Vlado66
19.03.08,14:29
Čafte poraďáci som tu dlho evidentne dlho nepísal ale teraz mi to nedá, lebo som v koncoch a kto iný keď nie vy mi pomôžete..;) môže mi niekto poskytnúť vzor tzv.Projektu sprostredkovania zamestnania za úhradu? hjaj ale mi to súrne horí asi ako podanie daňového..Dikes na stretku to oplatím..;)
nextone
20.03.08,11:16
Čafte poraďáci som tu dlho evidentne dlho nepísal ale teraz mi to nedá, lebo som v koncoch a kto iný keď nie vy mi pomôžete..;) môže mi niekto poskytnúť vzor tzv.Projektu sprostredkovania zamestnania za úhradu? hjaj ale mi to súrne horí asi ako podanie daňového..Dikes na stretku to oplatím..;)

Ak by si to chcel mať zadarmo, tak vzor projektu Ti dajú aj priamo na UPSVAR - e. Len ho málinko zmeníš. Nie je to nič ťažké. Omnoho ťažšie je to, že k nemu ide strašne veľa príloh....ja už to mám za sebou...:o)
Vlado66
20.03.08,13:41
hmm tak to si mi pomohol uz letim do BA ..ved aj to co hladam je tiez súčasťou príloh..,odkedy sa to tu zmenilo na platené služby?:confused:
nextone
24.03.08,18:46
hmm tak to si mi pomohol uz letim do BA ..ved aj to co hladam je tiez súčasťou príloh..,odkedy sa to tu zmenilo na platené služby?:confused:

Ty si spomínal. že na stretku to oplatíš a nevyjadril si sa, čo si mal na mysli ;)
Zavolaj si na UPSVAR, sú tam veľmi ochotný a všetko ti podrbone vysvetlia.
Ak nepochodiš, tak sa ozvi.