belanka
20.03.08,12:11
Ahojte!
Aké máte skúsenosti so steppermi na cvičenie?
Je to lepšie ako stacionárny bicykel?
Ďakujem.
dancika
20.03.08,11:55
Ahoj, so stepperom velmi skusenosti nemam, ale ak chces lepsiu alternativu k stacionarnemu bicyklu, tak ti odporucam eliptical, na nom zapajas pri cviceni takmer vsetky svalove skupiny, stepper aj rotoped su zamerane na nohy, prip. zadok, na elipticale precvicis aj ruky a chrbat.
majonka
20.03.08,13:06
Ani ja nemám so steperom moc dobré skúsenosti. Je to riadna makacka a výsledok žiaden. Ja som to na steperi vzdala a začala sopm chodiť na aerobik do fitka a som veľmi spokojná - výsledok vidieť a precvičíš všetko od hlavy po päty.
kitky
23.03.08,13:43
Ahojte!
Aké máte skúsenosti so steppermi na cvičenie?
Je to lepšie ako stacionárny bicykel?
Ďakujem.

Ja mam skusenost len so stepperom. Po dvojmesacnom " steppovani " sa mi spevnili stehna a zadok mam dost tvrdy.:)
Fakt je ale ten, ze som ho nikdy nemala ako huspeninu.
Na stepperi som sa nenadrela ale chce to pravidelnost, najlepsie pri sledovani televiznych novin.
Vsetko co robime pravidelne a dostatocne kvalitne nakoniec prinesie vysledky.
Stepperu som velmi neverila, ale vysledky ma presvedcili.
Heni
23.03.08,14:23
ja mám skúsenosť so stacionárnym bicyklom. cca po mesiaci sa z neho stal ... vešiak na šaty :---
GabrielaCH
25.03.08,14:44
ahoj.
mám skúsenosti so stepperom. po takom polroku ma začali dosť bolieť kolená. Chodím na pilates s dobrou cvičiteľkou, ktorá mi odporúčala prestať na tom cvičiť. Výrazne sa namáhajú kĺby.Odporúčala mi nejaké komplexnejšie cvičenie.
zitkova
25.03.08,17:28
Ja som cvičila na steperi a bolo to vidieť na stehnáh a na zadku. Ale pri pravidelnom cvičení ma počase začali bolieť kolená tak, že som to už nevydržala a prestala som. Tak asi tak
vogel
26.03.08,20:43
Steper ma jednu velku vyhodu- je spratný, skoro vobec nezavadzia. Da sa cvičiť aj cele telo- napr. popritom mávať aj rukami, kružiť hlavou atď. / pri tom pohlade sa aj zbytok rodiny celkom dobre zabaví.../
Skusal som to a zdalo sa mi to super. Aj som sa zapotil. Mali sme doma ale taký lacnejší šmejd- bočný steper- za 1500,- za mesiac sa strhala hydraulika a už ani po oprave nefungoval ako treba. Tak sme to nechali. Klby ma neboleli.
trevis
26.03.08,21:05
ta skladnost steppera je naozaj uzasna vec, ja som mal s mojim ale ten problem, ze asi po 10 minutach ako sa zahrial, tak prestaval klast odpor :(
danushka
26.03.08,21:14
ja mám skúsenosť so stacionárnym bicyklom. cca po mesiaci sa z neho stal ... vešiak na šaty :---
Heni, vymením tvoj stac. bicykel za môjho nemého sluhu;). Aspoň dočasne. Ja po tejto zime vyzerám ako medvedica, ktorej v brlohu počas zimného spánku vôbec nespaľovalo tuky:eek::eek::eek:.
damati
27.03.08,12:54
Ahoj, so stepperom velmi skusenosti nemam, ale ak chces lepsiu alternativu k stacionarnemu bicyklu, tak ti odporucam eliptical, na nom zapajas pri cviceni takmer vsetky svalove skupiny, stepper aj rotoped su zamerane na nohy, prip. zadok, na elipticale precvicis aj ruky a chrbat.
Chcela by som sa spýtať, či je cvičenie na tom elipticali veľmi náročné.
dancika
27.03.08,13:02
To zavisi od toho, aku zataz si nastavis, pri malej zatazi to zvladne bez problemov aj netrenovany a casom sa zataz zvysuje bez problemov a rovnako sa zvysuje aj kondicka ;) Kazdopadne clovek citi, ze cvicil a je to velmi dobry pocit :)