matusicek
18.03.08,17:34
Dobrý deň, chcela som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s bilingválnym gymnáziom Metodova v BA...Ja by som potrebovala info, či sú ťažké prijímačky, resp. s akým priemero tam išli Vaše deti, či sa tam dostanú iba čistý jednotkári...Ďakujem za každý príspevok.
Olice
18.03.08,16:53
Priame skúsenosti síce nemám, ale skúste si pozrieť
podmienky prijatia na stránke školy, ak ste to už neurobili.

http://gmet.edupage.org/text2/?
Peťush
03.10.08,17:57
Ja chodim na francuzsku metodku uz druhy rok takze snad trochu poradim....na zakladke som mala teda stale same jednotky, a z oboch monitorov 100 percent (neviem akym zazrakom)takze ked sa mi k tomu pripocitali vysledky prijmaciek tak to bolo bez problemov.....podla mna prijmacky neboli velmi tazske, predstavovala som si ich ovela horsie takze si myslim ze kazdy priemerne inteligentny ich zvladne.....len asi trebalo mat aj na zakladke lepsi priemer kedze sa to pripocitava.....ale naozaj nikomu neradim ist na tuto skolu lebo je to tak strasne narocne ze momentalne prezivam dni ked sa mi chce vyskocit z okna:).....prvy rocnik v pohode, to je len franina ale od druheho ked je vsetko po francuzsky, to je tragedia....ale zase vymeny do francuzska su uplne fantasticke, vela skusenosti....a asi je to dobry odraz na vysoku skolu takze nelutujem...:)