pogy
19.03.08,10:11
Zamestnávateľ nariadil celozávodnú dovolenku medzi sviatkami v máji. Nakoľko mám maloleté deti a tie nemajú v tom čase prázdniny, nariadená dovolenka sa mi nehodí, pretože si ju musím šetriť na dni, keď budú prázdniny. 1. Je nejaký zákon na základe ktorého rodič maloletých detí môže dostať z tohto nariadenia výnimku?
Aj tak nie je možné s počtom dní dovolenky vykryť prázdniny maloletých detí. 2.Sú aj nejaké práva pre takýchto rodičov, alebo sme odkázaní len na dobrú vôlu zamestnávateľa, prípadne "nechať deti ulici"? :confused:
Chobot
19.03.08,09:47
Zamestnávateľ nariadil celozávodnú dovolenku medzi sviatkami v máji. Nakoľko mám maloleté deti a tie nemajú v tom čase prázdniny, nariadená dovolenka sa mi nehodí, pretože si ju musím šetriť na dni, keď budú prázdniny. 1. Je nejaký zákon na základe ktorého rodič maloletých detí môže dostať z tohto nariadenia výnimku?
Aj tak nie je možné s počtom dní dovolenky vykryť prázdniny maloletých detí. 2.Sú aj nejaké práva pre takýchto rodičov, alebo sme odkázaní len na dobrú vôlu zamestnávateľa, prípadne "nechať deti ulici"? :confused:

Si osamelý zamestnanec podľa § 40 ods. 1? Ak áno, máš v zmysle ZP zvýšenú ochranu - napr. § 87 ods. 3, § 164,...

V akom veku máš deti?
eby
28.03.08,19:30
s polovicou dovolenky môže disponovať zamestnávateľ / Zákonník práce /
endrju
28.03.08,19:42
s polovicou dovolenky môže disponovať zamestnávateľ / Zákonník práce /

Rád by som sa dozvedel aj číslo konkrétneho § v Zákonníku práce / odseku v paragrafe / písmena v odseku, z ktorého je možné odvodiť citované tvrdenie.

Môj názor po prečítaní, napríklad, § 111 Zákonníka práce sa nezhoduje s citovaným tvrdením.