnú časť z roku 2007, t.j. 15 dní plus nárok z roku 2008 20 dní. Neviem, kde sa vzal údaj 5 dní.
jana32
27.03.08,08:30
Prosím Vás a ako je to s krátením dovolenky u reťazových pôrodov. Zamestnankyňa sa nám vrátila vo februári z rodičovskej dovolenky, ja jej vyrátavam zostatok dovolenky na aký má nárok. Ona išla v auguste 2005 na materskú dovolenku , za toto obdobie ( aj za materskú ktorá sa počíta ako odpracovaná doba ) som jej priznala dovolenku a vypočítala zostatok. Ale 15.1.2007 mala zamestnankyňa ďalšiu materskú s druhým dieťatkom a od 29.7. potom prešla na rodičovskú. Má aj za obdobie tejto materskej z roku 2007 nárok na dovolenku?
jana32
27.03.08,12:44
Prosím Vás a ako je to s krátením dovolenky u reťazových pôrodov. Zamestnankyňa sa nám vrátila vo februári z rodičovskej dovolenky, ja jej vyrátavam zostatok dovolenky na aký má nárok. Ona išla v auguste 2005 na materskú dovolenku , za toto obdobie ( aj za materskú ktorá sa počíta ako odpracovaná doba ) som jej priznala dovolenku a vypočítala zostatok. Ale 15.1.2007 mala zamestnankyňa ďalšiu materskú s druhým dieťatkom a od 29.7. potom prešla na rodičovskú. Má aj za obdobie tejto materskej z roku 2007 nárok na dovolenku?

Prosím neviete niekto poradiť? Z dikcie §109 mi vyplýva, že zamestnankyňa v roku 2007 má odpracovaných 60 dní, keďže materská sa počíta ako odpracovaná doba a tú mala od 15.1.do 29.7. , potom prešla na rodičovský, tak neviem či som uvažovala správne, že nárok jej vznikol na celú dovolenku za rok 2007 ale z dôvodu rodičovskej dovolenkyju budem krátiť v zmysle zákona za prvých 100 dní o 1/12 atď.?
Tweety
27.03.08,12:56
Prosím neviete niekto poradiť? Z dikcie §109 mi vyplýva, že zamestnankyňa v roku 2007 má odpracovaných 60 dní, keďže materská sa počíta ako odpracovaná doba a tú mala od 15.1.do 29.7. , potom prešla na rodičovský, tak neviem či som uvažovala správne, že nárok jej vznikol na celú dovolenku za rok 2007 ale z dôvodu rodičovskej dovolenkyju budem krátiť v zmysle zákona za prvých 100 dní o 1/12 atď.?
Správne.
Chobot
27.03.08,12:58
Prosím Vás a ako je to s krátením dovolenky u reťazových pôrodov. Zamestnankyňa sa nám vrátila vo februári z rodičovskej dovolenky, ja jej vyrátavam zostatok dovolenky na aký má nárok. Ona išla v auguste 2005 na materskú dovolenku , za toto obdobie ( aj za materskú ktorá sa počíta ako odpracovaná doba ) som jej priznala dovolenku a vypočítala zostatok. Ale 15.1.2007 mala zamestnankyňa ďalšiu materskú s druhým dieťatkom a od 29.7. potom prešla na rodičovskú. Má aj za obdobie tejto materskej z roku 2007 nárok na dovolenku?

Áno, má. To obdobie druhej materskej sa na účely výpočtu dovolenky považuje rovnako, ako keby v tom období riadne pracovala. Takže vznikol nárok na ročnú dovolenku, ktorú krátiš počtom zameškaných dní (prvých 100 dní 1/12, každých ďalších 21 dní 1/12).
jana32
27.03.08,13:31
Dakujem.