AntekaK
20.03.08,15:05
Ahojte, prosím Vás pekne, nevedeli by ste mi poradiť, ako by som z priloženého súboru skopírovala do druhého dokumentu iba jeden graf?
(z časti, kde je vedľa seba viac grafov, sú označené písmenkami, potrebovala by som iba niektoré),
a ešte by som potrebovala skopírovať obrázok 5.16.
Ďakujem.
:)
Orim
20.03.08,19:59
Skús klasiku CTRL C na kopírovanie a CTRL V na vkladanie. Samozrejme pred tým označ ktorý chceš kopírovať.

Z tých viac grafov na jednom obrázku použi nejaký editor obrázkov a to čo nechceš buď vymaž alebo to čo chceš si po jednotlivých grafoch po označení nakopíruj podľa postupu ktorý je uvedený vyššie.
AntekaK
22.03.08,15:46
Ahoj, ďakujem za odpoveď. Ale som z toho :eek:.
Klasické kopírovanie zvládam, ale neviem, čo si myslem tým cez obrázkový editor.
Orim
22.03.08,21:05
nejaký Paintbrush alebo corel.
Skús skicár vo win tam je to určite nainštalované v príslušenstve, pôjdeš cez štart, všetky programy, príslušenstvo a tam je skicár. Ak nemáš tie predchádzajúce programy
Chobot
22.03.08,23:44
Ahoj, ďakujem za odpoveď. Ale som z toho :eek:.
Klasické kopírovanie zvládam, ale neviem, čo si myslem tým cez obrázkový editor.

Alebo zvládne to aj IrfanView, ktorý je voľný. Vyznačíš si oblasť, dáš Copy a vložíš do nového súboru, ktorý uložíš.
Orim
27.03.08,16:38
Alebo zvládne to aj IrfanView, ktorý je voľný. Vyznačíš si oblasť, dáš Copy a vložíš do nového súboru, ktorý uložíš.

ten ma hneď nenapadol. :)
mpca
04.04.08,10:03
naco si komplikovat zivot?
ak mas zapnuty panel Kreslenie,, tak klikni na ten graf,,, potom na kreslit a oddelit,, a mas kazdy graf samostatny ;)