Peterika
18.03.08,12:48
Pekný deň všetkým!!!!
Neviete mi niekto povedať, čo v Money - v súvahe znamená x namiesto čísla?
Ide mi o to, že keď tlačím súvahu v: tlačové zostavy- súvaha 2007 tak mi vo všetkých firmách na riadku 040 / Poskytnuté preddavky na zásoby/ vytlačí nejaké nezmyselné x, aj v predchádzajúcom účtovnom období. Netto 2 mi napíše 0. Minulý rok mi to nerobilo. Ale keď vytláčam súvahu nie v tlačových zostavách tak tam sa to neobjaví. Pýtala som sa aj iných účtovníčiek čo robia s Money, aj oni to tam majú ale nikto nevie čo to je.Vie mi niekto poradiť, čo znamená to x?
Peterika
18.03.08,15:13
nikto nevie????
jessica
18.03.08,15:16
Pekný deň všetkým!!!!
Neviete mi niekto povedať, čo v Money - v súvahe znamená x namiesto čísla?
Ide mi o to, že keď tlačím súvahu v: tlačové zostavy- súvaha 2007 tak mi vo všetkých firmách na riadku 040 / Poskytnuté preddavky na zásoby/ vytlačí nejaké nezmyselné x, aj v predchádzajúcom účtovnom období. Netto 2 mi napíše 0. Minulý rok mi to nerobilo. Ale keď vytláčam súvahu nie v tlačových zostavách tak tam sa to neobjaví. Pýtala som sa aj iných účtovníčiek čo robia s Money, aj oni to tam majú ale nikto nevie čo to je.Vie mi niekto poradiť, čo znamená to x?
MYslíš tlačové zostavy-účtovné výkazy-súvaha?
jessica
18.03.08,15:23
Pekný deň všetkým!!!!
Neviete mi niekto povedať, čo v Money - v súvahe znamená x namiesto čísla?
Ide mi o to, že keď tlačím súvahu v: tlačové zostavy- súvaha 2007 tak mi vo všetkých firmách na riadku 040 / Poskytnuté preddavky na zásoby/ vytlačí nejaké nezmyselné x, aj v predchádzajúcom účtovnom období. Netto 2 mi napíše 0. Minulý rok mi to nerobilo. Ale keď vytláčam súvahu nie v tlačových zostavách tak tam sa to neobjaví. Pýtala som sa aj iných účtovníčiek čo robia s Money, aj oni to tam majú ale nikto nevie čo to je.Vie mi niekto poradiť, čo znamená to x?
Neviem či chceš mať políčko vyplnené alebo ti len vadí to x.
Ak by si ho chcela prepísať na číslo tak v Sprievodcovi tlačou na strane 6/8
zaškrtni políčko "Upraviť dáta pred tlačou" a dokonči.
Po prebehnutí vzorcov sa ti objaví naprv tabuľka, kde môžeš meniť obsah polí.
Tam zapíš číslo na r.40 a daj "OK". Malo by sa ti to vpísať a prepočítať vo všetkých súčtových poliach.
človiečik
24.03.08,06:32
potrebovala by som nutne niekoho kto mi poradí s money s 3, mám problémy pretože dobre neovládam program a doteraz som sa trápila sama ale už vidím že to nezvládnem potrebujem niekoho z okolia zvolena, aj zaplatím. prosím nutne - ozvite sa. moja schranka je forrest@centrum.sk veľmi súrne. neviem ako mám skontrolovať súvahu, som absolútny začiatočník. dobrá odmena.
Peterika
25.03.08,17:46
Neviem či chceš mať políčko vyplnené alebo ti len vadí to x.
Ak by si ho chcela prepísať na číslo tak v Sprievodcovi tlačou na strane 6/8
zaškrtni políčko "Upraviť dáta pred tlačou" a dokonči.
Po prebehnutí vzorcov sa ti objaví naprv tabuľka, kde môžeš meniť obsah polí.
Tam zapíš číslo na r.40 a daj "OK". Malo by sa ti to vpísať a prepočítať vo všetkých súčtových poliach.
ďakujem, mne súvaha sedí - nechápala som prečo mi tam nenapísalo 0, keď nemám žiadne preddavky na zásobách a nikde som o nich neúčtovala a tak prekvapilo ma to x , tak ako si napísala cez sprievodcu tlačou vložila 0 a je to !
ďakujem