Richard
18.03.08,07:24
Veľmi si vážim postoj smitha, ktorý sa rozhodol pridať ruku k dielu a prihlásil sa za moderátora.
Predstavovať ho veľmi nemusím, svojou aktivitou už dávno patrí medzi tvorcov Porady a nedávnu odhodlanosť pomôcť účtovníkom živnostníkom vytvorením celoštátneho účtovného cenníka si asi len málokto nevšimol :)

Smith bude pôsobiť najmä v blogu, kde doteraz veľmi aktívne upozorňoval na otázky, ktoré do Blogu nepatria.
Na skúšku si zobral na mušku aj jednoduché a podvojné účtovníctvo, tak dúfam že sa mu bude dariť aj tu rovnako dobre :)

Takže vitaj a veľa sťastia a trpezlivosti pri práci :)
DanielaSL
18.03.08,06:34
Zolee aj ja som rada, lebo si veľmi šikovný a aj ochotný a som pyšná na to, že ťa poznám a si môj kamarát. Prajem ti, aby sa ti v novej funkcii na porade darilo.....:)
katkaj
18.03.08,06:36
Zolee hlavne veľa trpezlivosti a pevné nervy :D ;)
Barbara
18.03.08,06:58
Lepšieho a správnejšieho člena by sme si ani nemohli nájsť na moderovanie účtovníctva, než je Zoli. Veľmi si ho vážim za jeho promnté a užitočné odpovede a rady. Pravdupovediac som HO chcela navrhnúť, ale som sa bála, že by sa urazil a by to odmietol.
Zoli som veľmi rada, že si sa toho ujal, blahoželám ti :---:) a držím ti palce, aby si nemal veľa roboty s tým moderovaním, myslím, aby si nemusel robiť veľakrát poriadky:---
Gabi03
18.03.08,07:14
Zoli, naozaj skladám klobúk dole pred tebou, že sa Porade tak veľmi venuješ aj napriek tomu, že máš dosť svojich pracovných aj súkromných povinností.
Určite budeš svoju novú funkciu moderátora vykonávať čo najlepšie a dúfam, že my ti budeme robiť čo najmenej problémov. :rolleyes::D
Zoltán Kovács
18.03.08,11:59
Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem za vrelé privítanie.

Budem sa snažiť vyhovieť požiadavkám, ktoré sú kladené na moderátora. A dúfam, že trošku prispejem aj k pohode tu na porade. Takže, ešte raz ďakujem.
lenkak
18.03.08,18:26
Zolee, vítam Ťa medzi nami,
prajem veľa trpezlivosti,
nech sa Ti darí aj v moderovaní.
josiph68
19.03.08,14:35
nie som síce poraďák,ale chcem sa pridať!
na porade si jednoducho nejde nevšimnúť smitha,klobúk dole!
díky ti
jamis
19.03.08,14:44
Pridám sa i ja ku gratulácii a Smithovi prajem veľa úspechov v jeho novej funkcii.

Nech sa Ti darí......